Obzor

Końcówka sezonu - cena z kosmosu! All inclusive - jakieś nieporozumienie. Nikt mnie nie pytał czy ma być light czy hart.Jest super light! Cienkie wino z beczki i piwo. W jedynym barze, w zamkniętym pomieszczeniu, przy "stołówce" (W Bułgarii warto napić się rakiji, mastiki czy miętówki.) Napojów nie ma - zabarwiona woda nazywana sokiem. Winda nie działa trzy razy dziennie - nie wiadomo na którą fazę się trafi. Ale to jeszce nic! poprawiła się pogoda, ostatnie dni lata, niestety z plaży zabrano leżaki!!! Jedzenie dobre. Pokój dobry. Czysto.

Dziękujemy, Katarzyna W

Pobyt od 10 do 17 września 2019. Obiekt zlokalizowany dość daleko od centrum. W kompleksie market z podstawowymi produktami. Trochę dalej market Aldo (dużo droższy)
Sam kompleks tuż przy plaży, bardzo czysty i sam jestem zdziwiony że codziennie przychodziła pani i sprzątała plus wymiana ręczników. Co drugi dzień wymiana pościeli. Obsługa bardzo miła choć bardzo ciężko o język angielski. Byliśmy zakwaterowani w budynku B3 w pokoju 108, częściowym widokiem na morze.
Jak już wcześniej wspominałem kawałek od centrum. W samym miasteczku sporo lokali jak na tę porę roku otwartych, można było jeść każdego dnia w innej restauracji my odwiedziliśmy 4 z nich. Wszędzie smacznie i miło ale to już w innych moich ocenach.
Ja gorąco polecam ten obiekt, aneks wyposażony bardzo dobrze. Jest wszystko co potrzebne. I z produktami w sklepach też nie ma najmniejszego problemu. Ceny od dawna są wyższe niż w Polsce więc jeśli ktoś się orientuje co i jak to zawsze sobie poradzi. My mieliśmy opcję BB i co do śniadań nie mam żadnych zastrzeżeń. Duży wybór jedzenia, każdego dnia można było zjeść coś innego więc nie można mówić o monotonii na stołówce.

Dziękujemy, maxiks

W pierwszej kolejności najważniejsze dla polskich klientów biura TUI - niech pod żadnym pozorem nie skusi Was obecność aneksu kuchennego w apartamentach do wybrania opcji RO (bez wyżywienia). Wszystko z tego powodu, że wioska Obzor, na skraju której ulokowany jest obiekt, nie posiada żadnego marketu w polskim tego słowa rozumieniu. Są rozsiane po miejscowości małe sklepiki sezonowe z cenami kosmicznymi, często w dodatku słabo wyposażone, czasem także bez możliwości płacenia kartą. W mojej opinii w trakcie sezonu BB to absolutne minimum (obiad/lunch można zjeść na mieście), po sezonie mniej niż HB nie ma sensu brać, bo nawet dobrą knajpę ciężko znaleźć. Sam ośrodek to raj dla armatorów plażowania, opalania, pływania w morzu i sportów wodnych (choć raczej ze sprzętem własnym, w szczególności po sezonie). Dostępnych także kilka basenów, jednak raczej bez szału jeśli chodzi o wielkość i atrakcje (porównując choćby z ośrodkami "przez płot"). Na ogromny minus katastrofalny stan czystości - i dotyczy to zarówno stanu pokoju zaraz po odebraniu karty do pokoju jak i korytarzy czy basenów. Jak ktoś lubi chodzić boso po domu, to tu szybko się od tego odzwyczai.

Dziękujemy, Szymon D

12 dni, na początku września, jechaliśmy z biura TUI z wrocławia.

Hotel czysty, zadbany, obsługa na mocne pięć:)
trzeba było czekać na meldunek, ale jeśli ktoś sobie przeczytał o tym wcześniej to nie był zaskoczony. Schowalismy w bezpiecznym miejscu bagaże na recepcji i udaliśmy się na plażę ;)
Plaża tuz pod oknami, tak jak basen, do centrum 15 min spacerkiem, lub busiki spod hotelu co chwilę jeżdzą za 1,5 leva.
Pokoj sprzatany codziennie, z wymianą reczników i pościeli.
Basen czysty, sprzątany codziennie, na plazy pusto, mozna wypocząc:)
Do hotelu wrócimy na pewno!

dostalismy buden B, apm1 z widokiem na morze, dwa piekne pokoje, kuchnia, taras z dwoch pokoi z widokime na morze i basen;)

Wskazówka dotycząca pokoi: Budynek B, APM1
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, KlaudiaS2621
Zrecenzowano: 16 września 2019

Pojechaliśmy tutaj z partnerem na tydzień z biura podróży Tui.
Organizacja samego dojazdu do hotelu była bardzo sprawna i oceniam ją pozytywnie tak jak i sam powrót do Polski.
Po nieprzespanej całej nocy i dotarciu w końcu na miejsce około godziny 6:30 okazało się, że nici z naszych planów kąpieli i zregenerowania się odsypiając podróż. Można powiedzieć, że wręcz koczowaliśmy na kanapach razem z jeszcze jedną rodziną z małym dzieckiem. Ja z partnerem spaliśmy na zmianę. Było nam po prostu głupio, że śród wypoczywających ludzi wyglądaliśmy jak bezdomni rozłożeni na ławkach. Głodni i zmęczeni czekaliśmy do 14:30 na zakwaterowanie.
Dostaliśmy pokój w budynku C z widokiem na morze. Pomieszczenie zadbane, dobrze wyposażone z kilkoma polskimi kanałami w tv, jednakże kanapa miała nieprzyjemny zapach i nie była zbyt przyjemna w dotyku. Okna nie były zbyt szczelne i przy mocnym wietrze był w środku świst. Codziennie przychodziła pani, która dawała nową pościel, ręczniki i wynosiła śmieci. Tutaj też mały minus, bo podłoga była zamiatana i zmywana tylko w łazience i w sypialni. Kuchnia z salonem pozostała brudna aż do przedostatniego dnia naszego pobytu. W łazience był zestaw kosmetyków do naszej dyspozycji. Pod prysznic wchodziliśmy w klapkach, bo zagrzybiałe fugi były dosyć podejrzane. Sztućce i naczynia umyłam na początku pobytu, ponieważ nie wydawały się "pierwszej świeżości" mimo, że nad zalewem jest napis, aby zostawić naczynia umyte inaczej poniesie się koszty zrobienia tego przez personel. Najwidoczniej nikt tego nie sprawdził dokładnie czy nasze faktycznie zostały umyte.
Basen tuż przy wyjściu z budynku, oraz było bardzo blisko do plaży - dosłownie kilkanaście metrów. W basenie woda była bardzo zimna, ale było schludnie i czysto.
Do centrum miejscowości chodziliśmy plażą, ponieważ droga prowadziła dookoła i była dość monotonna (wszędzie krzaki).
W sklepie przy hotelu było taniej niż w centrum, ale i tak część produktów była absurdalnie droga. Miejscowość bardzo spokojna, niewiele się tam działo, ale dzięki temu można dobrze wypocząć.

Dziękujemy, MandarinPie