Zrecenzowano: 7 września 2018

Miły kameralny hotel.Profesjonalna obsługa zwłaszcza pan Ioannis "regulujący ruchem" w restauracji i pan Alex z recepcji. zwłaszcza pan Alex mówiący w wielu językach jest kompetentny, uprzejmy i potrafi załatwić wypożyczenie samochodu najtaniej w mieście i z najlepszym ubezpieczeniem

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, BartekLee
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

spędziliśmy w hotelu 7 wsoaniałych dni. pyszne jedzenie, czyte pokoje (chociaż niektóre wymagające remontu) i 2 baseny. nasze dzieci nie wychodziły z wody! pyszne i bardzo urozmaicone jedzenie! trochę dojście do plaży karkołomne ale warto się przespacerować po takim obżarstwie :-)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, AleksandraN673
Zrecenzowano: 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miło, czysto, smacznie i do syta. Co prawda pokoje były gotowe dopiero o 12, a przybyliśmy do kompleksu już o 7 ale od razu dostaliśmy opaski i mogliśmy zjeść sniadanie(dosyć monotonne), korzystać z baru(10.30-23), zostawić rzeczy w lobby i zacząć urlop nad basenem. Pokoje czyste i przestronne, ręczniki wymieniane co 2 dni, dziennie sprzątanie ogolne. Ciężko o pokój z widokiem, gdyż kompleks stanowi ok 12 3-piętrowych bloków. Na basenie i w jadalni jednak nie czuć natłoku wczasowiczów. Lokalne drinki do oporu (podrabiane cola,fanta,sprite i napoje owocowe), jedzenie zeoznicowane, lokalne, sporo dan wegetariańskich, bar sałatkowy, zawsze sporo słodkiego, lody i owoce. Ogólnie polecam głównie rodzinom z dziecmi jest sporo udogodnień, brodzik, plac zabaw, mini club. W lewo 2-3km (ok30min spacerem) do centrum Mali gdzie o 1 w nocy szaleje nocne życie. W prawo do centrum (pieszo nie dojdziecie)więcej sklepików z pamiątkami itd.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano: 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Oferta kupiona w last minute. Mieliśmy małe obawy odnośnie standardu pokoju czytając przed wyjazdem kilka opini na tripadvisor. Wyjazd z biurem 7 island. Pani podczas rozmowy poinformowała ze biuro nie ma wplywu na przydzielanie pokoi w last minute natomiast zaproponowala ze może dopisać prosbe np pokój z widokiem na morze i jeżeli hotelarz będzie miał taki pokój to przychyli się do prośby. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze,po kompletnym remoncie,czysto,świeżo i przyjemnie :) Obsługa bardzo miła, sympatyczna i uśmiechnięta.Świetne jedzenie! Pokoje sprzątane codziennie.Rezydenci z 7 island bardzo mili i pomocni. Na terenie hotelu znajduje się mini market - można kupić graty dla małolatów do basenu,pamiątki, artykuły higieniczne itp.- ceny normalne. Spokojna okolica,ale tylko 2 km do imprezowej Malii. Polecam!!

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano: 13 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy hotel pod wpływem dużej ilości dobrych recenzji i absolutnie nie żałujemy. Jedzenie bardzo dobre,każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przez cały tydzień na kolacje i obiad serwowane było coś innego. Kucharz zdecydowanie gotuje po grecku, za co wielki plus. Jako że byliśmy ostatnim turnusem dostaliśmy najlepszy pokój czteroosobowy z widokiem i dwoma balkonami. Obsługa bardzo miła , sprawna i pomocna. Spędziliśmy wspaniały tydzień w hotelu Koni Village. Polecam!

Termin pobytu: październik 2017
1  Dziękujemy, Y8497EAgabrielas