Świetna przygoda z super ludźmi

Mega profesjonalnie, miło i przygodowo. Okoliczności natury cudowne, skiperzy super fajni... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 września 2018
Aatamanka
Olsztyn, Polska
Excellent rafting

Zrecenzowano: 20 września 2018
Andrzej P

Zrecenzowano: 20 września 2018

Świetna organizacja spływu. Z parkingu na końcu spływu zabiera nas autobus. Cały spływ trwa około 3 godzin, rzeka dosyć łagodna, jest parę szybszych momentów ale wiadomo, że jest to dla rodzin a nie dla ekstremalnych rafterów. Mimo wszystko bawiliśmy się świetnie. Dodatkową atrakcją było przejście przez małą jaskinię, kilka postojów na zdjęcia i pływanie oraz skoki z klifu. Do tego nasz przewodnik i chyba właściciel Neno jest świetnym pasjonatem, warto było posłuchać jego ciekawostek oraz opowieści z podróży. Cały spływ był profesjonalnie przygotowany, a że było to poza sezonem to ruch na rzece był bardzo mały. Po spływie jest możliwość zakupu zdjęć za 100KN ale można się złożyć na nie z innymi uczestnikami

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano: 4 września 2018

Polecam rafting z tą firmą. Wspaniała przygoda. Ale najważniejsi są ludzie- Heike i Neno to przesympatyczni , mili ludzie. Byłem z dwoma synami , starszy jest niewidomy. Opieka na najwyższym poziomie , sprzęt widać , że nowy. Mozna swobodnie rozmawiać po angielsku. Jak najlepsze wrażenia. Polecam!

2  Dziękujemy, przemo9
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

Polecamy organizatora spływu firmę Rafting Pirate. Rezerwacja mailowa jak i organizacja spływu na najwyższym poziomie. Nasz skipper Gabriel był świetnym towarzyszem i opiekunem. Pozdrawiamy :-)
Spływ bardzo nam sie podobał i cała nasza rodzina chce to powtórzyć w przyszłym roku. Oczywiście z Rafting Pirate :-)
Szczerze polecamy dla wszystkich!
Alexandra

3  Dziękujemy, AleksandraS1930
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Rafting dość spokojny z kilkoma ciekawszymi wodospadzikami. Bardzo polecam przejść przez jaskinie - świetne przeżycie.
Dodatkowo przystanki na pływanie w rzece i skoki do wody ( my nie skaczemy wiec akurat ta atrakcja nie dla nas).
Było sporo śmiechu i zabawy, także dzięki naszemu przewodnikowi Nicola.
Dodatkowo piękne otoczenie: skaly, góry, zieleń. Polecam!

1  Dziękujemy, ma_gorzataf584
Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Wspaniały dzień. Super przygoda dla całej rodziny. Organizacja i opieka na najwyższym poziomie. Nasz przewodnik Neno był świetnym towarzyszem, spływ był pasjonujący i cała nasza rodzina chce to powtórzyć w przyszłym roku. Szczerze to polecamy dla wszystkich!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Iwona T