Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Hotel nieco na uboczy, dosyc cichy,
Pokoje na 1 p. odnowine.
Polozony blisko plazy - wychodzac z windy wlasciwie jestes na plazy!
Z Loutraki mozna dojechac busem do Aten.
Dobry stosunek jakosci do ceny.

Dziękujemy, Rafaltrips
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vera P, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Hotel PappasOdpowiedź udzielona 30 stycznia 2020

Dear valuable guest Rafał,

Thanks for the awesome review!
We work hard to meet expectations like yours, and we’re happy to hear we hit the mark for you.
The whole team of Hotel Pappas is definitely looking forward to the pleasure of welcoming you back soon!

Best regards,
Hotel Pappas Team

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił moje oczekiwania. Hotel położony jest tuż przy piaszczysto-żwirowej plaży. Leżaki dostępne bezpłatnie. Kolejnym atutem jest spokój którą daje odległość od centrum Loutraki (ok 1.2 km). Spacer do tętniącego miasta zajmuje ok 25 minut z górki. W druga stronę można skorzystać z taksówki która kosztuje 4 euro.
Jedzenie które oferuje hotel jest urozmaicone (kuchnia Europejska, Grecka) i naprawdę smaczne, jedynie nad śniadaniem bym popracował bo jest dość monotematyczne.
Obsługa i pracownicy hotelu naprawdę uczynni i uśmiechnięci.
Tuż przy hotelu jest ciekawy ogród z cytrynami, oliwkami, bananowcami, palmami daktylowymi jak również pięknymi okwieconymi krzewami.
Pokój w którym mieszkalem na pierwszym piętrze (Polecam dopłatę za widok na morze jest warty tych pieniędzy. Panorama jest na Loutraki i Korynt, kanał koryncki zatokę koryncką, góry Peloponezu) był czysty i chyba niedawno remontowany, telewizor LCD (w którym były dwa śnieżyce polskie kanały) łazienka starsza jak reszta pokoju ale bez tragedii.
Podsumowując hotel jest warty odwiedzenia, można w nim odpocząć jak również jest dobrym miejscem wypadowym min. do Aten (80 km), nad jezioro Vouliagameni czy inne atrakcje Grecji kontynentalnej jak i półwyspu.

1  Dziękujemy, KubaQba

Dear valuable quest KubaQba,

We are really pleased to read your feedback about your stay in our hotel! Indeed, Hotel Pappas’ location is the ideal base for travelling all around Peloponnese and we recommend it to our quests as well.
Nice to hear that you enjoyed the beach area of our hotel, our colourful garden, the service of our staff and the breakfast.
Hope you visit us again in the near future!

Best Regards,
Hotel Pappas Team

Zrecenzowano: 16 października 2018

Hotel Pappas okazał się miłym zaskoczeniem. Zadbany, klimatyczny hotel jak na 3-gwiazdkowy standard grecki. Byliśmy zakwaterowani w części, gdzie niedawno wyremontowano pokoje, więc do standardu pokoju nie można się doczepić. Warto wykupić opcję z widokiem na morze - widok na zatokę koryncką i na starożyny Korynt! Jeśli chodzi o jedzenie to można zaliczyć na plus, choć mogło być bardziej urozmaicone, zwłaszcza śniadania. Minusem niestety okazała się obsługa strefy restauracyjnej przenaczonej dla wycieczek zorganizowanych - rzucająca się w oczy obojętność obsługi w stosunku do polskich gości. Być może to kwestia nieszczęsnego all incusive light które oferuje biuro podróży. Przez cały tydzień pobytu bedąc w stołówce w ani razu nie usłyszałam- dzień dobry, do widzenia. W kazdym razie dało się odczuć mówiąć łagodnie- jakiś dziwny rodzaj "gościnności ", a nie należę to przewrażliwionych na tym punkcie turystów. Ogólnie oceniam pobyt w tym hotelu za udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na morze!
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Beata W
Zrecenzowano: 3 września 2018

Witam! Przebywałam w tym hotelu we wrześniu 2017. Hotel usytuowany stóp góry, przez co był przepiękny widok. W koło mnóstwo zieleni, drzew, palm, a nawet drzewa cytrynowe i bananowwe. Położony raczej na uboczy, do centrum miasta Loutraki było ok 2-3 km, ale taksówka w jedną stronę kosztowała ok 4-5 Euro. Miasteczko małe i spokojne. Hotel idealny na wypoczynek i relaks. Cisza, spokój.. Prywatna plaża z leżakami i parasolami.Nie było raczej problemu z dostępnością wolnych miejsc. Dość kamienista, nie dało się wejść do morza bez butów. Dodatkowo bar na plaży, ale niestety nie był w cenie. Nie jest to duży kłopot bo do baru w lobby nie było daleko :) Jeśli chodzi o pokoje - małe i skromnie urządzone, ale nie na tym Nam zależało wybierając wakacje. Były wystarczające- tym bardziej, że hotel był w atrakcyjnej cenie.
Forma all inclusive light -trooooszkę skrojona wersja all inclusive - 3 posiłki w formie bufety oraz napoje w wyznaczonych porach. Jeśli chodzi o alkohole to do wyboru mamy piwo lane, wino oraz uzo. Drinki za dodatkową opłatą - ale swoją drogą warto ! bo były na prawdę smaczne, a barmani nie oszczędzali na alkoholu :) ( Pozdrawiam barmana Rico - uśmiechnięty i wspaniały człowiek ).
w pierwszym dniu mieliśmy awarię klimatyzacji, zgłosiliśmy w recepcji i w ciągu 15 minut już sprawa była wyjaśniona - duży plus za szybką reakcję.
Pokoje codziennie sprzątane, pościel zmieniają co dwa dni, ręczniki również. Zawsze po powrocie do pokoju czekały na Nas przeróżne zwierzęta ułożone z ręczników na łóżku. Panie sprzątające sugerowały napiwki, które faktycznie im się należały.
Ogólnie hotel oceniam bardzo dobrze - bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Termin pobytu: październik 2017
2  Dziękujemy, Gabi303
Zrecenzowano: 1 lipca 2018

Hotel usytuowany na uboczu, z prywatną plażą. Pokoje przyjemne, czyste, w przyzwoitym standardzie. Nie brakuje tu zieleni i pięknego skalistego brzegu. W 2018 jedna część kąpieliska została odgrodzona pływającą na bojach siatką, zabezpieczająca przed meduzami. Meduzę widzieliśmy 1 raz, po bardzo wietrznym dniu, gdy mocowanie siatki uszkodziło się z jednej strony.

Jedzenie bardzo dobre. Pysznie przyrządzone, głównie różnego rodzaju mięsa w sosie, zarówno na lunch jak i kolację. Aczkolwiek troche monotonne - w trakcie tygodniowego pobytu jedynie 1 raz były ryby). Trzeba pamiętać również, że smażonych mięs czy frytek tam nie znajdziecie. Frytki były jedynie raz i były całkiem niezłym przerywnikiem, szczególnie dla dzieci. Nasz niejadek jakoś to zniósł i wcale nie chodził głodny.

Dużym minusem jest All inclusive soft - brak możliwości korzystania z baru przy plaży, jak również mocno ograniczone godziny dostępności baru w ramach oferty.

Wskazówka dotycząca pokoi: Osobiście nie wyobrażam sobie pobytu w pokoju bez widoku na morze!
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, myShadow79