Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel, wyśmienita i urozmaicona kuchnia, z najlepszymi produktami i potrawami bez ograniczeń jak np. Świeżo wyciskany sok pomarańczowy podczas śniadań.

Plaża wąska i mała, ale przyjemna.

W pobliżu typowe greckie miasteczko - świetnie na wieczorne spacery i drinki.

Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania - dobre połączenie autobusowe, przystanek przy hotelu.

Jedyny minus, stad ocena 4 - budynek z pokojami poza główna częścią hotelu - nie dość, że oddalony od całego kompleksu, dojście mało przyjemną drogą, to pokoje bardzo małe i w dużo niższym standardzie. Po reklamach pokój zmieniono nam po 2 dniach na pokój w bungalow - piękny, nowoczesny z cudownym prywatnym ogrodem.

Dziękujemy, kbhrj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kostas P, Διευθυντής, SENTIDO Blue Sea BeachOdpowiedź udzielona 9 czerwca 2019

Dear valued guest,

Thank you for taking the time to share feedback on your recent stay with us via TripAdvisor.

We are delighted to read that we were able to exceed your expectations with the hotel location and with the beauty of our property.

We look forward to the opportunity of welcoming you back!

Zrecenzowano: 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

HOTEL
Hotel jest bardzo ładny, nie duży, składa się głównie z bangalowów. Cały ośrodek bardzo ładny, nowoczesny,czysty, ale są go dwie cześć!!!!

POD ŻADNYM POZOREM NIE WYBIERAĆ POKOJU W BOCZNYM SKRZYDLE!!!
W biurze podróży powiedziano nam, że standard jest ten sam, ale kiedy przyjechałyśmy na miejsce wyprowadzono nas z terenu hotelu do innych budynków tuż obok, które oczywiście były czyste. Jednak pokój był dużo mniejszy niż nam obiecano i wyglądał jak z przed 30 lat. Najprościej mówiąc były bardzo stare i małe. Oczywiście poszłyśmy do recepcji z prośbą o wymianę pokoju. Menadżer próbował nam wmówić, że kupiłyśmy wyjazd w tańszej części co było kłamstwem, ponieważ kiedy wymieniono nam pokój na ten na terenie hotelu moja mama powiedziała, że jeśli jest droższy to chętnie za niego dopłaci, a odpowiedziano jej, że nie musi. Dodatkowo, po powrocie do Polski w biurze podróży przeproszono nas za ten incydent i powiedziano nam, że nie mieli pojęcia, że standard jest dużo gorszy, bo miał być ten sam.
Kiedy dostałyśmy nowy pokój, taki jaki nam obiecano, cały wyjazd (2 tygodniowy) był świetny, nie licząc tych kilku dni w brzydkim pokoju.

JEDZENIE
Jedzenie było pyszne, urozmaicone. Świeżo wyciskane soki do śniadania pod dostatkiem. Obsługa bardzo miła. Posiłki naprawdę dobrej jakości: różne mięsa, ryby, owoce morza, pyszne desery.

BASENY I PLAŻA
Baseny czyste, nie duże, ale nie było tłoku. Plaża okej tylko trochę kamienista, ponieważ kończyła się przy hotelu.

Według mnie, hotel zasługiwałby na ocenę 5, gdyby nie ten pierwszy pokój:(. Nie licząc tego, wyjazd bardzo udany, SERDECZNIE POLECAM!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Agata255
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kostas P, Διευθυντής, SENTIDO Blue Sea BeachOdpowiedź udzielona 6 czerwca 2019

Dear valued guest,

thank you for choosing our hotel for your holidays.

We are delighted to read that we were able to match your holiday expectations. We always strive to assist in any possible way to ensure each client has a pleasant stay.

We wish to welcome you soon on your next vacation to Crete!

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Już na początku, w recepcji przy meldowaniu dostaliśmy zimną lemoniadę i zimne ręczniczki schłodzone miętą. Później już było tylko lepiej. W każdy dzień kuchnia zmieniała menu - greckie, rybne, azjatyckie, włoskie, meksykańskie. Duży wybór dań, szybka obsługa kelnerów - pełen podziw. Do morza wystarczy przejść przez wąską uliczkę. Pokoje trochę małe, ale za to z wi-fi. Gwiazdka mniej za mały basen, choć tłumów wokoło nie było. Zawsze znajdzie się wolny leżak. Klubik dla dzieci - z małym basenem. Córka zadowolona.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Jarom7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kostas P, Διευθυντής, SENTIDO Blue Sea BeachOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2018

Dear valued guest,

thank you for choosing our hotel to spend your recent vacation and for the time you took to share your review.

We feel proud to know that our services, food selection, and facilities met your expectations and the efforts of our staff made of your stay a great experience.

It will be a privilege to have a new opportunity to host you again in our property.

Zrecenzowano: 23 września 2016

Przy plazy,oddzielony od niej promenadą. Cicho a jednocześnie blisko do barów i knajp których jest mnóstwo. Jest gdzie wyjść ale Stalis to nie jest to przesadna imprezownia. Jest akurat.. hotel jest Prawie luksusowy. Wyremontowany w roku 2008. Część pokoi z własnym dostępem do basenu. Niska zabudowa. Wspaniały ogród i basen. Jedzenie przepyszne. Pokoje duze i czyste. Polecam. Plaza dluga piaszczysta bez kamieni.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najmniej przyjazne są pokoje w budynku głównym,ale tez fajne.
Termin pobytu: marzec 2016
1  Dziękujemy, Paweł M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Γιωργος Κ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, SENTIDO Blue Sea BeachOdpowiedź udzielona 27 września 2016

Drodzy Goście,
Dziękujemy, że wybraliście Sentido Blue Sea Beach i za opinie jakie zamieściliście na Trip Advisor. To wspaniałe wiedzieć, że cieszą się Państwo z pobytu u nas. Wasze komentarze na temat naszej żywności i naszych pokoi są bardzo cenione.
Jesteśmy wdzięczni za polecenie naszego hotelu i mamy nadzieję z przyjemnością powitać Państwa w przyszłości.

Z pozdrowieniami,
Costumer Service

Zrecenzowano: 2 września 2016

Razem z żoną właśnie wróciliśmy z tygodniowych wakacji w tym hotelu, jednak nasz pobyt został popsuty przez nieprzyjemny incydent, który skutecznie zatarł całe początkowo dobre wrażenie. Ostatniego dnia mieliśmy zaplanowany wyjazd dopiero o 21:00, więc załatwiłem w recepcji przedłużenie pobytu za dodatkową opłatą 70 euro. Wykupując wycieczkę upewniałem się w agencji turystycznej, że opcja all inclusive obowiązuje do końca pobytu w hotelu, co zresztą było regułą podczas naszych licznych wcześniejszych pobytów na Krecie. Podczas kolacji okazało się jednak, że musimy dopłacić 40 euro, bo w tym hotelu all inclusive ostatniego dnia obowiązuje tylko do 18:00! Najpierw myśleliśmy, że to nieporozumienie, bo przecież dopłaciłem za przedłużenie pobytu, ale kierownik sali upierał się, że powinniśmy wiedzieć, że posiłek nam się nie należy i na pewno zostaliśmy o tym poinformowani (a teraz udajemy, że nie?!). Cała sytuacja była tak niezręczna w obecności naszych przyjaciół i gości przy innych stołach, że oczywiście zgodziłem się zapłacić, jednakże prosząc o pokwitowanie do wykorzystania do dalszej reklamacji. Usłyszałem wtedy ironiczne uwagi, że swoje pokwitowanie i opinię będę mógł rozesłać po całym Internecie (co niniejszym czynię). Dodatkowo zamierzamy wysłać naszą reklamację do Thomas Cook (właściciela Sentido i Neckermanna). I na koniec, aby być dobrze zrozumianym, tu nie chodzi o konieczność zapłacenia za taki "niesmaczny" posiłek, ale o nastawienie personelu do gości w tym hotelu! Poza tym hotel przeciętny. Pokój z widokiem na morze tak ciasny, że 2 osoby w żadnym miejscu nie mogą się minąć. Wyposażenie skromne jak na 5 gwiazdek. W łazience zamiast małych mydełek, szamponów, itp. przyborów toaletowych spotykanych w hotelach nawet kategorii niższej, dozowniki z mydłem w płynie przykręcone do ściany. Plaża bardzo mała i z bardzo ciasno ustawionymi parasolami, w większości zajętymi już przed śniadaniem. Parasole i leżaki na plaży bezpłatne tylko w opcji all inclusive, dla pozostałych 8 euro, czyli dwukrotnie więcej niż na sąsiednich plażach! Baseny bardzo małe, raczej tylko dla dzieci. Po zejściu z plaży 1 prysznic, często tworzyła się kolejka!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na morze są na wyższych piętrach, widok piękny, ale ciasno.
Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, pawel3036
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Γιωργος Κ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, SENTIDO Blue Sea BeachOdpowiedź udzielona 6 września 2016

Drodzy Nasi Goście,
Dziękujemy, że wybraliście na Wasze wakacje Sentido Blue Sea Beach, i za opinie jakie zamieściliście na Trip Adviser.
Zgodnie z opisem danym dla Tour - operatorów nasz All Inclusive program kończy się z dniem wyjazdu o godzinie 18:00.
Spodziewaliśmy się waszej opinii, o czym też poinformowaliście naszego kierownika sali, że jeśli nie pozwoli Wam zjeść posiłku darmo umieścicie o nas negatywne komentarze.
Dziękujemy jeszcze raz za pobyt w naszym hotelu i życzymy wszystkiego najlepszego.

Z ciepłymi pozdrowieniami
Customer Service