“Rewelacja!”
Restaurant Bracera — recenzja

Restaurant Bracera
Nr 2 wśród 41 Restauracje (Baszka Woda)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Przepyszne mule i steki. Obsługa bardzo miła, mówią po polsku. Gratis czekadełko i likier wiśniowy. Polecamy.

1  Dziękujemy, Paulina C

Zrecenzowano 4 września 2019

Najlepsze jedzenie jakie jedliśmy w Baska Voda,przepyszne pizze, risotto i makarony. Obsługa bardzo pomocna i życzliwa. Polecam

Dziękujemy, Girlandzia
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna dorada z grilla ze szpinakiem, wspaniała obsługa i bardzo przyjacielska atmosfera!!! Krótki czas oczekiwania przy prawie pełnym lokalu też warte docenienia. Nic dodać nic ująć, chce się tam wrócić!

Dziękujemy, 675_ukasza
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas naszego pobytu w stołowaliśmy się w tej restauracji cały tydzień
Menu w języku polskim obsługa zna język polski można się łatwo dogadać.
Duży wybór potraw można zamawiać połówki dla dzieci.
Ceny przystępne przyjazna obsługa zwłaszcza kelner Mateo
Dużo ludzi czyli dobre jedzenie.
Ale zawsze był wolny stolik.
Piwo z sokiem

Dziękujemy, Destination498288
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przez cały nasz pobyt chodziliśmy do tej restauracji. Ceny przystępne. Jedzenie bardzo smaczne. Wszystko było idealnie doprawione i nie było rzeczy która by nam nie smakowała. Krewetki, tuńczyk, kalmary i inne dania były dobrze przygotowane. Jedynym minusem jest to ze w makaronie było jedynie 5 krewetek. Ale smak nadrabiał . Pizza bardzo smaczna. Na początek każdy dostawał czekadelko. Oliwa czosnkowa i chlebek skradły moje serce ❤️. Na koniec również restauracja dawala krojone owoce lub alkohol. Żadnego dnia nie pominięto. Jeśli chodzi o obsługę to rewelacja. Wszyscy uśmiechnięci, uprzejmi, znają bardzo dobrze nie tylko j. ang ale Pan starszy kelner bardzo dobrze mówi po Polsku.. Polecam z całego serca. I na pewno wrocimy.

Dziękujemy, Darria006

Restaurant Bracera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brela, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Restaurant Bracera? Podziel się wrażeniami!