“Miejsce godne polecenia”
Aga Restaurant — recenzja

Aga Restaurant
Nr 25 wśród 60 Restauracje (Omis)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne i za rozsądną cenę. Bardzo miła obsługa, a do tego bajkowy widok. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Agnieszka Z

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z mojej subiektywnej oceny, knajpka znajduje się na małej plaży na obrzeżach Omiš, w promieniu trzech kilometrów nie ma zabardzo gdzie zjeść przy plaży. Jedzenie znośne dziwi mnie jednak trochę, że za surówki trzeba dopłacać. Jednego razu frytki były ok następnym już powsadzali pospiekane paskudne.
Tuńczyk smaczny, pierś z kurczaka mogła być, deser z owocaami mały niezbyt bogaty, naleśniki paskudne nie wiem co to za mąka, mega tłuste. Hamburger z mięsem wieprzowym... Nie wiem czy to jedzenie jest w "chorwackim stylu" i dlatego tak smakuje czy poorostu knajpa sobie żarty robi z klientów wiedząc, że nie mają gdzie pójść.
Tyle, że siedząc w knajpie jesteśmy przy plaży bardzo blisko morza - to jej atut. Ceny umiarkowane w stosunku do lokalizacji.

Dziękujemy, Ewelina S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

pizze bardzo smaczne. piwo chłodne a obsługa bardzo miła i pomocna. w dodatku piękny widok na morze. restauracja godna polecenia

Dziękujemy, 287przemys_awj
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania i miła obsługa. Polecam rybki w każdej postaci, makarony i patery mięsne. Każda z porcji jest bardzo duża. Patera miesna na dwóch osób mogłaby być zamówiona śmiało na trzy/cztery osoby z dodatkową porcja warzyw i frytek. Ceny niewygórowane. Do tego piękne widoki na morze i centrum Omiš w tle.

1  Dziękujemy, roksanaw934
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jest to przytulna restauracja przy plaży, z bardzo miłą obsługą. Można tu zjeść bardzo dobre lody. Z drugiej strony jedzenie było na bardzo różnym poziomie. Jagnięcina oraz kalmary w panierce były bardzo smaczne, ryby dobre, ale kalmary w z grilla ohydne (niestety, źle oczyszczone, więc były gorzkie). Spaghetti zrobiło furrorę wśród najmłodszych. Ogólnie- w miarę dobrze. Kalmary uznajemy za wypadek przy pracy ;)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, rondua82

Aga Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Omis, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Aga Restaurant? Podziel się wrażeniami!