“Super”
Puljiz Restaurant — recenzja

Puljiz Restaurant
Nr 8 wśród 60 Restauracje (Omis)
Kuchnie: Austriacka, Niemiecka, Włoska, Międzynarodowa, Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Przepysznie i duże porcje, zamówiliśmy ośmiornice dla dwójki i danie było jak na cztery osoby , ceny tez bardzo przystępne za to danie zapłaciliśmy 325 kn

Dziękujemy, mkbcka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Puljiz, Manager, Puljiz RestaurantOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dear mkbcka,

Thank you for taking time to write a review about us on this site.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza klasa, najlepsza ośmiornica spod peki jaką jadłem.

Najbolja hobotnica izpod peke :)

Ceny wyższe niż w innych konobach. Obsługa mila

1  Dziękujemy, grzegorzh897
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Puljiz, Manager, Puljiz RestaurantOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dziękuję za miły komentarz. Życzymy udanych wakacji
Powitanie

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byliśmy na obiedzie łącznie w 7 osób z dziećmi. Panowie zamówili przepyszne i wielkie półmiski z różnymi mięsami, Panie owoce morza, a dzieci pizze. Każdy z nas zajadał że smakiem! PRZEPYSZNE! obsługa świetna, czuliśmy się swobodnie i rodzinnie.
Porcje :duże / ogromne!
Wszystko czysto, świeżo i dobrze doprawione.
Ceny : za parę wyszło ok300 kun z napojami. Uważam że za tą jakoś to ceny są niewysokie.
Polecam i będę wracać.

1  Dziękujemy, Medycyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Puljiz, Manager, Puljiz RestaurantOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Dear Medycyna,

thank you for visiting us and sharing your nice experience here.
Our goal is to provide maximum level of service in every sense.

Enjoy your holiday and welcome back

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Pomimo tego, że byliśmy dość wcześnie i ludzi nie było dużo danie z mięsem było lekko surowe. Do kalmarów i krewetek nie można się było przyczepić. Ok. Obsługa ok. Miejsce ok.

Dziękujemy, Barbara W

Dear Barbara W,

I am sorry that the meat wasn't grilled the way you like it. I suggest next time to react on spot , while in the restaurant so give us a chance to do our best to serve it as you like it.

Kind regards

Puljiz team

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Restauracja jest pięknie zlokalizowana, wśród wąskich klimatycznych uliczek. Obsługa jest bardzo miła, a jedzenie pyszne. Duże porcje w średniej cenie. Polecam

Dziękujemy, KiniaKokot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Puljiz, Manager, Puljiz RestaurantOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Dear KiniaKokot,
thank you very much for your review. Welcome back!

Puljiz Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Omis, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Puljiz Restaurant? Podziel się wrażeniami!