Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel w którym totalnie nie dzieje się nic!
1) Jedzenie monotonne, codziennie to samo, niedobre i niedoprawione. Mięso przesuszone, ryby suche (ciągle makrela) i są to same ości.
2) Zupełny brak napojów NAWET WODY! do obiadu - jak chcesz pić to musisz sobie napój kupić. Swoją drogą aż dwa razy barman wziął kase za piwo i napoje, a zapomniał je wydać i wmawiał, że je wzieliśmy.
3) Leżaki do opalania na plaży wyłącznie płatne.
4) Zero animacji, nic totalnie nie dzieje się w tym hotelu.
5) Zero czynnych barów, w których można kupić drinka czy coś przekąsić.
6) Nieciekawa, śmierdząca i brzydka okolica. Żadnych fajnych widoków.
7) Pokoje niesprzątane, przez tydzień nie odwiedzała ich ekipa sprzątająca.
8) Klatki schodowe w tragicznym stanie, tylko czekać aż na kogoś wypadnie szyba z drzwi.
9) Obsługa robi łaskę, że pracuje. Są niemili, nie znają angielskiego.
10) Pokoje obrzydliwe, pod prysznicem rozwalone kafelki i smród moczu.
Ten hotel nie powinien mieć nawet 2 gwiazdek...

Dziękujemy, Yes Y
Zrecenzowano: 16 września 2018

Uwaga to nie jest prawdziwy hotel tylko grupa apartamentow nalezacych do prywatnych osob. Definitywnie nie 4 gwiazdki. Na miejscu czekal nas brudny apartament z grzybem na scianach i w lazienkach i ochydnie zapuszczonymi meblami, np. na kanapie wszedzie byla obklejona guma do zucia. Nie wspominajac juz o tym ze w scianie bylo wylamane gniazdko elektryczne grozace porazeniem pradem. Po reklamacji w TUI przydzielono nam nastepny apartament tlumaczac ze nikt nie ma wplywu na jego stan poza prywatnym wlascicielem i to od niego zalezy jak wyglada apartament. Drugi przydzielony nam apartament byl lepszy ale niewiele. Dalej brud. Na kanapie nie dalo sie usiasc. Po interwencji w recepcji, pani wymyslila ze moze nam brudna kanape przykryc przescieradlem. Koszmar. Poza pokojem przestrzen na plazy przy lezakach nie byla sprzatana i lezala tam cala masa kiepow od papierosow. Generalnie nie polecamy tego hotelu, chyba ze lubi sie brud.

1  Dziękujemy, MarcinDe81
Zrecenzowano: 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy:
- super lokalizacja, hotel znajduje się zaraz przy plaży a po drugiej stronie rozciągają się góry. Do centrum ok. 2km, hotel jest troche na uboczu ale dzięki temu panuje tam większy spokój
- niesamowita plaża, piaszczysta, szeroka, a dotego, co dla mnie jako osoby nieumiejącej pływać było najważniejsze, dno miało łagodny spadek i nawet kilka metrów od brzegu woda sięgała jedynie do pasa
- duża liczba basenów, praktycznie każdy budynek hotelowy (a jest ich chyba 6) ma swój basen
- przestronne pokoje, aneks kuchenny dobrze wyposażony, ładny widok z balkonu (opcja częściowy widok na morze)
Minusy:
- zimna woda w basenach
- dotarcie na śniadanie jest bardzo problematyczne bo jest ono serwowane tylko w jednym budynku z tych sześciu, a że mieszkaliśmy w budynku A to codziennie mieliśmy długawą wycieczkę przez cały kompleks
- śniadanie monotonne, często zimne. Jak udało się trafić na ciepłą jajecznicę to było święto. Kawa z taniego ekspresu, owoce nie wiedzieć czemu przecinane na pół przez co na przykład banany szybko czerniały
- sprzątanie pokoi to tutaj legenda podczas 11-dniowego pobytu tylko raz posprzątali nam pokój wraz z wymianą pościeli mimo, że codziennie wywieszaliśmy karteczkę z prośbą o posprzątanie. Naniosło się dużo piasku do naszego pokoju i chcieliśmy, żeby ktoś to posprzątał. Przez pierwsze dni zero reakcji. Potem zauważyliśmy, że w szafie znajduje się odkurzacz. Hotel wymaga od gości sprzątania pokoi we własnym zakresie... chyba nie tak to wygląda w cztero gwiazdkowych hotelach codzienne sprzątanie to tylko wymiana ręczników i worka na śmieci
- pokoje w niektórych miejscach zaniedbane, np dziwne plamy na podłodze, pdrywający się od ściany prysznic, klimatyzacja której nie da się wyłączyć
- płatne leżaki znajdujące się na plaży
Podsumowanie:
Jeśli jedziecie z biurem podróży i płacicie niewielką cenę za hotel to polecam, ale ich regularne ceny są za wysokie jak na taki standard i nie opłaca się tam jechać na własną rękę

1  Dziękujemy, Flyer456821
Zrecenzowano: 6 września 2018

Hotel składa się z pokoi - apartamentów, w skład których zawsze wchodzi przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, osobna sypialnia (lub sypialnie) i łazienka. Wyposażony we wszystko co potrzeba, są wszelkiego rodzaju naczynia, ekspres do kawy, toster, duża lodówka, piekarnik, w łazience kosmetyki, ręczniki, a nawet mini zestaw do szycia. Codziennie sprzątany.
Widok na morze z okna zapiera dech.
Wi-Fi w całym obiekcie a nawet na plaży.
Nie mieliśmy opcji z wyżywieniem, jedliśmy na mieście oraz w restauracji hotelowej Paralia Steakhouse - pyszne jedzenie. Mini market jest w hotelu, nieopodal drugi, trochę większy. Do centrum jeździ busik hotelowy (w wyjątkiem godzin okołopołudniowych).
Piękna plaża przed hotelem, morze czyściutkie, bez glonów, skał i kamieni.
Polecamy dla rodzin z dziećmi oraz ludzi ceniących spokój.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Marta G
Zrecenzowano: 30 czerwca 2018

Pobyt ogólnie bardzo udany gdyby nie zagubienie bagażu podczas transferu z lotniska w Varnie. Walizki z autobusu Tui zostały wystawione w jednym z wcześniejszych hoteli kierowca nie wie co się stało zero komunikacji w żadnym języku tylko po bułgarsku. Pa,pa bo musi innych turystów dostarczyć.Kontakt z infolinia Tui w Polsce i po 1.5 doby sms państwa bagaż nie został odnaleziony. Chłopaczek w koszulce Tui w Obzor Beach Resort nawet nie poinformował Centrali w Warszawie,że odnaleźliśmy go we własnym zakresie. Ponadto kierowca miał informować pod jaki hotel podjeżdża nie robił tego pomimo ,że rezydentka TUI przed lotniskiem zapewniała nas ,że oczywiście wszyscy będą wiedzieli gdzie mają wysiadać. Odpuście sobie pośrednictwo TUI Polska.Żenada

Termin pobytu: czerwiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Swiety1974