Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Najlepszy hotel w jakim byliśmy. Atmosfera wakacyjna. Obsługa hotelowa oraz animatorzy bardzo sympatyczni, zawsze uśmiechnięci. Widać że ta praca sprawia im przyjemność. Pokoje bardzo ładne i zadbane, codziennie sprzątane. Duży balkon z super widokiem na morze. Ciekawe animacje codziennie popołudniu i wieczorem. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Były to nasze najlepsze wakacje na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, A D
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Wakacje zakupiliśmy z półrocznym wyprzedzeniem (7dni w czym 5 dni wypoczynku) za 1830zł od osoby. Pokój czysty, sprzątany codziennie, ręczniki wymieniane bez względu na to, czy się zostawia napiwek czy nie. Sam hotel położony w bardzo spokojnej miejscowości Obzor, z jednym dużym basenem (uwaga, w sierpniu zimna woda), tuż przy plaży (z wodą nieco cieplejszą). Warto zabrać pod koniec sierpnia i długie spodnie i jakąś bluzę, bo ranki i wieczory są chłodne (18stopni). Restauracja ok, smacznie, czasem nawet potrawy były przesolone. Wybór może nie był ogromny ale każdy dla siebie coś znajdzie. Dobra pizza ;) Nie polecam za to słodyczy - sztuczne. I kawa z ekspresu - niedobra. Były owoce morza ale nie jadłam, bo nie lubię więc nie wiem czy dobre. Obsługa bardzo młoda, sprawna, uśmiechnięta (niekiedy zbyt szybko, wręcz spod nosa zabierane talerze ;/ ). Fajna opcja z ręcznikami na leżaki - możliwość bezpłatnego wypożyczenia i wymiany nawet codziennie. Mimo zakazu zajmowania leżaków ręcznikami, zajmowano je od ok godz. 7.30 ;p Polecamy osobom chcącym odpocząć. My wróciliśmy średnio zadowoleni z tego względu, że miejscowość malutka, zbyt spokojna, nie było co robić wieczorami (bo i animacje denne w hotelu). Mieliśmy ochotę pójść potańczyć i nie było gdzie! Nawet w barach na plazy nie było ludzi... Przeszkadzał nam również brak ładnych widoków. No ale wiedzieliśmy lecąc, że Bułgaria to nie Włochy ;)

Wskazówka dotycząca pokoi: Na 1 piętrze raczej cicho (chyba że traficie na sprzeczkę sąsiadów zza ściany) ;p
Dziękujemy, Paulina K
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spory hotel położony przy samej plaży, w spokojnej i mniejszej miejscowości Obzor. Wybraliśmy pokój z widokiem na morze, więc mieliśmy rewelacyjne widoki i odgłosy - głośny szum fal. Dwa baseny: duży i mały z wystarczająca ilością leżaków. Ręczniki można wymieniać wedle uznania. Młodzi animatorzy przez cały dzień dbają, aby goście czuli się jak najlepiej. Jedzenia sporo, więc chyba nikt nie chodzi głodny. Obsługa miła. Przywitano nas powitalnym drinkiem i pan pomógł nam zanieść walizki. Podczas posiłku trzeba stać w kolejce, ale szybko idzie, więc da się przeżyć Drinki w All inclusive - bezpieczne % Pokoje ogarnianie codziennie. Denerwujący jest prysznic, który ma szyby tylko po boku i podczas kąpieli cała woda jest na łazience W mieście duża ilość punktów gastronomicznych oraz straganów. Niedaleko można także zwiedzić miasteczko wpisane do zabytków UNESCO - Nesebar.
Ogólnie pobyt bardzo udany.

Dziękujemy, Monnii9
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Lokalizacja- 2 metry od plaży. REWELACJA. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Wspaniałe bułgarskie kolacje z lokalnym jedzeniem. Wspaniały taras z widokiem na morze. Pokoje sprzątane codziennie. Każdego dnia zmieniano ręczniki. Czysty basen. Ręczniki na basen można wymieniać do woli.Obsługa hotelu bardzo miła i uśmiechnięta, chętnie pomaga. To był na dobry wybór na wakacje.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój dwuosobowy, jasny, przestronny, z widokiem na morze. Niektóre pokoje na parterze mają ograniczony widok na morze (tuje)
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Lucyna0701
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

W hotelu spędziliśmy ponad tydzień i jest to jeden z lepszych hoteli w których byliśmy. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane również codziennie z wyjątkiem niedzieli. Posiłki smaczne i duży wybór. Bardzo duży wybór ciast i deserów. Super animatorzy, zapewniali mnóstwo atrakcji w ciągu dnia jak i również wieczorami dla dzieci oraz dorosłych. Obsługa hotelu miła oraz uśmiechnięta. miasteczko niewielkie i spokojne. Z hotelu wszędzie blisko. Małym minusem były momentami ogromne kolejki do posiłków. Ogólnie pobyt uważam za bardzo udany.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Sylwia B