Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja dla osób chcących uniknąć miejskiego zgiełku. Hotel jest usytuowany bezpośrednio przy prywatnej plaży, posiada basen, tawernę i pięknie zaaranżowany ogród. Kuchnia serwuje urozmaicone śniadania i kolacje z elementami kuchni greckiej. Pokoje sprzątane są codziennie - generalnie zauważalna jest dbałość o czystość całego kompleksu. Personel hotelu profesjonalny i pomocny. Trzy razy w tygodniu można obcować z muzyką grecką. Moja narzeczona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. PS Pozdrowienia dla pana barmana, który cierpliwie serwował „zimne napoje”.

Dziękujemy, Bafiozo
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

1 Pokoje były ok, często sprzątane, zmieniana pościel i ręczniki , zadbany hotel dobry dla rodzin z dziećmi .Idealna plaża prywatna najlepsza w tej lokalizacji.Obsługa miła.
2 Wyżywienie.Tragedia. Było nas 5 osób raczej nie wymagających ale wyżywienie nas mega z nie smaczyło na tyle że nie wróciłabym tam .Były dni że musieliśmy podczas pobytu zamawiać z restauracji w Loutraki albo pójść do Tawerny obok gdzie było smaczne jedzenie ale za dodatkową opłatą.

Wskazówka dotycząca pokoi: Proszę prosić o pokój z widokiem na zatokę i pamiętać ze nie ma tam pokojów z bocznym widokiem na nią.
1  Dziękujemy, Ewa T
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Hotel nieco na uboczy, dosyc cichy,
Pokoje na 1 p. odnowine.
Polozony blisko plazy - wychodzac z windy wlasciwie jestes na plazy!
Z Loutraki mozna dojechac busem do Aten.
Dobry stosunek jakosci do ceny.

Dziękujemy, Rafaltrips
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił moje oczekiwania. Hotel położony jest tuż przy piaszczysto-żwirowej plaży. Leżaki dostępne bezpłatnie. Kolejnym atutem jest spokój którą daje odległość od centrum Loutraki (ok 1.2 km). Spacer do tętniącego miasta zajmuje ok 25 minut z górki. W druga stronę można skorzystać z taksówki która kosztuje 4 euro.
Jedzenie które oferuje hotel jest urozmaicone (kuchnia Europejska, Grecka) i naprawdę smaczne, jedynie nad śniadaniem bym popracował bo jest dość monotematyczne.
Obsługa i pracownicy hotelu naprawdę uczynni i uśmiechnięci.
Tuż przy hotelu jest ciekawy ogród z cytrynami, oliwkami, bananowcami, palmami daktylowymi jak również pięknymi okwieconymi krzewami.
Pokój w którym mieszkalem na pierwszym piętrze (Polecam dopłatę za widok na morze jest warty tych pieniędzy. Panorama jest na Loutraki i Korynt, kanał koryncki zatokę koryncką, góry Peloponezu) był czysty i chyba niedawno remontowany, telewizor LCD (w którym były dwa śnieżyce polskie kanały) łazienka starsza jak reszta pokoju ale bez tragedii.
Podsumowując hotel jest warty odwiedzenia, można w nim odpocząć jak również jest dobrym miejscem wypadowym min. do Aten (80 km), nad jezioro Vouliagameni czy inne atrakcje Grecji kontynentalnej jak i półwyspu.

Dziękujemy, KubaQba
Zrecenzowano: 16 października 2018

Hotel Pappas okazał się miłym zaskoczeniem. Zadbany, klimatyczny hotel jak na 3-gwiazdkowy standard grecki. Byliśmy zakwaterowani w części, gdzie niedawno wyremontowano pokoje, więc do standardu pokoju nie można się doczepić. Warto wykupić opcję z widokiem na morze - widok na zatokę koryncką i na starożyny Korynt! Jeśli chodzi o jedzenie to można zaliczyć na plus, choć mogło być bardziej urozmaicone, zwłaszcza śniadania. Minusem niestety okazała się obsługa strefy restauracyjnej przenaczonej dla wycieczek zorganizowanych - rzucająca się w oczy obojętność obsługi w stosunku do polskich gości. Być może to kwestia nieszczęsnego all incusive light które oferuje biuro podróży. Przez cały tydzień pobytu bedąc w stołówce w ani razu nie usłyszałam- dzień dobry, do widzenia. W kazdym razie dało się odczuć mówiąć łagodnie- jakiś dziwny rodzaj "gościnności ", a nie należę to przewrażliwionych na tym punkcie turystów. Ogólnie oceniam pobyt w tym hotelu za udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na morze!
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Beata W