Omis

“Świetne miejsce w Omisiu”
Pizzeria Antula — recenzja

Pizzeria Antula
Nr 2 wśród 60 Restauracje (Omis)
Kuchnie: Włoska, Pizza, Kawiarnia
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecamy to miejsce w Omisiu. Zamówiliśmy pizzę oraz spaghetti z owocami morza. Oba dania były bardzo dobre. Miła obsługa oraz dobre ceny. Polecamy!

Dziękujemy, anastravell

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, ceny przystępne, jeśli chcesz zjeść na zewnątrz zawsze trzeba czekac na stolik.. ale w środku były tez wolne.
Obsługa bardzo miła,
Jedliśmy pizzę i calzone !
WszyTsko było pyszne, szybkobpodane.napewno chetnie tam wrócimy.

Dziękujemy, 990monikap
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nasza ulubiona pizza w Chorwacji. Antule odwiedzamy wielokrotnie będąc w Omis. Dzieci uwielbiają. Obsługa miła, ekspresowo podawana pizza, czasem brak miejsc ale warto poczekać. My mamy swoje ulubione Margarita, Calzone Romana i Scampi. Polecam

Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przystępne ceny, ciekawa lokalizacja wśród wąskich uliczek. Pizza smaczna, obsługa dość sprawna, jednak nic nadzwyczajnego.

Dziękujemy, nataliasN5962BN
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najsmaczniejsza pizza jaką jadłam w Chorwacji, trafiłam tu sugerując się opiniami na TripAdvisor i nie żałowałam! :) Ogromny wybór, z tego co pamiętam ponad 30 pozycji samych pizz, 3 rozmiary, i przede wszystkim SMAK. Pizza nie za tłusta, nie za słona, ciasto idealne. Jeżeli jeszcze zawitam do Omiša to będzie to punkt obowiązkowy ♥️

Dziękujemy, Aleksandra Z

Pizzeria Antula — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Duce, Split-Dalmatia County
Omis, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Pizzeria Antula? Podziel się wrażeniami!