“Bardzo smacznie!”
Lux Restorant — recenzja

Lux Restorant
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Jablanac)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwuje bardzo smaczne dania! Przemiła obsługa, pyszna kawa. Piękne miejsce bardzo czyste. Gorąco polecam!

Dziękujemy, 20alicjas

Zrecenzowano 30 grudnia 2016

Wracaliśmy z Pagu i skręciliśmy bo zgłodnieliśmy. W tej miejscowości nie wiele jest restauracji ale ta jest ok. Bez fajerwerków ale solidnie! Polecam jak zgłodniejecie na trasie z Pag jadąc Jadranską magistralą.

Termin wizyty: czerwiec 2016

Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: sierpień 2017

Lux Restorant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jablanac, Lika-Senj County

Byłeś(-aś) w Lux Restorant? Podziel się wrażeniami!