“Oryginalne miejsce z pysznymi lodami”
N-ice — recenzja

N-ice
Nr 1 wśród 2 Desery (Omis)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam przez przypadek. Bardzo duży wybór lodów w przyzwoitej cenie, z pysznymi dodatkami do wyboru (około 22 kuny). Fajnie patrzy się jak są przygotowywane. Coś innego niż lody dostępne w innych miejscach - warto spróbować. Przydałaby się reklama lodziarni gdzieś przy głównej ulicy, bo gdyby nie przypadek to byśmy tam nie trafili.

Dziękujemy, Ewa D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nina V, Owner, N-iceOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Thank you so much Ewa

Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lody bardzo smaczne, można mieszać składniki, wybierać dodatki, polewy. Wszystko świeze i pyszne. Miło patrzy się jak pani robi je na miejscu.
Bardzo miła obsługa. Ceny bardzo przystępne. Świetne miejsce, warto zajrzeć tutaj idąc na plażę

Dziękujemy, Bartosz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nina V, Owner, N-iceOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2019

Thank you soooo much☺

Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Typowe stukanie przy Tajskich lodach przyciągnęło moją uwagę.
A wcześniej chyba mijaliśmy to miejsce ze trzy razy.
„Hej tutaj gzieś robią Tajskie lody"
I weszliśmy do środka.
Tam skromnie wystrojony lokal. Z wielką tablicą jakie mają rodzaje lodów i nie tylko.
No i zamówiliśmy.
I odrazu po pierwszych lizach zobaczyłem zachwyt i radość w uśmiechu mojej córeczki. „Tato, ale pyszne lody”
No i sam to też potwierdzam.
Po prostu nadzwyczajne!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, K-Bankers
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nina V, Owner, N-iceOdpowiedź udzielona 24 września 2018

Thank you so much

Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lody są bardzo oryginalne. Polecam każdemu. Nasi chłopcy nie byli zadowoleni co prawda że smaku lodów, ale nie mogli oderwać wzroku jak były przygotowywane. Moim zdaniem lody truskawkowe to jedne z najlepszych jakie kiedykolwiek jadłem. Lody może nie są najtańsze ale polecam spróbować.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Łukasz R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nina V, Owner, N-iceOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2018

Thank you so much

Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W końcu udało nam się znaleźć lody z prawdziwego zdarzenia. Ręcznie przygotowywane lody na twoich oczach ze świeżych owoców. A wszystko to w higieniczny sposób tzn. Bez dotykania - nie jak lody z gałki gdzie przy nakładaniu lodów trzymają wafelek bez papierku a potem wręczają ci do zjedzenia. Polecam wszystkim bo warto sprobować!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Jasiu78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nina V, Owner, N-iceOdpowiedź udzielona 17 lipca 2018

Thank you so so much

N-ice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Duce, Split-Dalmatia County

Omis, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w N-ice? Podziel się wrażeniami!