Hotel themis beach to jakieś 3/5 w mojej skali ocen.

Pokoje są ładne, codziennie sprzątane, reczniki wymieniane, klimatyzacja bez zarzutu. Jednak w pewnych godzinach "szczytu" przed wieczorem nie było ciepłej wody pod prysznicem. Poprostu tyle osób się kompało że instalacja nie wyrabiała z nagrzewaniem wody. Albo trzeba było poczekać albo myć się w chłodnej.

Basen bez zarzutu, nie było problemu z leżakami i parasolami. Czyste pokoje, basen i bliskość morza to jedyne zalety tego hotelu.

Jedzenie monotonne i nudne. W hotelu 3/4 gości to włosi więc do jedzenia były głównie makarony. Cały tydzień na obiad dwa rodzaje spagetti albo bolognese albo jakieś inne. Oprócz tego oczywiście były inne potrawy do jedzenia np. mięso, ale albo było tak twarde i gumowate że się tego nie dało pogryść albo spieczone, albo słone, albo nie przyprawione. Najgorsza w tym hotelu była KAWA! Tego się nie dało pić. Była to najgorszej jakości kawa parzona odfiltrowana z fusów. Nie podobało nam się również to że kelner podawał napoje,kawę herbate i samemu nie można było sobie nalać na co mam ochote tylko trzeba było na niego czekać. Co za tym idzie przy dużej liczbie gości czasem zdarzało nam się już skończyć obiad i dopiero kelner się nami zainteresował. Zdarzało się czasem że np. przyniósł nam zimną kawę.

Jeśli chodzi o alkohole to było bardzo biednie. Od godziny 10.30 można było napić się czegoś co smakowało jak piwo (niby to było piwo ale bardzo rozwodnione), lub jakiegoś wytrawnego wina. Dopiero od godziny 14.30 podawali wysoko procentowe lokalne alkohole (uzo, raki, wódka, rum itp). Drinki były w cenie 6 euro. Za darmo można było zamówić alkohol plus np. sprite albo cola. Bar główny otwarty do godziny 23.00 jednak barman który tam pracował miał taką zażenowaną minę jak by był zdziwiony że ludzie na wakację jadą po to żeby się bawić i pić alkohol. Aż się odechciewało tam iść do niego.

Animacje może i były by spoko jak by dało się coś z nich zrozumieć. Były po Włosku więc dla mnie to tak jak by ich nie było wcale.

W ogóle opis hotelu w ofercie tui to jest śmiech na sali. Oni nie wiedzą nic o tym hotelu. Zadzwoniłem zapytać o której godzinie dostaniemy opaski all inclusive ponieważ dojeżdzaliśmy na godzine 7.00 do hotelu a pobyt niby zaczyna się od 14.00 . To pracownicy tui nie znają odpowiedzi na to pytanie. Firma która współpracuje z hotelem nie wie co się tam dzieje.

Dziękujemy, mszczesniak

Plusy:
- BARDZO MIŁA I POMOCNA obsługa, kelnerzy i kelnerki w restauracji wykonują znakomita prace. Zawsze uśmiechnięci i nie chowający się przed klientem.
- Bardzo czyste pokoje, codziennie sprzątane i uzupełniane w pokojowe zestawy herbaty, kawy i cukru.
- Codziennie na basenie była również grupa animatorów z GioParty która puszczała muzykę i organizowała czas dla obecnych ludzi dorosłych oraz dzieci.
- Dobre miejsce do obserwacji zachodzącego słońca.
- Bardzo ładne otoczenie hotelu...

Minusy:
- ...ale tylko do płotu. Niestety okolica poza hotelem, całe miasteczko Kokkini bardzo obskurne, duży ruchu samochodów i wiele porzuconych domów i domków.
- Widok z pokoju na morze to dodatek za który trzeba dużo dopłacić a i tak nie mamy gwarancji widoku. Naprzeciwko naszego pokoju był balkon innego pokoju który przysłaniał nam do połowy widok na morze, na całe szczęście nie byliśmy w ostatnim narożnym pokoju bo tam już był widok na ćwiartkę morze.
- Woda w kranie z chlorem, woda w łazience z chlorem. Wszędzie chlor, robienie sobie herbaty czy kawy w pokoju wiąże się z piciem wody z posmakiem chloru.
- Mimo środka sezonu, woda w basenie zimna. Trzeba albo być morsem albo mieć silna wole aby w niej posiedzieć. Do tego WSZĘDZIE wiejący wiatr, ogólnie rzecz biorąc przy basenie można porządnie zmarznąć jeśli zachce się popływać. Dodatkowo basen zamykany już o godzinie 19, uniemożliwiający popływanie przy widoku zachodzącego słońca.

Ogólnie rzecz biorąc, hotel z dobra obsługa ale standardami hotelu 3*.

Dziękujemy, MichoMichal
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Wady: bardzo chlorowana woda w łazience (Nie ryzykowalismy jej picia), windy bardzo wolne, soki słodkie i sztuczne, kawa niepijalna (lura z wodą). Bufet z niezbyt wysoko jakościowym jedzeniem (tanie wędliny, brak orzechów itd.). Siłownia połowa sprzętu popsuta, jest chyba tylko "żeby była". Dla rodzin z malym dzieckiem i wózkiem, problem przejścia na piętrze, gdyż są schody niedostosowane do przejazdu. Minus to również brak pobliskiej promenady żeby można było przejść się wieczorem wzdłuż morza. Dużym minusem jest też brak posiłku między obiadem (12:00 - 14:00) A kolacja 19:00, mając małe dziecko pomimo opcji all inclusive trzeba było szukać posiłku w innym miejscu. Minusem są również godziny otwarcia basenu od 9:00 do tylko 19:00

Zalety: kelnerzy bardzo mili i ogarnięci, Panie na recepcji bardzo zyczliwe i pomocne. lokalizacja: blisko do morza. Basen ok, ale mógłby być większy I dostępny do 22:00, tak to jest dostępny do 19:00, wiec troche krotko. Dobry masaż w przystępnej cenie. Pokoje sprzątane codziennie. Lodówka I klimatyzacja bez zarzutów.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Wilu84
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty i zadbany, z fajnym basenem przy plaży. Nie ma problemów z leżakami zarówno na basenie jak na plaży. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie dobre choć śniadania monotonne ( w angielskim stylu ). Super animatorzy z GeoPartry.it
Polecam

Dziękujemy, T5642GUdanielw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThemisBeachHotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Themis Beach HotelOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Dear Daniel W,

Thank you for taking the time to write this complementary review.

It makes us very happy to read that you enjoyed the entertainment program and spending time at the pool and beach. Likewise, we are delighted to know you were satisfied with the service and food and we will make sure to look into enriching our breakfast buffet.

Thank you for recommending us. It will be our pleasure to welcome you back in the near future.

Kind regards,
Themis Beach Hotel

Zrecenzowano: 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam hotel themis Beach, świetny stosunek ceny do jakości. Super położenie przy pięknej plaży, fajny basen. Pyszne jedzonko. Świetna baza wypadowa do zwiedzania pobliskich atrakcji, blisko lotniska w Heraklionie

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Paweł B