W pierwszej kolejności najważniejsze dla polskich klientów biura TUI - niech pod żadnym pozorem nie skusi Was obecność aneksu kuchennego w apartamentach do wybrania opcji RO (bez wyżywienia). Wszystko z tego powodu, że wioska Obzor, na skraju której ulokowany jest obiekt, nie posiada żadnego marketu w polskim tego słowa rozumieniu. Są rozsiane po miejscowości małe sklepiki sezonowe z cenami kosmicznymi, często w dodatku słabo wyposażone, czasem także bez możliwości płacenia kartą. W mojej opinii w trakcie sezonu BB to absolutne minimum (obiad/lunch można zjeść na mieście), po sezonie mniej niż HB nie ma sensu brać, bo nawet dobrą knajpę ciężko znaleźć. Sam ośrodek to raj dla armatorów plażowania, opalania, pływania w morzu i sportów wodnych (choć raczej ze sprzętem własnym, w szczególności po sezonie). Dostępnych także kilka basenów, jednak raczej bez szału jeśli chodzi o wielkość i atrakcje (porównując choćby z ośrodkami "przez płot"). Na ogromny minus katastrofalny stan czystości - i dotyczy to zarówno stanu pokoju zaraz po odebraniu karty do pokoju jak i korytarzy czy basenów. Jak ktoś lubi chodzić boso po domu, to tu szybko się od tego odzwyczai.

Dziękujemy, Szymon D

12 dni, na początku września, jechaliśmy z biura TUI z wrocławia.

Hotel czysty, zadbany, obsługa na mocne pięć:)
trzeba było czekać na meldunek, ale jeśli ktoś sobie przeczytał o tym wcześniej to nie był zaskoczony. Schowalismy w bezpiecznym miejscu bagaże na recepcji i udaliśmy się na plażę ;)
Plaża tuz pod oknami, tak jak basen, do centrum 15 min spacerkiem, lub busiki spod hotelu co chwilę jeżdzą za 1,5 leva.
Pokoj sprzatany codziennie, z wymianą reczników i pościeli.
Basen czysty, sprzątany codziennie, na plazy pusto, mozna wypocząc:)
Do hotelu wrócimy na pewno!

dostalismy buden B, apm1 z widokiem na morze, dwa piekne pokoje, kuchnia, taras z dwoch pokoi z widokime na morze i basen;)

Wskazówka dotycząca pokoi: Budynek B, APM1
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, KlaudiaS2621

Pojechaliśmy tutaj z partnerem na tydzień z biura podróży Tui.
Organizacja samego dojazdu do hotelu była bardzo sprawna i oceniam ją pozytywnie tak jak i sam powrót do Polski.
Po nieprzespanej całej nocy i dotarciu w końcu na miejsce około godziny 6:30 okazało się, że nici z naszych planów kąpieli i zregenerowania się odsypiając podróż. Można powiedzieć, że wręcz koczowaliśmy na kanapach razem z jeszcze jedną rodziną z małym dzieckiem. Ja z partnerem spaliśmy na zmianę. Było nam po prostu głupio, że śród wypoczywających ludzi wyglądaliśmy jak bezdomni rozłożeni na ławkach. Głodni i zmęczeni czekaliśmy do 14:30 na zakwaterowanie.
Dostaliśmy pokój w budynku C z widokiem na morze. Pomieszczenie zadbane, dobrze wyposażone z kilkoma polskimi kanałami w tv, jednakże kanapa miała nieprzyjemny zapach i nie była zbyt przyjemna w dotyku. Okna nie były zbyt szczelne i przy mocnym wietrze był w środku świst. Codziennie przychodziła pani, która dawała nową pościel, ręczniki i wynosiła śmieci. Tutaj też mały minus, bo podłoga była zamiatana i zmywana tylko w łazience i w sypialni. Kuchnia z salonem pozostała brudna aż do przedostatniego dnia naszego pobytu. W łazience był zestaw kosmetyków do naszej dyspozycji. Pod prysznic wchodziliśmy w klapkach, bo zagrzybiałe fugi były dosyć podejrzane. Sztućce i naczynia umyłam na początku pobytu, ponieważ nie wydawały się "pierwszej świeżości" mimo, że nad zalewem jest napis, aby zostawić naczynia umyte inaczej poniesie się koszty zrobienia tego przez personel. Najwidoczniej nikt tego nie sprawdził dokładnie czy nasze faktycznie zostały umyte.
Basen tuż przy wyjściu z budynku, oraz było bardzo blisko do plaży - dosłownie kilkanaście metrów. W basenie woda była bardzo zimna, ale było schludnie i czysto.
Do centrum miejscowości chodziliśmy plażą, ponieważ droga prowadziła dookoła i była dość monotonna (wszędzie krzaki).
W sklepie przy hotelu było taniej niż w centrum, ale i tak część produktów była absurdalnie droga. Miejscowość bardzo spokojna, niewiele się tam działo, ale dzięki temu można dobrze wypocząć.

Dziękujemy, MandarinPie

Z pobytu w hotelu ogólnie jestem zadowolony. Przyjechaliśmy na tydzień, a apartament który dostaliśmy zadowolił nas czystością, wyposażeniem jak i pięknym widokiem na morze i swoją przestronnością. Pokój był czyszczony codziennie za co duży plus. Leżaków przy basenie wystarczająco sporo, wszystko wyglądało ładnie i zadbanie. Hotel znajduje się przy plaży więc to również spory plus bo możemy sobie wybierać czy chcemy się opalać przy basenie na leżakach czy na piasku przy morzu. Woda w basenie jedynie mogłaby być cieplejsza. Jest ona bardzo zimna i nie ruszając się w basenie można naprawdę nieźle zmarznąć. Największy minus zdecydowanie to moment w którym można odebrać pokój. Cała podróż była zbudowana tak że na miejscu byliśmy już o godzinie 6 rano, zmęczeni i głodni dostaliśmy informację od pana w recepcji że pokój możemy odebrać dopiero o godzinie 14.30 Przez ten cały czas jedyne co nam pozostało to spanie na kanapie w recepcji i krążenie po Obzorze a tak naprawdę jego polach. Mieliśmy tak naprawdę zmarnowany cały dzień i z 7 dni wakacji, mieliśmy tak naprawdę tylko 6.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Kacper T
Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna, długa plaża, ciepłe morze, czyste baseny. Leżaki na plaży płatne, ale tylko pierwsze dwa rzędy.
Jedna gwiazdka odebrana za czystość pokoju. Niby czysto, ale grzyb w łazience, brudne okna, brudno pod łóżkami. Mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało, ale jeśli ktoś jest pedantem i lubi "luksusy", to może mieć problem. Na plus natomiast jest to, ze codziennie Panie wynoszą śmieci, wymieniają ręczniki, pościel i zamiatają.
Jeśli chodzi o jedzenie to pizza kupowana w barze Troppicana (10,90 BGN) smaczna, natomiast sałatki dramat. Poza tym żywiliśmy się w miasteczku Obzor. Na terenie resortu jest też dobrze wyposażony sklep, a ceny nie są dużo wyższe niż w innych sklepach. Generalnie polecam!
Ps. Na zdjęciach widok z apartamentu APX1 nr 104 w bud. D.

Dziękujemy, EwaS2635