Zrecenzowano: 3 kwietnia 2018

Miejscowość Obzor w Bułgarii nad Morzem Czarnym to świetne miejsce na wakacje. Tanio, pogoda gwarantowana, miejscowi sympatyczni, trochę dużo turystów ale gdzie ich nie ma. Plaż piękna dłuuuuuga, płaska no po prostu wymarzone miejsce na urlop, Dla każdego w każdym wieku znajdzie się coś interesującego.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, m0nia7
Zrecenzowano: 21 lipca 2017

Spędziliśmy w hotelu ostatni tydzień sierpnia 2016 z dwójką dzieci 11 i 2 lata.

PLUSY
Hotel składa się z kilku budynków, przed każdym budynkiem basen, z którego od razu przechodzi się na plaże.
Przy większości basenów barki z napojami i przekąskami, można zjeść pizze, kurczaka, frytki czy kanapki.
Super pokoje-studia. Dla naszej czwórki salon z sypialnia i aneksem kuchennym zupełnie wystarczył. W sumie to opcja tylko ze śniadaniami całkowicie nam wystarczyła. Kuchnia wyposażona bardzo dobrze tak że można sobie samemu obiady gotować.
Place zabaw miedzy budynkami.
Mini golf, klubik dla dzieci.
Sklepik na terenie kompleksu z dobrymi cenami, dużo niższymi niż oddalony o 500 m ALDO.

MINUSY
Główny minus to bardzo kiepskie jedzenie, non stop to samo.
Odległość od lotniska w Burgas ok 80 km, ale droga bardzo kręta i niebezpieczna a kierowcy od transferu bardzo niebezpiecznie prowadzili co powodowało wymioty u wszystkich dzieci w busiku, słabo.
Jako malutki minus można uznać umiejscowienie stołówki w ostatnim budynku zamiast w środku kompleksu, ale jak wspominałam jedzenie było kiepskie wiec nie żałowaliśmy.

generalnie polecam!

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, justatop2015
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Yanislav T, Manager, Obzor Beach ResortOdpowiedź udzielona 24 lipca 2017

Drogi Justa,
Dziękuję za szczere przeglądy. Niestety, nie jesteśmy w stanie zrobić czegoś o szalonych kierowcach, ale obiecujemy, że spróbujemy polepszyć posiłek w restauracjach.
Doceniam Twoją opinię, która pomoże nam udoskonalić nasze usługi.

Daniela
Kierownik hotelu

Zrecenzowano: 4 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel fajny. Jedzenie nawet dobre ale brakuje owoców. Mankament, brak toalet przy basenie. Katastrofa. Personel nie kumaty , ciężko się z nim dogadać ani po polsku ani po niemiecku. Nic ciekawego się nie dzieje. Może dlatego że jesteśmy teraz ,początek czerwca. Dobrze że nie jadę w to samo miejsce dwa razy

Termin pobytu: czerwiec 2017
7  Dziękujemy, IWONA0303
Zrecenzowano: 20 lutego 2017

hotel ogólnie dość zaniedbany w rejonach różnych sprzątaczek było różnie ,na pewno w całym hotelu sprzątanie na max 3+ nam ciekła klima i przez 4 dni nie mogliśmy się doprosić kogoś z obsługi woda z klimy ciekła na podłogę .Plaż bardzo rzadko sprzątana w piasku pełno petów

Termin pobytu: sierpień 2016
4  Dziękujemy, bmo111
Zrecenzowano: 8 stycznia 2017

Bardzo dobrze wspominamy wakacje w Bułgarii. Fajny, czysty hotel. Klima w hotelu. Pokoje z widokiem na może z balkonem. Jedzenie super wszystko bardzo smaczne i super duży wybór. Miła obsługa fajny bar. Prywatna Plaza. Wszystko czego potrzeba.

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, Beniamin K