Zrecenzowano: 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w bardzo fajnym miejscu właściwie przy samej plaży. Do dyspozycji basen zewnętrzny i wewnętrzny. Miła obsługa. Pokoje czyste i sprzątane codziennie.
Jedzenie monotonne jak zwykle w takich hotelach praktycznie codziennie to samo. Dostatecznie dobre. Generalnie polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, AgaR55
Zrecenzowano: 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Ok. Fajne widoki z okna, wszędzie blisko, baseny fajne włącznie z sauna. Za to jedzenie okropne, dziwne ze hotel w takim miejscu nie dba o kuchnie, nawet jak hotel jest starszy a jedzenie dobre to chce się wracać. Na odwrót nigdy nie. Ja byłem tam tylko raz. Pierwszy i ostatni.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, 659grzegorzp
Zrecenzowano: 7 lipca 2017

Spędziłem w tym hotelu dwa tygodnie na przełomie sierpnia i września. Hotel znakomity, tuż przy plaży. Stosunkowo blisko do atrakcji turystycznych takich, jak: Makarska 10 km, Split 40 km, Omis 25 km, Medjugorie 90 km. Z okna miałem widok z jednej strony na górę Biokovo a z drugiej na morze. Na śniadanie bardzo duży wybór potraw i dodatków a na kolację jeszcze więcej. Nawet nakładając sobie symboliczną łyżkę nie sposób skosztować wszystkich dań, które są przepyszne. Dodatkowo świeże owoce oraz ogromny wybór fantastycznych ciast i ciasteczek na deser. Można po prostu pęknąć z przejedzenia.
Z czystym sumieniem mogę polecić Hotel Horizont wszystkim szukającym komfortowego wypoczynku w Chorwacji oraz chcącym popróbować nadmorskiej chorwackiej kuchni bogatej w ryby i inne stworzenia pływające. Pokoje czyste i wygodne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej wybrać pokój od strony południowej przynajmniej na 4 piętrze.
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, piotr32017
Zrecenzowano: 18 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

paskudne jedzenie ,oblesny pokoj syfna lazienka a pokoj superior. nierozumiem jakim cudem dostal 4 gwiazdki ,+ obsluga babrdzo mila , i piekne widoki dobra lokalizacja ,piekna plaza z dobrym jedzeniem bo w hotelu tragedia

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Dawid G
Zrecenzowano: 3 lipca 2016

plusy:
-Hotel jest zlokalizowany blisko plaży,
-przyjemny basen zewnętrzny,
minusy:
-w hotelu problemy z parkowaniem samochodu pomimo rezerwacji płatnego parkingu,
-Jedzenie złe, tłuste, na śniadanie m.in.smażona wątróbka,przegotowane, śmierdzące jajka, niedobra kawa itd....
- Brak udogodnień dla rodzin np.Brak placu zabaw, brak w sezonie animacji dla dzieci itp.
Ogólnie w hotelu dzieci się nudzą. Pokoje wymagają odświeżenia. Cena nie adekwatna do jakości. Hotel dla par.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, joanna992016