Omis

“Prosta, pyszna kuchnia”
Konoba Gusti — recenzja

Konoba Gusti
Nr 9 wśród 60 Restauracje (Omis)

Rewelacja! Każde zamówienie z grilla przygotowywane na Twoich oczach. Wszystko świeże. Zero mrożonek. I to co najlepsze to frytki własnej roboty- z ziemniaka! Proste? Można!
Pyszne, świeże jedzenie, godne polecenia w 100%!!!

Dziękujemy, Bartosz A

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna jest przepyszna. Przemiła obsługa. Polecam. Nie jest to taka sama „knajpa” jak większość. Polecam w 100% ♥️

Dziękujemy, KatarzynaStW
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja rodzinna właściciel sam na grillu robi potrawy my akurat wzięliśmy kalmary pyszne i świeże porcje duże i bardzo dobra widać że tutaj dba się o klienta ceny atrakcyjne

Dziękujemy, mi_oszk881
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super Tawerna bardzo miła atmosfera. Trafiliśmy tam z przypadku chodzac uliczkami Omis i mile zaskoczenie zamówione dania super smaczne mieso i ryby palce lizać warzywa grillowane bardzo smaczne polecam !!!

Dziękujemy, AndrzejKl
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz czwarty wypoczywamy w Omis i kolejny raz odwiedzamy Gusti. Jedzenie jest pyszne, właściciel miły i bardzo sie stara. Zmieniliśmy raz naszą restaurację na inną i to był błąd. Gusti jest najlepszy w Omis i nie tylko!

Dziękujemy, zbyszek191

Konoba Gusti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Omis, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Gusti? Podziel się wrażeniami!