Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cała sieć hoteli Mitsis trzyma wysoki standard. Obsługa jest miła i pomocna w każdej sytuacji (jeśli mamy problem Oni go rozwiążą tak żebyś był zadowolony).
Posiłki wysokiej jakości, różnorodne, w restauracji czy przekąski w barach.
Basen infinity cudowny, widok zjawiskowy.
Plaża czysta, nastrój robią baldachimy czy wielkie wygodne legowiska w cieniu.
Jeśli Grecja to tylko w Mitsis

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 600rafalg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: liarosHeraklion, Manager, Mitsis Rinela Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dear Guest,

Thank you for choosing Mitsis Rinela Beach Hotel & Spa for your vacation and for your kind feedback.
We are happy to know that we managed to provide you with an enjoyable and memorable stay and that you stayed satisfied with our hotel facilities and offered services. Thank you for recommending us, we highly appreciate your trust.
It would be an ultimate pleasure for us to have you back one day for another exciting experience.

Maryana Luzakova

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel, na pewno zasługuje na 5 *. Byliśmy już w kilku hotelach tej sieci, więc opinia jest obiektywna. Hotel oferuje głównie bungalowy, wejście do pokoju jest więc bezpośrednio z dworu. Pokój może nie jest zbyt elegancki, ale przestronny, funkcjonalny, wystarczająca ilość szafek, sprawna cicha klimatyzacja i naprawdę wygodne łóżka. Ręczniki zmieniane nawet dwa razy dziennie. Szkoda, że w łazience nie ma żadnych półek. Obsługa uprzejma i uśmiechnięta, bardzo mili kelnerzy w barach. Drinki przyrządzane profesjonalnie. Trudno powiedzieć coś o animatorach, gdyż mało dają się zauważyć. W restauracji głównej wybór jedzenia bardzo duży, nie rozumiem narzekań typu "codziennie to samo". Każdego dnia jest inny wieczór tematyczny typu kuchnia francuska, grecka, włoska itp.
Mimo, że w opisie hotelu jest zaznaczone, iż panów obowiązują do kolacji długie spodnie, to wymóg ten przez turystów i obsługę nie jest przestrzegany.
Do stolików goście nie są prowadzeni przez obsługę, każdy szuka stolika sam.
Plaża świetna, leżaki, łóżka plażowe, pufy w dużej ilości. Nawet po godz.10 są wolne miejsca. Łagodne, piaszczyste wejście do morza to duży plus.
Jeśli chodzi o minusy to zbyt późno według nas zaczynają się występy muzyczne na tarasie. Ok.godziny 20 taras już jest pełny, wszystkie miejsca zajęte, a występy dopiero po 21, a nawet przed 22. Przydałaby się chociaż w tle jakaś muzyka z głośników do tej pory, by stworzyć nastrój. Więcej minusów nie widzimy:)
Reasumując, dwa tygodnie w hotelu Rinela to odpoczynek i wspaniałe greckie wakacje.

Dziękujemy, katarzyna19
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: liarosHeraklion, Manager, Mitsis Rinela Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dear katarzyna19,

Thank you for choosing Mitsis Rinela Beach Hotel & Spa for your vacation and for your time spent on writing a review with such a kind evaluation.
We are proud to know that you stayed satisfied with our hotel facilities, offered services and work of our friendly staff.
We would like to assure you that your remarks are taken into great consideration and every year our team works hard in order to develop and improve services and facilities of the hotel so we can provide only comfortable stay and delighted emotions for our guests.

Maryana Luzakova

Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Jesteśmy mega zadowoleni. Mieliśmy bardzo ładny pokój w budynku głównym s widokiem na morze.Jest wifi w pokoje. W hotelu bardzo miła obsługa i gościnna.Dużo smacznego jedzenia. Przepiękna okolica.Czysta plaża.Bardzo fajne animacja. Po zakończeniu doby można korzystać z całej infrastruktury hotelu i jedzenia. Naprawde polecam jeszcze raz.

Dziękujemy, Olya G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: liarosHeraklion, General Manager, Mitsis Rinela Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

Dear Olya G,

We are proud to know that we managed to provide you with an enjoyable and memorable stay and that you stayed satisfied with our hotel facilities and offered services.

Theofania Koutsona
Guest Relations Departmen

Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

W tym roku 19 maja udałam sie z biura Grecos do hotelu Mitsis Rinela Beach Resort & Spa na Krecie ,wraz z mężem i szwagierkom .Poniewaz dwa poprzednie pobyty były super juz od dnia zakupu wycieczki czyli od lutego cieszyłam sie na ten pobyt w znanym mi juz hotelu ..... po przyjezdzie nad ranem 19 maja ,zostalismy przyjeci jak zwykle w miły sposób ,a Olga z recepcji super Dziewczyna mówiaca po polsku pomogła nam wybrać pokój rodzinny 208 ,bo uznała ,ze przy mojej chorobie / mam chore serce i jestem po zawale /będzie dla mnie bardzo korzystne wybrać pokój na parterze ..Zrobiła to z usmiechem i serdecznościa .....pomimo braku słoneczka co w Grecji naprawdę o tej.. porze czyli w maju zdarza sie rzadko ...
pobyt zaczął sie super ,jak zwykle wszędzIe czysto obsługa pomocna i usmiechnieta ,jedzenie przepyszne a animacje wieczorne zarówno na tarasie jak i w amfiteatrze na wysokim poziomie ....ale niestety wydarzył sie incydent ,przez który sie rozchorowałam poniewaz dostałam migotanie przedsionków przy tętnie 153...Otóż przy sniadaniu maz podawał swojej siostrze klucz do pokoju koloru " sebrnego " po wyjsciu z bufetu usiedliśmy sie w lobby podszedł do nas kierownik sali i oskarzył nas o wziecie dwóch małych łyżeczek a właściwie o ich kradzież i włożenie ich do swoich toreb ...oczywiście nic takiego nie miało miejsca ,ale pan w sposób chamski na nasze tłumaczenie ,ze nic nie wzieliśmy kazał nam wyciagnać wszystko z plecaków pokazując nam gest w Polsce uznany za obrazliwy " jedzie mi tu czołg ?" zostalismy strasznie upokorzeni bo rewidował nasze torby przy wychodzących z bufetu turystach ..przy obiedzie chciałam zrobić mu zdjęcie indyfikatora ale szybko go zdjął ...zgłosiłam ten incydent do Polski do Grecosa ,do firmy Abakus ,który jest naszym posrednikiem oraz oczywiście do Pani Małgosi naszej Rezydent ...odbyła się rozmowa z owym Panem i hotel w ramach przeprosin obdarował nas szampanem i owocami stwierdzajac ,ze sytuacja nie powinna się wydarzyć ..Niestety Pan kierownik sali nie pofatgował się by nas przeprosić ...obiecałam ,ze nie poinformuje o tym incydencie ale nie chciałabym by spotkała jeszcze kogoś taka przykrość ,nie chodzi tu przeciez o owoce czy szampana tylko o pouczenie pracownika hotelu ,ze takich rzeczy sie nie robi ...Nie mam pretensji do Hotelu bo w dalszym ciagu uwazam ,ze to jest naprawdę Hotel godny polecenia ale ja juz tam nie pojadę ...niestety ....Zrobiłam temu Panu zdjecie aparatem ale oszczedzę mu wstydu chociaz zdjecie wystawię bez podpisu ..Hotelowi i jego innym pracownikom dziękuje za pobyt

Wskazówka dotycząca pokoi: Od południa było ciszej
Termin pobytu: maj 2019
3  Dziękujemy, Anna C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: liarosHeraklion, Διευθυντής, Mitsis Rinela Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2019

Dear Anna C,

Thank you for choosing Mitsis Rinela Beach Hotel & Spa for your vacation and for your time spent on writing a review, your opinion is very important to us. We are grateful to know that you stayed satisfied with the hotel facilities. We would like to assure you that all your remarks are taken into serious consideration and you are always a welcome guest in our hotel.

Always at your disposal,
Guest Relations Team

Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, hotel zorganizowany bardzo dobrze, blisko plaża kilka basenów w sam raz dla mdłych dzieci.
Obsługa bardzo miła!
Jedzenie dobre, drinki lokalne smaczne i mocne nie trzeba prosić o coś extra.
Hotel bardziej kameralny w sezonie nie odczuwało się tłoku.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, tamtupaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: liarosHeraklion, Διευθυντής, Mitsis Rinela Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 30 kwietnia 2019

Dear tamtupaw ,
Thank you for choosing Mitsis Rinela Beach Hotel & Spa for your vacation and for your high evaluation. We are proud to know that you stayed satisfied with our hotel facilities and offered services. Thank you for recommending us, we highly appreciate your trust.

Theofania Koutsona