Stalis
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest ok,piękny widok z restauracji. Jedzenie: śniadanie takie sobie, obiad dobry, urozmaicony, kolacja tak samo. Mam parę zastrzeżeń do formy podania np. deseru, no ale cóż, za te pieniądze w Grecji nie ma co wymyślać. Basen ok., domki i pokoje w nich ok. Ogólnie dobrze.

Dziękujemy, lucynap_13
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo blisko plaży. Super hotel za niewielkie pieniądze! Choć mało atrakcji dla dzieci typu Kinderdisco, czy inne animacje, plaża jednak oraz morze rekompensowały ten niedosyt miejscowość raczej spokojna, typowo turystyczna.

Dziękujemy, MartaKrasz
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Byłem w okresie od 16-23.06.2019 r. Hotel a właściwie kompleks budynków położony praktycznie nad morzem, zejścia skaliste, jest pomost z drabinką, do plaży piaszczystej około 500 m. promenadą. Przed budynkiem głównym oraz pomiędzy budynkami własne baseny, parasole, leżaki w cenie. Pokoje czyste, klima, sprzątane, ręczniki wymieniane kilka razy w ciągu 7 dni!!! W samym hotelu oraz w jego otoczeniu może mało atrakcji ale zależy kto czego oczekuje. Działa sprawnie komunikacja autobusowa, bus, do pobliskich miejscowości oraz stolicy Heraklion.
Jedzenie super, mięso, ryby, dużo warzyw na ciepło, troszeczkę się powtarza ale zawsze coś nowego jest, bez ograniczeń, desery, lody itp. napoje gazowane, w sumie przez 7 dni pobytu wszystkiego nie da się spróbować.
Snake bar świetnie prowadzony, o dziwo nie ma watahy i kolejek do alkoholi jak czyta się w opiniach innych hoteli. Czasami zator do piwka ale długo nie trwa
( powolutku się nalewa ). Można mieć zastrzeżenia do przekąsek bo faktycznie szału nie ma......ale w sumie patrząc na całokształt nie przeszkadza aż tak bardzo.
Obsługa miła, sprawnie uzupełnia na bieżąco jedzonko oraz sprząta stoliki.
Rezydent Ola do dyspozycji na bieżąco pod telefonem lub 1.5 g. co drugi dzień gdyż ma pod sobą kilka hoteli. Oferuje wycieczki z których skorzystałem. Można wybrać jak najbardziej w lokalnych biurach..trochę taniej ale jak mówią pieniądze to nie wszystko.... Popłynąłem na Spnalonge...super że z biurem jedzie się i dalej płynie rano bo później zaczyna się wielki szturm i tłok, statki przypływają w moment.
Zaleta hotelu- spokój, komfort, czysto
Wada - żona podpowiada że daleko do plaży piaszczystej...

Wskazówka dotycząca pokoi: cenisz spokój- pokój nie w głównym budynku z recepcją ponieważ dochodzi hałas z kuchni muzyka do późnych godzin wieczornych ze snake baru
Dziękujemy, Macedonczyk
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Hotel i położenie piękne.Całość naprawdę na dużą szóstkę. Ale niestety pokoje które są oferowane dla Polaków z ITAKI to żenada :czasy wczesnego Gierka : Itaka zrobiła z nas ludzi gorszej kategorii. Było nam bardzo przykro że Rosjanie czy Anglicy mają lepsze pokoje za prawie taki sam koszt za wczasy. ITAKA dla zysku gnoi własnych rodaków. Inne pokoje pokazują w ofercie a na inne podpisują zgodę aby tam umieszczać swoich klientów. Nigdy więcej i nigdzie z ITAKĄ.Nie zadaję się z kłamcami.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nasz pokój bardzo brzydki
1  Dziękujemy, Gorsza
Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

NIE POLECAM!! !
Zdaję sobie sprawę z tego że jest to 3 gwiazdkowy hotel za niewielkie pieniądze, ale ten obiekt i jego obsługa to jakiś żart!!!!!!
Nie polecam ze względu na:
- jedzenie przez pierwsze dwa dni do przyjęcia, potem już się odechciewa bo czuć z daleka stołówką
-obsługa nie miła, mimo iż Pani na recepcji się stara, Pan "barman" w barze przy basenie BARDZO nie miły, pracuje tam jak za karę albo nie lubi ludzi. Alkohol podawany w jednorazowych małych kubeczkach, ponadto barman wylicza ile takich kubków może być na stoliku mimo że ich nie sprząta. Prosząc o alkohol przed końcem all inclusive bezczelnie czeka aż wybije 22!
-alkohol jeśli to tak można nazwać w all inclusive to rozwodnione piwo i wino, oraz raki nie do picia, śmierdzące jak paliwo do samolotu.
-pokoje stare, źle sprzątane, z pokojówką i "panem złota rączką" nie da się dogadać. Musieliśmy prosić 3 razy aby odetkano Nam toaletę
-zostaliśmy okradzeni z biżuterii która znajdowała się w Naszym pokoju, mimo usilnych prób rozmowy z menagerem, oraz rezydentami Itaka (którzy nawet nie raczyli zjawić się w hotelu!) nie udało Nam się nic załatwić ponieważ nikt nie był skory do pomocy i nie wykazywał jakichkolwiek chęci pomocy, umyli ręce i powiedzieli gdzie znajduje się posterunek Policji!
-plaży brak, mały basen hotelowy, a obok hotelu wylany beton na którym zmieści się 5 osób, ponadto mini molo z którego można wejść do głębokiej wody (więc osoby nie umiejące pływać muszą iść na plażę), do plaży ok 400m wąskim przejściem wzdłuż morza
-obok hotelu same hotele, aby uświadczyć jakichś sklepików z pamiątkami albo knajpek czy restauracji trzeba przejść ok 500m do miejscowości obok.
-po godzinie 22 trzeba szybko chować się do swoich pokoi ponieważ dwóch goryli z ochrony chodzi i ucisza i potrafią być tak bezczelni że wchodzą po pokoi, ze względu na to że według nich nie można przebywać ze znajomymi w jednym pokoju tylko każdy ma być u siebie
Ogólnie czuliśmy się jak na półkoloniach na których nic nie wolno!!
Był to najgorszy hotel w jakim do tej pory byliśmy!!
Jeśli chcecie wypocząć w spokoju to wybierzcie inny hotel!

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Asia K