“Wspaniale 😍”
Restaurant Bastion — recenzja

Restaurant Bastion
Nr 4 wśród 60 Restauracje (Omis)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie i wspaniała obsługa, którą serdecznie pozdrawiamy. Mam nadzieje do zobaczenia za rok

1  Dziękujemy, 248ewelinaz

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z wizyty w restauracji jestem bardzo zadowolona. Zarówno ja, jak i mój chłopak, dostaliśmy duże porcje, można było się najeść. Czuć było, że ryby (filety 3 różnych ryb) oraz owoce morza (choć w panierce) były świeże i dobrze przyrządzone. Na pewno wróciłabym tam jeszcze raz! Ceny, jak za takie porcje, moim zdaniem w porządku.

1  Dziękujemy, fallenmed
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracji nie można zarzucić nic poza względnie wysokimi cenami. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa na wysokim poziomie, lokal czysty, duży z miejscami wewnątrz i na zewnątrz - jednak przy samej ulicy.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, marcin_spm
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, obsługa miła. Ceny na średnim poziomie. Menu zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

1  Dziękujemy, OlciaKF
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Trafiliśmy do tej restauracji po przeczytaniu recenzji tripadvisor, według mnie knajpa nie zasługuje na tyle gwiazdek . Zamówiliśmy jeden duży talerz różnych mięs dla dwóch osób (220kun) - porcja mega duża(dla 3-4osob) natomiast jeśli chodzi o smak to było to małe rozczarowanie na szczęście drugi talerz z panierowanymi owocami morza tez dla dwóch osób (ok 290kun) był całkiem fajny , dobre kalmary i ryba . Ogólne wrażenia bardzo średnie... wiem ,ze można zjeść o wiele lepiej przygotowane mięsa i owoce morza także polecam poszukać innej knajpy .

Dziękujemy, Milena M

Restaurant Bastion — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Omis, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Restaurant Bastion? Podziel się wrażeniami!