Zapisz
Najlepsza atrakcja w Omisiu

Niesamowita przygoda, przepiękne widoki, świetni przewodnicy i miła atmosfera. Warte swojej ceny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
konradrohdee
Fantastycznie :)

Adrenalina, niesamowite przeżycie, cudowne widoki, piękne miejsce a przede wszystkim profesjonalna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2020
DAB666
Gdynia, Polska

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Każdemu polecam! Jeśli ktoś się martwi, bo boi się wysokości to wcale nie jest tak źle, na pewno nie będziecie żałować! To było najlepsze przeżycie z moich wakacji w Chorwacji

Dziękujemy, fallenmed
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniala przygoda dla osób w każdym wieku. Wszystko profesjonalnie przygotowane i w pełni bezpieczne.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Michal S
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ekscytująca atrakcją, którą zdecydowanie warto zaliczyć. Większość z 8 zjazdów dostarcza porządny zastrzyk adrenaliny. Do tego możemy podziwiać piękną rzekę i góry z ciekawej perspektywy. 2 zjazdy zaparły mi dech w piersiach. Istnieje możliwość zjazdu w tandemie. Całość trwa ok 2-3 godzin.

Panowie z obsługi byli bardzo mili, rozrywkowi, umilili nam dodatkowo przygodę. Świetni ludzie !:)

Chętnie dałbym tutaj więcej niż 5:)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, Bartosz W
Zrecenzowano: 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Impreza nie należy do najtańszych ale warta każdych pieniędzy. Przeżycia niesamowite, adrenalina na najwyższym poziomie. Miło spędzony czas, szkoda że tak krótko .
Koniecznie trzeba mieć buty do wspinaczki, jest troszkę wchodzenia ⛰️

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
1  Dziękujemy, marekw1974
Zrecenzowano: 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę dobra przygoda, zabawa i piękne widoki.
Było extra i chcę jeszcze raz.
Warte swojej ceny :)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018