Darłowo

“Pyszne i świeże ”
Smażalnia Ryb Atol — recenzja

Smażalnia Ryb Atol
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Darłowo)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie. Pyszne świeże surówki i ryby. Sama nie wiem co lepsze:) fajnie, że można wejść z psem. Przy brzydkiej pogodzie to zawsze pewien kłopot

Dziękujemy, vvena

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świeża, pyszna, wysokiej jakości rybka pod wieloma postaciami. Menu zarówno obiadowe jak i kolacyjne. Pychotka!!

Dziękujemy, hottomasz
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z rodziną 2+3. Zamówiłam flądrę, mąż mintaja, dzieci łososia i dorsza. Moja flądra była ogromna, ledwo jej podołałam- w delikatnie panierce, bardzo smaczna. Mąż uznał mintaja za mrożonego. Dzieciom zamówiłam małe porcje, a i tak był problem ze zjedzeniem- choć smaczne, frytki i tak grały pierwsze skrzypce. Bardzo duże porcje surówek. Jako dodatek tylko frytki ;(

Zapłaciliśmy 150 zł.

Samoobsługa, płatność tylko gotówką, lokal wewnątrz urządzony jak w porcie rybackim, przyjemnie. Ładnie pachnie- nie czułam oleju, czy innych brzydkich zapachów.

Dziękujemy, joannajak
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Super posiłki, mimo obłożenia lokalu ryby szybko zrobione. Bardzo dobrze wyfiletowane i smaczne. Miła obsługa. Polecam dorsza z rusztu!

Dziękujemy, 998januszek
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już drugi obiad z rzędu jemy tutaj.
Ryby bardzo smaczne, duży wybór sałatek, wszystko świeże.
Ceny bardzo przystępne.
Jest samoobsługa, ale w niczym to nie przeszkadza. Mimo sezonu i dużo ludzi nie czekaliśmy długo na jedzenie. Jedynie na rybkę z rusztu czas oczekiwania był 30 min., o czym obsługa poinformowała podczas składania zamówienia (plus).
Polecam!
ps. W menu same ryby, także jak dziecko nie gustuje w rybce, to tutaj się nie posili :)

Dziękujemy, pi0trekx

Smażalnia Ryb Atol — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bobolin, Zachodniopomorskie

Darłowo, Zachodniopomorskie

Dąbki, Zachodniopomorskie
Darłowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Atol? Podziel się wrażeniami!