Zrecenzowano: 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy:
- super lokalizacja, hotel znajduje się zaraz przy plaży a po drugiej stronie rozciągają się góry. Do centrum ok. 2km, hotel jest troche na uboczu ale dzięki temu panuje tam większy spokój
- niesamowita plaża, piaszczysta, szeroka, a dotego, co dla mnie jako osoby nieumiejącej pływać było najważniejsze, dno miało łagodny spadek i nawet kilka metrów od brzegu woda sięgała jedynie do pasa
- duża liczba basenów, praktycznie każdy budynek hotelowy (a jest ich chyba 6) ma swój basen
- przestronne pokoje, aneks kuchenny dobrze wyposażony, ładny widok z balkonu (opcja częściowy widok na morze)
Minusy:
- zimna woda w basenach
- dotarcie na śniadanie jest bardzo problematyczne bo jest ono serwowane tylko w jednym budynku z tych sześciu, a że mieszkaliśmy w budynku A to codziennie mieliśmy długawą wycieczkę przez cały kompleks
- śniadanie monotonne, często zimne. Jak udało się trafić na ciepłą jajecznicę to było święto. Kawa z taniego ekspresu, owoce nie wiedzieć czemu przecinane na pół przez co na przykład banany szybko czerniały
- sprzątanie pokoi to tutaj legenda podczas 11-dniowego pobytu tylko raz posprzątali nam pokój wraz z wymianą pościeli mimo, że codziennie wywieszaliśmy karteczkę z prośbą o posprzątanie. Naniosło się dużo piasku do naszego pokoju i chcieliśmy, żeby ktoś to posprzątał. Przez pierwsze dni zero reakcji. Potem zauważyliśmy, że w szafie znajduje się odkurzacz. Hotel wymaga od gości sprzątania pokoi we własnym zakresie... chyba nie tak to wygląda w cztero gwiazdkowych hotelach codzienne sprzątanie to tylko wymiana ręczników i worka na śmieci
- pokoje w niektórych miejscach zaniedbane, np dziwne plamy na podłodze, pdrywający się od ściany prysznic, klimatyzacja której nie da się wyłączyć
- płatne leżaki znajdujące się na plaży
Podsumowanie:
Jeśli jedziecie z biurem podróży i płacicie niewielką cenę za hotel to polecam, ale ich regularne ceny są za wysokie jak na taki standard i nie opłaca się tam jechać na własną rękę

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Flyer456821
Zrecenzowano: 6 września 2018

Hotel składa się z pokoi - apartamentów, w skład których zawsze wchodzi przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, osobna sypialnia (lub sypialnie) i łazienka. Wyposażony we wszystko co potrzeba, są wszelkiego rodzaju naczynia, ekspres do kawy, toster, duża lodówka, piekarnik, w łazience kosmetyki, ręczniki, a nawet mini zestaw do szycia. Codziennie sprzątany.
Widok na morze z okna zapiera dech.
Wi-Fi w całym obiekcie a nawet na plaży.
Nie mieliśmy opcji z wyżywieniem, jedliśmy na mieście oraz w restauracji hotelowej Paralia Steakhouse - pyszne jedzenie. Mini market jest w hotelu, nieopodal drugi, trochę większy. Do centrum jeździ busik hotelowy (w wyjątkiem godzin okołopołudniowych).
Piękna plaża przed hotelem, morze czyściutkie, bez glonów, skał i kamieni.
Polecamy dla rodzin z dziećmi oraz ludzi ceniących spokój.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Marta G
Zrecenzowano: 30 czerwca 2018

Pobyt ogólnie bardzo udany gdyby nie zagubienie bagażu podczas transferu z lotniska w Varnie. Walizki z autobusu Tui zostały wystawione w jednym z wcześniejszych hoteli kierowca nie wie co się stało zero komunikacji w żadnym języku tylko po bułgarsku. Pa,pa bo musi innych turystów dostarczyć.Kontakt z infolinia Tui w Polsce i po 1.5 doby sms państwa bagaż nie został odnaleziony. Chłopaczek w koszulce Tui w Obzor Beach Resort nawet nie poinformował Centrali w Warszawie,że odnaleźliśmy go we własnym zakresie. Ponadto kierowca miał informować pod jaki hotel podjeżdża nie robił tego pomimo ,że rezydentka TUI przed lotniskiem zapewniała nas ,że oczywiście wszyscy będą wiedzieli gdzie mają wysiadać. Odpuście sobie pośrednictwo TUI Polska.Żenada

Termin pobytu: czerwiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Swiety1974
Zrecenzowano: 14 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

To nie jest zwykly hotel lecz wspaniale i eleganckie apartamenty! Idealne dla rodzin z dziecmi. Piekna plaza i 22 stopnie woda...basen nowoczesny 26 stopni! Supermarket w osrodku ale nie tani...ceny w lewach takie jak w zl. To znaczy 2x. Restauracja ok 50-75 lewow kolacja2+2. Upgrade na pkoj z widokiem na morze 1000 lewow wiecej (2tyg) to jest 2200zl ale oplacalo sie. Mila obsluga a management skandynawski- niezla kombinacja.
Miwszkajac w USofA przez 25 lat, mamy duze oczekiwania...ponimo tego Obzor Beach Resort nie zawiodl- goraca polecamy dla wymagajacych.

Termin pobytu: maj 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Krzysztof M
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2018

Miejscowość Obzor w Bułgarii nad Morzem Czarnym to świetne miejsce na wakacje. Tanio, pogoda gwarantowana, miejscowi sympatyczni, trochę dużo turystów ale gdzie ich nie ma. Plaż piękna dłuuuuuga, płaska no po prostu wymarzone miejsce na urlop, Dla każdego w każdym wieku znajdzie się coś interesującego.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, m0nia7