Obzor

Hotel spełnił nasze oczekiwania w 100% procentach.Ponieważ już byliśmy przed remontem 5 lat temu i jest jeszcze lepiej.Odwiedziliśmy różne Hotele ale jeśli chodzi o odpoczynek to jest najlepszy i napewno kolejny raz tam pojedziemy.Jedzenie super nie do przejedzenia.Okolica spokojna wieczorami polecamy spacery,morze gorące i przezroczyste,a w ciągu dnia umilały czas przesympatyczni Animatorzy.Polecamy ten HOTEL wszystkim ,starszym,oraz rodzinom z dziećmi .

Dziękujemy, daniel j

Jechalam z musu a bardzo milo sie rozczarowałam!!! Super hotel, super miejsce...!!! Jedzenie bardzo urozmaicone, nie da sie przejesc wszystkiego ani nawet sprobować, plaza piekna, miejsce urocze, drinki pyszne szczegolnie bulgarian blue, spokoj, cisza, dobre miejsce na odpoczynek, widoki zapierajace dech w piersiach...

Dziękujemy, Edyta M

Pobyt jak najbardziej spełnił nasze oczekiwania. Hotel umiejscowiony jest przy samej plaży więc można podziwiac piekne widoki z pokoju. Jedzenie bardzo smaczne. Do dyspozycji gości są dwie restauracje: jedna z kuchnią miedzynarodowią i jedna bułgarska. Duża różnorodność posiłków na pewno zaspokoi każdego. Jedzenia było dużo, nie dało się chodzić głodnym ;) Przepyszne desery dodatkowo kusiły pieknym widokiem. Do obiadów i kolacji można było skosztować win: białego, różowego, czerwonego lub piwa, soków, napojów zimnych i gorących. Hotel posiada dwa bary, jeden wewnątrz hotelu a drugi przy basenie. Drinki były przygotowywane porządnie i od serca. Ogólnie naprawdę fajny hotel, z przesympatyczną ekipą- na pewno tam wrócimy :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić za pokój z widokiem na morze, ponieważ widok zapiera dech w piersi.
Dziękujemy, Podrozniczka4
Zrecenzowano: 17 września 2019

Hotel spełnił nasze oczekiwania w 90 procentach. Dlaczego nie w 100%? Moze to kwestia bardziej biura podróży tui ale mielismy miec klimatyzacje a otrzymalismy pokoj z jakimś zagrzybionym nawiewem, ktory nie chlodzil, a w drugim dniu przestal dzialac. Nie zglaszalismy jednak sprzeciwu poniewaz cale dnie spedzalismy praktycznie poza pokojem a noce we wrzesniu srednio 17 stopni nie przeszkadzaly w spaniu - duchoty nie bylo mimo temperatur ok 28 stopni w dzien. Poza tym hotel z zewnatrz nie powala, czasem zalatuje szambem ale w srodku panuje bardzo miła atmosfera, wszyscy pracownicy są uśmiechnięci do gości, animatorzy fajnie zachecają do aktywności, ale nie są natarczywi. Jeżeli chodzi o jedzenie bylismy bardzo zadowoleni, nie wszystko kazdemu smakowalo ale jednoczenie kazdy znalazl cos dla siebie. All inclusive na fajnym poziomie, do wyboru rozne drinki z wodka, whisky, ginem, rumem. Jest tez lane piwo ale jak dla mnie to bardziej woda o smaku piwa, oraz wino. Fajne bylo to ze barmani proporcje drinka dostosowywali do sugestii goscia. W trakcie dnia jakies slodkie ciastka rowniez dostępne tak jak i kawa i herbata. Okolica spokojna, duzo lokali we wrzesniu juz pozamykanych ale znajdzie sie kilka knajp gdzie mozna cos zjesc i wypic a jesli chodzi o pamiątki to jest tego pełno wszedzie. Polecam dla rodzin z dziecmi ale rowniez dla par ktore nie są wielkimi imprezowiczami ale lubia potupac lekko do muzyki w tle i przy tym napic sie mocniejszych trunków.

Dziękujemy, Patriczi
Zrecenzowano: 1 września 2019

Pierwsze wrażenie patrząc z zewnątrz - no cóż...na kolana nie rzuca. Przy wejściu powitalny drink i przemiła obsługa. To wrażenie, że wszyscy się bardzo starają zostaje do końca.Obsługa zasługuje na najwyższą możliwą ocenę- wszyscy mili, uśmiechnięci, bardzo się starają. Pokoje niezbyt nowoczesne, ale czyste, a łózka bardzo wygodne. Duży basen, plaża zaraz za płotem. Bardzo miło spędzony czas!

Dziękujemy, Tomasz J