Zrecenzowano: 3 września 2019

Byliśmy na wakacjach w sierpniu, hotel usytuowany na wzniesieniu, przez co siedząc w barze przy basenie rozlega się piękny widok na morze. W miejscowości kilka sklepików, natomiast większa miejscowość oddalona o dobre 20min drogi pieszo. Plaża podobnie 15-20min drogi. Plaża super, zejście do wody łagodne. Jedzenie w hotelu średnie. Śniadania bardzo dobre, obiady i kolacje podobne - mięsa bardzo słabe. Mały wybór deserów. Pokój mieliśmy na parterze, przy barze basenowym, pokój czysty, sprzątany codziennie, klimatyzacja bardzo dobrze działała.

Dziękujemy, adijuu
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest ok,piękny widok z restauracji. Jedzenie: śniadanie takie sobie, obiad dobry, urozmaicony, kolacja tak samo. Mam parę zastrzeżeń do formy podania np. deseru, no ale cóż, za te pieniądze w Grecji nie ma co wymyślać. Basen ok., domki i pokoje w nich ok. Ogólnie dobrze.

Dziękujemy, lucynap_13
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo blisko plaży. Super hotel za niewielkie pieniądze! Choć mało atrakcji dla dzieci typu Kinderdisco, czy inne animacje, plaża jednak oraz morze rekompensowały ten niedosyt miejscowość raczej spokojna, typowo turystyczna.

Dziękujemy, MartaKrasz
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Byłem w okresie od 16-23.06.2019 r. Hotel a właściwie kompleks budynków położony praktycznie nad morzem, zejścia skaliste, jest pomost z drabinką, do plaży piaszczystej około 500 m. promenadą. Przed budynkiem głównym oraz pomiędzy budynkami własne baseny, parasole, leżaki w cenie. Pokoje czyste, klima, sprzątane, ręczniki wymieniane kilka razy w ciągu 7 dni!!! W samym hotelu oraz w jego otoczeniu może mało atrakcji ale zależy kto czego oczekuje. Działa sprawnie komunikacja autobusowa, bus, do pobliskich miejscowości oraz stolicy Heraklion.
Jedzenie super, mięso, ryby, dużo warzyw na ciepło, troszeczkę się powtarza ale zawsze coś nowego jest, bez ograniczeń, desery, lody itp. napoje gazowane, w sumie przez 7 dni pobytu wszystkiego nie da się spróbować.
Snake bar świetnie prowadzony, o dziwo nie ma watahy i kolejek do alkoholi jak czyta się w opiniach innych hoteli. Czasami zator do piwka ale długo nie trwa
( powolutku się nalewa ). Można mieć zastrzeżenia do przekąsek bo faktycznie szału nie ma......ale w sumie patrząc na całokształt nie przeszkadza aż tak bardzo.
Obsługa miła, sprawnie uzupełnia na bieżąco jedzonko oraz sprząta stoliki.
Rezydent Ola do dyspozycji na bieżąco pod telefonem lub 1.5 g. co drugi dzień gdyż ma pod sobą kilka hoteli. Oferuje wycieczki z których skorzystałem. Można wybrać jak najbardziej w lokalnych biurach..trochę taniej ale jak mówią pieniądze to nie wszystko.... Popłynąłem na Spnalonge...super że z biurem jedzie się i dalej płynie rano bo później zaczyna się wielki szturm i tłok, statki przypływają w moment.
Zaleta hotelu- spokój, komfort, czysto
Wada - żona podpowiada że daleko do plaży piaszczystej...

Wskazówka dotycząca pokoi: cenisz spokój- pokój nie w głównym budynku z recepcją ponieważ dochodzi hałas z kuchni muzyka do późnych godzin wieczornych ze snake baru
Dziękujemy, Macedonczyk
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Hotel i położenie piękne.Całość naprawdę na dużą szóstkę. Ale niestety pokoje które są oferowane dla Polaków z ITAKI to żenada :czasy wczesnego Gierka : Itaka zrobiła z nas ludzi gorszej kategorii. Było nam bardzo przykro że Rosjanie czy Anglicy mają lepsze pokoje za prawie taki sam koszt za wczasy. ITAKA dla zysku gnoi własnych rodaków. Inne pokoje pokazują w ofercie a na inne podpisują zgodę aby tam umieszczać swoich klientów. Nigdy więcej i nigdzie z ITAKĄ.Nie zadaję się z kłamcami.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nasz pokój bardzo brzydki
1  Dziękujemy, Gorsza