Zrecenzowano: 17 lipca 2016

Hotel na wysokim poziomie, zasługuje na 5*. Pokoje z widokiem na góry i basen termalny bardzo ciche, ładnie urządzone. Bardzo wygodne łóżko, cicha i nowa klimatyzacja, zawieszona w miejscu, które nie owiewa śpiących. Wyborne jedzenie, bardzo duży wybór owoców, warzyw i potraw kuchni greckiej przy śniadaniu i kolacji, także kuchnia włoska. Basen zewnętrzny termalny czysty, zmiana wody i czyszczenie co 2 dni a w tym czasie można korzystać z basenu termalnego wewnątrz. Fantastyczny personel w restauracji i recepcji. Duże brawa !!

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje z widokiem na basen termalny i góry cichsze, najładniejszy widok z 2 piętra.
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Izabella P
Zrecenzowano: 13 marca 2014

Przepiękny hotel, smaczne jedzenie, serdeczna obsługa. Godne polecenia dla osób zwiedzających Grecję, bardzo blisko do antycznych atrakcji oraz Aten.
Brzydkie morze i plaża (zatoka) więc nie jest to dobre miejsce na dlugi wypoczynek osób nastawionych na plażowanie :)
Sympatyczny basen, drogie zabiegi SPA, z których nie korzystaliśmy.

• Data pobytu: sierpień 2013, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Dominik K
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2013

Generalnie hotel b dobry. Ładnie w wejściu , pokoje: no w porządku , czasem tapety podklejane ale to drobnostka. Schludnie, łazienki z wanną. Jedzenie bardzo dobre. Wypas. Baseny jak na zdjęciu robią wrażenie. Byliśmy z Neckermana - za minus tylko all inskluziv - alkohole z dolnej półki serwowane w barze tylko dla tej grupy - raczej kuchnia przerobiona na bar. Czułem się jak klient 2-giej kategorii . Wolałbym wziąć butelkę dobrej wiski do pokoju i już. Zal tylko by było lanczu - bo o tej 13.00 warto dobrze zjeść , bo obiadokolacja o 20.30. Ale jak ktoś chce się napiś, a P{olacy chcą, to full, wystarczy. W barze porządnym wiski 9 euro. Okolicy ładna, morze - piękniejsze na Peloponezie. Ale dobra lokalizacja do wypadów samochodowych. Ateny Meteory Delfy Termolile, Korynt itd.

Wskazówka dotycząca pokojów: 2 rodzaje pokojów - jeden z widokiem na morze i ten polecam, 2 gi na góry - ostro do góry i nic nie widać. Klima jest .
  • Data pobytu: lipiec 2013, podróż z rodziną
Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2013

Przebywalismy w tym hotelu 10 dni.Ogólnie hotel dobry,czystosc,basen spoko, jedzenie jak na Grecje bardzo dobre.Gorzej z położeniem,ruchliwa droga,przez która nie można spokojnie przejść na plażę,która też do pieknych nie nalezy.Za to zatoka fajna i dodatkową atrakcją były podpływajace na odległosc 200 metrów DELFINY.

• Data pobytu: lipiec 2013, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Arkadiusz J
Zrecenzowano: 1 lipca 2013

nasza 4-osobowa rodzina spędziła w hotelu miłe wakacje; obiekt czysty, pokoje codziennie sprzątane, lecz ogólny standard pokoju oceniłabym na 3 w skali 1-5 ( dotyczy pokoju z widokiem na góry); niestety prawie każdego ranka mieliśmy problemy z ciepłą wodą w łazience mimo, iż zgłaszaliśmy problem w recepcji; pokój dość ciasny, klimatyzator umieszczony nad łóżkiem; na dużą pochwałę zasługuje bardzo miły personel w restauracji oraz barze - bardzo przyjemny, życzliwy, dbający o zadowolenie klientów, ale niestety na recepcji obsługiwała nas mniej życzliwa i dość "szorstka" recepcjonistka ; basen - duży, bezpieczny dla dzieci, a dorośli też znajdą w nim "zaciszne" miejsce dla siebie ; jedzenie bardzo smaczne, duży wybór dań i w miarę urozmaicony; duży wybór ciast i bardzo smacznych deserów; super pizza wyrabiana przy klientach i pieczona w piecu; relaksowaliśmy się również w basenie z wodą termalną- basen zadbany, myty co 2 dni; ogólnie- polecam, choć nie należy oczekiwać standardu 5* wymaganego w polskich realiach

• Data pobytu: czerwiec 2013, podróż z rodziną
Dziękujemy, urszula g