“Polecam!”

Foodie Eccellenze Italiane
Nr 1 wśród 22 Restauracje (Baia Sardinia)

Przepyszna pizza, puszysta, jedna z lepszych które jadłam we Włoszech a pasta z owocami morza palce lizać, średnia półka cenowa ale zdevydowanie warto!

Dziękujemy, anndaydreamer

Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Włoska kuchnia w najlepszym wydaniu. Ceny umiarkowane i przystępne na każdą kieszeń. Obiad dla 3-osobowej rodziny to koszt około 50 euro z napojami. Lepszej pizzy nie jadłem. Tiramisu rozpływa się w ustach. Makarony godne polecenia. Personel porozumiewa się bez problemu w języku angielskim. Jeszcze tam wrócę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Jabu74
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, ceny przystępne, obsługa w porządku. Kucharze robią dobrą „włoską robotę”;).
Pizza, przystawki bardzo dobre. Polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Dembolek01
Zrecenzowano 12 września 2017

Prawdziwa włoska pizza z pieca opalanego drewnem, pyszne makarony oraz domowe wino. Obsługa bardzo uprzejma, szczególnie p. Cinzia :) Ceny stosunkowo niskie. Zdecydowanie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, marta923
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017

Restauracja z bardzo miłą obsługą i super jedzeniem w dobrej cenie. Naprawdę warto przejść te dodatkowe kilkaset metrów, zresztą niedaleko jest fajna plaża.

Very good restaurant with with very friendly staff (English speaking). It is worth to go there a bit farther from the centre of village. Nearby, there is a nice beach as well.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Piotr_Goat

Foodie Eccellenze Italiane — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Golfo Aranci, Province of Olbia-Tempio
La Maddalena, Wyspa św. Magdaleny

Porto Rotondo, Province of Olbia-Tempio
Baia Sardinia, Arzachena

Byłeś(-aś) w Foodie Eccellenze Italiane? Podziel się wrażeniami!