Omis

“Pyszne jedzenie”

Cocopazzo Wine & Dine Restaurant
Nr 5 wśród 60 Restauracje (Omis)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja dość droga, ale jedzenie jest niesamowicie smaczne. Nie jak w każdej knajpie po kolei. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, KatarzynaStW

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porcje są idealne, a ceny jak w każdej pobliskiej knajpie, tylko smaki są dużo lepsze, a miejsce ma swój charakter. Należy zostawić trochę miejsca na wyjątkowe desery: pyszne ciasta i idealną pannacottę. Gorąco polecam!

Dziękujemy, aagatea
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i bardzo miła obsługa a w szczególności pan Trewor który pomógł nam wyborze dan.goraco polecam

Dziękujemy, Inspiration827576
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie całkiem dobre, ale zupełnie nieadekwatne do danych cen. Nie da rady najeść się gnochi za 90 kun, a dzieci mają menu z dwoma daniami do wyboru. Mięso dobre, a sałatki takie jak w byle polskiej restauracji. Szczerze powiedziawszy radzę poszukać w Omišu jakiś innych restauracji.

Dziękujemy, Abuhene
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, że nie należy do najtańszych restauracji w okolicy, to serwuje bardzo smaczne jedzenie, różnorodne dania, z przewagą ryb i owoców morza. Odpowiednia również dla dzieci

Dziękujemy, OlciaKF

Cocopazzo Wine & Dine Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Podstrana, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Cocopazzo Wine & Dine Restaurant? Podziel się wrażeniami!