“Dobra pizza i smaczne owoce morza ”
Pizzeria Odyssey — recenzja

Pizzeria Odyssey
Nr 9 wśród 68 Restauracje (Palaiochora)
Kuchnie: Grecka, Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Pizzeria pięknie usytuowana z bardzo dobrym włoskim i greckim jedzeniem. Ceny przystępne. Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, Piotr P

Zrecenzowano 6 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Knajpka przez to że odwiedzona w grudniu niemal pusta, ale uratowała nasze żołądki od głodnej wizyty w Paleochorze poza sezonem. Zamówione 3 dania, przysmażane pieczarki, karczochy zapiekane w sosie pomidorowym z serem i pizza chefa były przepyszne, naturalne, porcje były chojne, a talerze zostały całkowicie wyczyszczone a brzuchy przepełnione :) Za całość zapłaciliśmy €16! Wielki plus za piękne widoki współgrających gór i morza i ciszę panującą wokół :) Serdecznie polecamy!

Dziękujemy, Eliza K
Zrecenzowano 14 września 2015 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś chce odpocząć od greckiego jedzenia to jest to świetne miejsce...tym bardziej jeśli lubi pizze. Sympatyczna i pomocna obsługa a rachunek rozsądny.Do tego widok który jest...piękny to mało powiedziane .Polecam

Dziękujemy, Tres D
Zrecenzowano 6 maja 2014

Pizzy w wersji fruti do mare oraz tuńczyk&szpinak nie polecam. Za to bardzo dobra klasyczna z szynką i pieczarkami. Na plus - piec opalany drewnem.

Dziękujemy, Dagmara K
Zrecenzowano 23 sierpnia 2013

Bardzo dobra pizza i Panowie pizzerzy podrzucający placki pod sufit. Korzystna cena. Niestety bardzo tłoczno. Raz czekając ponad pół godziny z dwójką małych dzieci nie udało nam się złożyć zamówienia.

Dziękujemy, miodnik

Pizzeria Odyssey — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Palaiochora, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Pizzeria Odyssey? Podziel się wrażeniami!