Zrecenzowano: 1 września 2019

Wybraliśmy się do obzor beach resort z biura TUI. Wyjazd był kupiony jako ,,first minute'' godziny wylotu i przylotu do Burgas były w ciągu dnia. Po paru miesiącach zostały zmienione na godziny nocne. Wylot z Gdańska 3.00, powrót autokar z ośrodka 3.35. Sytuacja podobna jak u poprzednich recenzentów pokój można otrzymać dopiero o 14.00 a my dotarliśmy około 8.00. Sprawdzając informator TUI z Niemiec godziny opuszczenia ośrodka były ,,ludzkie'' a wyloty w ciągu dnia. Pokój który otrzymaliśmy z widokiem na morze był brudny. Wymieniona tylko pościel. Wszędzie pełno kurzu, na kanapach pełno piasku, ubikacje niedomyte, podłoga niezamieciona ani nie umyta, mój syn miał całe stopy czarne. Parę lat temu na pewno to był standard wyższy ale teraz to zostało zapuszczone a szkoda, bo fajny kompleks z basenami i tuż nad morzem. Nie zgodzę się z poprzednikami że ceny w sklepie jak w Polsce. Trzeba wszystko pomnożyć razy dwa np. litr mleka 2.8 lewa po kursie 2.34 daje 6.5 zł. Podobnie reszta artykułów spożywczych.
Podsumowując wyjazd to z plusów: kupno wakacji w opcji first minute było za rozsądną cenę za 4 osoby w tym dwoje dzieci około 5300 zł. bez jedzenia. Drugi pozytyw i ostatni że dzieciom się podobało. Natomiast standard apartamentów pozostawia wiele do życzenia jak i zmienione godziny lotów przez TUI.

Dziękujemy, Arthur G
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel posiada wszystko czego oczekiwaliśmy. Doskonała lokalizacja. Baseny . Blisko morza. Przestronne i czyste pokoje. W pełni wyposażona kuchnia. Wspaniały widok na morze i góry. Obsługa hotelu bardzo pomocna i profesjonalna. Blisko miasta,a jednocześnie w cichej okolicy. Jak zwykle w Bułgarii jedyny mankament to wiara gospodarzy, że turyści wiedzą jak się zachować. Przydatne były by instrukcje dla obywateli UK i Rosjan, że baseny to nie wc, a zakaz palenia to zakaz palenia. Zamiast przestrzegać zasad woleli ukraść znak zakazu palenia!!!! Plaża czysta i szeroka. Posiłki na dobrym poziomie. Niestety tutaj znowu brytyjscy i rosyjscy turyści dali pokaz jak można np. makaron nakładać rękoma itd. itp. wiele innych ohydnych zachowań nie nadaje się do tego opisu. Hotel bardzo mądrze i profesjonalnie przygotowany. Nie polecam na wyjazd z dziećmi. Moim zdaniem idealny dla par i osób dorosłych.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie proponowane przez właściciela opcje są na wysokim poziomie.
Dziękujemy, Ewalińska O
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Resort całkiem OK. Kilka basenów zamiast jednego wspólnego powodują, że nie ma takiego tłoku na nich. Dwie knajpki + jedna restauracja z drinkami i przekąskami dostępne do późnych godzin.
Mieliśmy wykupiony tylko śniadania, bo w restauracjach na mieście jest tanie, a zawsze popołudniami szliśmy pozwiedzać i ta jedliśmy.
Śniadania codziennie prawie takie same. Obiady - raz wykupiliśmy i szczerze przyznam, że nie warto było.

Wielki minus organizacyjny ze strony biura TUI.
W Bułgarii wylądowaliśmy +/- o godzinie 5. W hotelu byliśmy około 7. Zakwaterowanie było o godzinie 14!
Apartamenty były wolne, ale hotel chciał za przyspieszenie zakwaterowania 90 lewa!
Co ciekawe - jedna z rodzin, która z nami było miała na mailu potwierdzenie od TUI, że będzie można wcześniej się zakwaterować. Mi osobiście mówili przez telefon, że rezydent właśnie idzie załatwić sprawę.
Dla dorosłego nie jest to problem, ale na wakacje przylecieliśmy 5 latkiem i 2 latką.

Plusy:
-hotel nad samą plażą
-apartamenty dobrze wyposażone i zadbane
-klimatyzacja w każdym pomieszczeniu apartamentu
-mini-market na terenie resortu
-bankomat na terenie resortu
-apartament sprzątany był codziennie

Minusy:
-Jaskółki czy inne ptaki mające gniazda na balkonach. Obsługa twierdziła, że jest okres ochronny i nic z tym nie zrobią. Przez to nie można było bezpiecznie posiedzieć na balkonie.
-Poza resortem mało ciekawa okolica
-w czerwcu brak leżaków na plaży (są dodatkowo płatne na co byłem przygotowany)

Wskazówka dotycząca pokoi: Widok na morze, wifi, basen
Dziękujemy, TommyNote
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel super , pokój mieliśmy piękny , duży w idealnej lokalizacji z klimatyzacją . Pogoda idealna. Jedzenie pyszne. Piwo w all inclusive jak woda - nie polecam.
PRZED ZAKUPEM SPRAWDZAJCIE ILE CZASU BĘDZIECIE CZEKAĆ NA POKÓJ !!!
My czekaliśmy w holu hotelowym ponad 7 GODZIN !!!!!!!!!!!!!!!! Biuro obsługi TUI i ich rezydent już na miejscu łudzili nas nadzieją na wcześniejsze zakwaterowanie ale nic z tego.
Sprzedali wycieczkę gdzie o 20:00 wyjechaliśmy do Wrocławia na lotnisko , tam wylot o 01:40 , w Burgas o 04:40 , autokarem do hotelu gdzie byliśmy o 06:00 i DO 13:30 CZEKANIE NA POKÓJ !!!!!!!!!!!!!!!
Po nieprzespanej nocy czekanie na sofie w holu hotelowym z 10-letnim dzieckiem . Powrót podobnie z tym że dopłaciliśmy za przedłużenie pobytu od 11:00 do 14:30 ( 3,5 h za 60leva ! ) bo autokar na lotnisko mieliśmy o 20:00.
TO JEST WYŁĄCZNA WINA TUI, KTÓRE TAK ZORGANIZOWAŁO
WYCIECZKĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam apartamenty APX1 z widokiem na morze . My mieliśmy na parterze z tarasem przy basenie. Idealny.
1  Dziękujemy, MariuszSzprotawa
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Byliśmy w apartamencie 7-osobowym, bez wyżywienia.Pokój dzienny z balkonem na basen i morze, reszta pokoi (3) na drugą stronę hotelu. Apartament bardzo przestronny. Aneks kuchenny w pełni wyposażony. W pokoju dziennym LCD 36 cali z kilkoma polskimi kanałami. Pokoje codziennie sprzątane, przy niedużym napiwku, wymieniana również pościel. Animacje dla dzieci i młodzieży (np.:siatkówka i piłka nożna na plaży, aerobik w basenie.. itp) Pomocna obsługa hotelu, bez problemu można porozumieć się w języku angielskim. Problem z klimatyzacją rozwiązany w 2 dni (popsuł się moduł), brak ciepłej wody- usterka usunięta w godzinę. Super, że na terenie hotelu jest sklep spożywczo-chemiczno-monopolowy (ceny bardzo przystępne, niższe niż w markecie Aldo w centrum Obzoru). Do centrum jest ok.2km., spod hotelu kursują busy w cenie 1,5lewa/os.Za rok wracamy.

Dziękujemy, czajsonek