Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Obzor Bleach Resort bardzo miło nas zaskoczył. Byliśmy w 6 osób (4 dzieci). Apartament przestronny, funkcjonalny - czuliśmy się jak w domu. Jedynie w kuchni brakowało nam suszarki na naczynia i deski do krojenia, ale to detale Dwie łazienki, sprzątanie codziennie. Basen bezpośrednio po wyjściu z budynku, leżaków dużo,nie trzeba było się o nie martwić. Obok bar z drinkami i jedzeniem w sam raz na lunch, można było wyjść z basenu i np zamówić pizzę. Plaża zaraz za barem, więc mieliśmy zazwyczaj rozbite dwa obozy i migrowalismy z plaży na basen i odwrotnie. Morze świetne, codziennie spore fale, więc dzieciaki miały zabawę, a my byliśmy spokojni bo nad ich bezpieczeństwem czuwał czujny ratownik. Pobyt w tym hotelu będziemy na pewno bardzo długo wspominać i są to ze wszech miar miłe wspomnienia

Dziękujemy, Izachlond
Zrecenzowano: 6 września 2019

Pierwsze rozczarowanie. Wykupiliśmy w TUI apartament z widokiem na morze APM1 a dali nam z widokiem na budynki i z boku fragment morza czyli APX1 i rezydent uznał że jest wszystko w porządku, bo kawałek morza widzimy a innych pokoi nie ma. Apartament nie zasługiwał nawet na trzy gwiazdki. Brudno. Lepiące się szafki. Sprzątanie to marzenie. Raz panie rzuciły kilka ręczników. I to był cały serwis . Położenie hotelu fajne. Czyste piękne morze, ale zdarzały się przypadki poparzeń przez czarne meduzy. Baseny też fajne, ale często brakowało miejsc. Mało też było parasoli. Ceny w sklepach i restauracjach wysokie. Miasteczko nie powala. Ogólnie bardzo średnio.

Wskazówka dotycząca pokoi: Brak. Nam TUI wlepiło pokój inny niż wykupiliśmy.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, stokrotka775
Zrecenzowano: 1 września 2019

Wybraliśmy się do obzor beach resort z biura TUI. Wyjazd był kupiony jako ,,first minute'' godziny wylotu i przylotu do Burgas były w ciągu dnia. Po paru miesiącach zostały zmienione na godziny nocne. Wylot z Gdańska 3.00, powrót autokar z ośrodka 3.35. Sytuacja podobna jak u poprzednich recenzentów pokój można otrzymać dopiero o 14.00 a my dotarliśmy około 8.00. Sprawdzając informator TUI z Niemiec godziny opuszczenia ośrodka były ,,ludzkie'' a wyloty w ciągu dnia. Pokój który otrzymaliśmy z widokiem na morze był brudny. Wymieniona tylko pościel. Wszędzie pełno kurzu, na kanapach pełno piasku, ubikacje niedomyte, podłoga niezamieciona ani nie umyta, mój syn miał całe stopy czarne. Parę lat temu na pewno to był standard wyższy ale teraz to zostało zapuszczone a szkoda, bo fajny kompleks z basenami i tuż nad morzem. Nie zgodzę się z poprzednikami że ceny w sklepie jak w Polsce. Trzeba wszystko pomnożyć razy dwa np. litr mleka 2.8 lewa po kursie 2.34 daje 6.5 zł. Podobnie reszta artykułów spożywczych.
Podsumowując wyjazd to z plusów: kupno wakacji w opcji first minute było za rozsądną cenę za 4 osoby w tym dwoje dzieci około 5300 zł. bez jedzenia. Drugi pozytyw i ostatni że dzieciom się podobało. Natomiast standard apartamentów pozostawia wiele do życzenia jak i zmienione godziny lotów przez TUI.

Dziękujemy, Arthur G
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel posiada wszystko czego oczekiwaliśmy. Doskonała lokalizacja. Baseny . Blisko morza. Przestronne i czyste pokoje. W pełni wyposażona kuchnia. Wspaniały widok na morze i góry. Obsługa hotelu bardzo pomocna i profesjonalna. Blisko miasta,a jednocześnie w cichej okolicy. Jak zwykle w Bułgarii jedyny mankament to wiara gospodarzy, że turyści wiedzą jak się zachować. Przydatne były by instrukcje dla obywateli UK i Rosjan, że baseny to nie wc, a zakaz palenia to zakaz palenia. Zamiast przestrzegać zasad woleli ukraść znak zakazu palenia!!!! Plaża czysta i szeroka. Posiłki na dobrym poziomie. Niestety tutaj znowu brytyjscy i rosyjscy turyści dali pokaz jak można np. makaron nakładać rękoma itd. itp. wiele innych ohydnych zachowań nie nadaje się do tego opisu. Hotel bardzo mądrze i profesjonalnie przygotowany. Nie polecam na wyjazd z dziećmi. Moim zdaniem idealny dla par i osób dorosłych.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie proponowane przez właściciela opcje są na wysokim poziomie.
Dziękujemy, Ewalińska O
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Resort całkiem OK. Kilka basenów zamiast jednego wspólnego powodują, że nie ma takiego tłoku na nich. Dwie knajpki + jedna restauracja z drinkami i przekąskami dostępne do późnych godzin.
Mieliśmy wykupiony tylko śniadania, bo w restauracjach na mieście jest tanie, a zawsze popołudniami szliśmy pozwiedzać i ta jedliśmy.
Śniadania codziennie prawie takie same. Obiady - raz wykupiliśmy i szczerze przyznam, że nie warto było.

Wielki minus organizacyjny ze strony biura TUI.
W Bułgarii wylądowaliśmy +/- o godzinie 5. W hotelu byliśmy około 7. Zakwaterowanie było o godzinie 14!
Apartamenty były wolne, ale hotel chciał za przyspieszenie zakwaterowania 90 lewa!
Co ciekawe - jedna z rodzin, która z nami było miała na mailu potwierdzenie od TUI, że będzie można wcześniej się zakwaterować. Mi osobiście mówili przez telefon, że rezydent właśnie idzie załatwić sprawę.
Dla dorosłego nie jest to problem, ale na wakacje przylecieliśmy 5 latkiem i 2 latką.

Plusy:
-hotel nad samą plażą
-apartamenty dobrze wyposażone i zadbane
-klimatyzacja w każdym pomieszczeniu apartamentu
-mini-market na terenie resortu
-bankomat na terenie resortu
-apartament sprzątany był codziennie

Minusy:
-Jaskółki czy inne ptaki mające gniazda na balkonach. Obsługa twierdziła, że jest okres ochronny i nic z tym nie zrobią. Przez to nie można było bezpiecznie posiedzieć na balkonie.
-Poza resortem mało ciekawa okolica
-w czerwcu brak leżaków na plaży (są dodatkowo płatne na co byłem przygotowany)

Wskazówka dotycząca pokoi: Widok na morze, wifi, basen
Dziękujemy, TommyNote