“Szczerze polecam”
Restaurant Bracera — recenzja

Restaurant Bracera
Nr 2 wśród 41 Restauracje (Baszka Woda)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wracaliśmy tam często podczas naszego pobytu w Baška Voda, miła obsługa, super kelner mówiący po polsku, za każdym razem zamawialiśmy coś innego i nie zawiedliśmy się ani razu. Plus za poczekadełko i shota na koniec, polecamy! :)

Dziękujemy, karolinalach96

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce które możemy polecić każdemu. Byliśmy ze znajomymi i obsługiwał nas Mirko który dobrze mówi i rozumie język polski. Menu również jest po polsku. Na dzień dobry dostaliśmy pyszny chlebek z czosnkowa oliwa, a na do widzenia każdemu została polana wisnioweczka. Jedzenie przepyszne i w dobrych cenach a klimat miejsca oddaje uroki Chorwacji. Polecamy każdemu i na pewno jeszcze tam wrócimy.

1  Dziękujemy, nataliakU4715BO
Zrecenzowano 5 września 2019

Przepyszne mule i steki. Obsługa bardzo miła, mówią po polsku. Gratis czekadełko i likier wiśniowy. Polecamy.

1  Dziękujemy, Paulina C
Zrecenzowano 4 września 2019

Najlepsze jedzenie jakie jedliśmy w Baska Voda,przepyszne pizze, risotto i makarony. Obsługa bardzo pomocna i życzliwa. Polecam

Dziękujemy, Girlandzia
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna dorada z grilla ze szpinakiem, wspaniała obsługa i bardzo przyjacielska atmosfera!!! Krótki czas oczekiwania przy prawie pełnym lokalu też warte docenienia. Nic dodać nic ująć, chce się tam wrócić!

Dziękujemy, 675_ukasza

Restaurant Bracera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brela, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Restaurant Bracera? Podziel się wrażeniami!