Loutraki
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Hotel nieco na uboczy, dosyc cichy,
Pokoje na 1 p. odnowine.
Polozony blisko plazy - wychodzac z windy wlasciwie jestes na plazy!
Z Loutraki mozna dojechac busem do Aten.
Dobry stosunek jakosci do ceny.

Dziękujemy, Rafaltrips
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił moje oczekiwania. Hotel położony jest tuż przy piaszczysto-żwirowej plaży. Leżaki dostępne bezpłatnie. Kolejnym atutem jest spokój którą daje odległość od centrum Loutraki (ok 1.2 km). Spacer do tętniącego miasta zajmuje ok 25 minut z górki. W druga stronę można skorzystać z taksówki która kosztuje 4 euro.
Jedzenie które oferuje hotel jest urozmaicone (kuchnia Europejska, Grecka) i naprawdę smaczne, jedynie nad śniadaniem bym popracował bo jest dość monotematyczne.
Obsługa i pracownicy hotelu naprawdę uczynni i uśmiechnięci.
Tuż przy hotelu jest ciekawy ogród z cytrynami, oliwkami, bananowcami, palmami daktylowymi jak również pięknymi okwieconymi krzewami.
Pokój w którym mieszkalem na pierwszym piętrze (Polecam dopłatę za widok na morze jest warty tych pieniędzy. Panorama jest na Loutraki i Korynt, kanał koryncki zatokę koryncką, góry Peloponezu) był czysty i chyba niedawno remontowany, telewizor LCD (w którym były dwa śnieżyce polskie kanały) łazienka starsza jak reszta pokoju ale bez tragedii.
Podsumowując hotel jest warty odwiedzenia, można w nim odpocząć jak również jest dobrym miejscem wypadowym min. do Aten (80 km), nad jezioro Vouliagameni czy inne atrakcje Grecji kontynentalnej jak i półwyspu.

Dziękujemy, KubaQba
Zrecenzowano: 16 października 2018

Hotel Pappas okazał się miłym zaskoczeniem. Zadbany, klimatyczny hotel jak na 3-gwiazdkowy standard grecki. Byliśmy zakwaterowani w części, gdzie niedawno wyremontowano pokoje, więc do standardu pokoju nie można się doczepić. Warto wykupić opcję z widokiem na morze - widok na zatokę koryncką i na starożyny Korynt! Jeśli chodzi o jedzenie to można zaliczyć na plus, choć mogło być bardziej urozmaicone, zwłaszcza śniadania. Minusem niestety okazała się obsługa strefy restauracyjnej przenaczonej dla wycieczek zorganizowanych - rzucająca się w oczy obojętność obsługi w stosunku do polskich gości. Być może to kwestia nieszczęsnego all incusive light które oferuje biuro podróży. Przez cały tydzień pobytu bedąc w stołówce w ani razu nie usłyszałam- dzień dobry, do widzenia. W kazdym razie dało się odczuć mówiąć łagodnie- jakiś dziwny rodzaj "gościnności ", a nie należę to przewrażliwionych na tym punkcie turystów. Ogólnie oceniam pobyt w tym hotelu za udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na morze!
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Beata W
Zrecenzowano: 3 września 2018

Witam! Przebywałam w tym hotelu we wrześniu 2017. Hotel usytuowany stóp góry, przez co był przepiękny widok. W koło mnóstwo zieleni, drzew, palm, a nawet drzewa cytrynowe i bananowwe. Położony raczej na uboczy, do centrum miasta Loutraki było ok 2-3 km, ale taksówka w jedną stronę kosztowała ok 4-5 Euro. Miasteczko małe i spokojne. Hotel idealny na wypoczynek i relaks. Cisza, spokój.. Prywatna plaża z leżakami i parasolami.Nie było raczej problemu z dostępnością wolnych miejsc. Dość kamienista, nie dało się wejść do morza bez butów. Dodatkowo bar na plaży, ale niestety nie był w cenie. Nie jest to duży kłopot bo do baru w lobby nie było daleko :) Jeśli chodzi o pokoje - małe i skromnie urządzone, ale nie na tym Nam zależało wybierając wakacje. Były wystarczające- tym bardziej, że hotel był w atrakcyjnej cenie.
Forma all inclusive light -trooooszkę skrojona wersja all inclusive - 3 posiłki w formie bufety oraz napoje w wyznaczonych porach. Jeśli chodzi o alkohole to do wyboru mamy piwo lane, wino oraz uzo. Drinki za dodatkową opłatą - ale swoją drogą warto ! bo były na prawdę smaczne, a barmani nie oszczędzali na alkoholu :) ( Pozdrawiam barmana Rico - uśmiechnięty i wspaniały człowiek ).
w pierwszym dniu mieliśmy awarię klimatyzacji, zgłosiliśmy w recepcji i w ciągu 15 minut już sprawa była wyjaśniona - duży plus za szybką reakcję.
Pokoje codziennie sprzątane, pościel zmieniają co dwa dni, ręczniki również. Zawsze po powrocie do pokoju czekały na Nas przeróżne zwierzęta ułożone z ręczników na łóżku. Panie sprzątające sugerowały napiwki, które faktycznie im się należały.
Ogólnie hotel oceniam bardzo dobrze - bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Termin pobytu: październik 2017
2  Dziękujemy, Gabi303
Zrecenzowano: 1 lipca 2018

Hotel usytuowany na uboczu, z prywatną plażą. Pokoje przyjemne, czyste, w przyzwoitym standardzie. Nie brakuje tu zieleni i pięknego skalistego brzegu. W 2018 jedna część kąpieliska została odgrodzona pływającą na bojach siatką, zabezpieczająca przed meduzami. Meduzę widzieliśmy 1 raz, po bardzo wietrznym dniu, gdy mocowanie siatki uszkodziło się z jednej strony.

Jedzenie bardzo dobre. Pysznie przyrządzone, głównie różnego rodzaju mięsa w sosie, zarówno na lunch jak i kolację. Aczkolwiek troche monotonne - w trakcie tygodniowego pobytu jedynie 1 raz były ryby). Trzeba pamiętać również, że smażonych mięs czy frytek tam nie znajdziecie. Frytki były jedynie raz i były całkiem niezłym przerywnikiem, szczególnie dla dzieci. Nasz niejadek jakoś to zniósł i wcale nie chodził głodny.

Dużym minusem jest All inclusive soft - brak możliwości korzystania z baru przy plaży, jak również mocno ograniczone godziny dostępności baru w ramach oferty.

Wskazówka dotycząca pokoi: Osobiście nie wyobrażam sobie pobytu w pokoju bez widoku na morze!
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, myShadow79