“Polecam”
Bistro Karlo — recenzja

Bistro Karlo
Nr 6 wśród 41 Restauracje (Baszka Woda)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Bardzo miła obsługa, a przede wszystkim bardzo smaczna pizza. Czekaliśmy krótko na jedzenie. Po posiłku Pani przyniosła nam w ramach poczęstunku ciasto z lodami. Polecam serdecznie

Dziękujemy, krispol25

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa razy podczas pobytu, super pizza, ryba taka sobie, deser gratis. Raz dostaliśmy poczekadełko, raz nie, nie wiem od czego to zależy. Ogółem polecam

1  Dziękujemy, karolinalach96
Zrecenzowano 6 września 2019

Na restaurację,wraz z mężem natkneliśmy się przypadkiem,na początku dostaliśmy tzw.poczekajke placuszki z ciasta pizzowego posypane czosnkiemmniama po daniu głównym kelner doniósł nam deser, którego w ogóle nie zamawialiśmy,to był poczęstunek dla gości ☀️miły gest ☀️obsługa bardzo miła uśmiechnięta, atmosfera dziś był nasz 3 raz.Jutro wybieramy się tam ponownie

Dziękujemy, AgnieszkaK3064
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne świeże jedzenie. Wielki plus za to ze przynoszą dania równo przez co nie trzeba czekać na druga osobę. Darmowa przystawka i deser. Takich miejsc powinno być więcej. Uśmiechnięta i miła obsługa. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Wszystko na prawdę bardzo nam smakowało

1  Dziękujemy, WikusiaTusia
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super, swieze, pyszne , polecam wszystkim . Rodzinny obiad lub kolacja bardzo polecam . Szybko podane dania

Dziękujemy, 795piotrs

Bistro Karlo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brela, Split-Dalmatia County
Baszka Woda, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Bistro Karlo? Podziel się wrażeniami!