“Uwielbiam”
Bistro Karlo — recenzja

Bistro Karlo
Nr 6 wśród 41 Restauracje (Baszka Woda)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Na restaurację,wraz z mężem natkneliśmy się przypadkiem,na początku dostaliśmy tzw.poczekajke placuszki z ciasta pizzowego posypane czosnkiemmniama po daniu głównym kelner doniósł nam deser, którego w ogóle nie zamawialiśmy,to był poczęstunek dla gości ☀️miły gest ☀️obsługa bardzo miła uśmiechnięta, atmosfera dziś był nasz 3 raz.Jutro wybieramy się tam ponownie

Dziękujemy, AgnieszkaK3064

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne świeże jedzenie. Wielki plus za to ze przynoszą dania równo przez co nie trzeba czekać na druga osobę. Darmowa przystawka i deser. Takich miejsc powinno być więcej. Uśmiechnięta i miła obsługa. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Wszystko na prawdę bardzo nam smakowało

1  Dziękujemy, WikusiaTusia
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super, swieze, pyszne , polecam wszystkim . Rodzinny obiad lub kolacja bardzo polecam . Szybko podane dania

Dziękujemy, 795piotrs
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Przepyszne jedzenie, na pewno wrócimy. Różnorodne dania, miła obsługa. Szybkie podanie dań. Miła atmosfera

Dziękujemy, Nawarkka
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera dziękuję bardzo za bardzo dobre jedzenie które jest przygotowane na wysokim poziomie.
Na pewno wrócimy

Dziękujemy, Tomaszxe

Bistro Karlo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brela, Split-Dalmatia County
Baszka Woda, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Bistro Karlo? Podziel się wrażeniami!