“Wszyscy wyszli zadowoleni”
Thracian Stan — recenzja

Thracian Stan
Nr 3 wśród 32 Restauracje (Obzor)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój lokalu bardzo klimatyczny, zrobił na nas pozytywne wrażenie. Jedzienie bardzo dobre, regionalne. Menu obszerne i w czterech językach. Obsługa bardzo miła. Polecam lokal

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Flyer456821

Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna knajpka, kameralnie, tzw. ,,rodzinny biznes" i oto nam chodziło żeby dobrze i smacznie zjeść bo kto inny jak nie właściwiel wszystkiego będzie doglądał. Odradzam restauracje znajdujące się w centrum, choć mają dobre opinie to jest znacznie drożej i wcale jedzenie nie zachwyca.
Bardzo dobra jest papryka w panierce nadziewana twarogiem, dla nas wyśmienita - na zdjęciu. Danie główne to Kavarna, bardzo dobra, jedliśmy także bakłażany faszerowane mięsem i serem zapiekane z sosem grzybowym.
Wszystko polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Arthur G
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Knajpka na uboczu, smaczne jedzenie- godny polecenia faszerowany bakłażan. Klimatyczny wystrój. Miła obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Maria M
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Ładny wystrój,dużo miejsca,ceny ok.Ale minus za czekanie na wolny stolik,prawie godzinę na potrawę.Jedzenie pyszne dla dzieci też.Polecam wybrać się tam wcześniej ponieważ potem jest problemu z wolnym stolikiem i nerwowe czekanie na jedzonko

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Marzena_78
Zrecenzowano 16 lipca 2017

Pysze jedzenie, super obsługa, super klimat. Po wcześniejszych wizytach w innych miejscach w Obzorze później stołowaliśmy się tylko w Thracian Stan. Dobre ceny, dobra jakość.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, kacperleg

Thracian Stan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Obzor, Obwód Burgas
Obzor, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Thracian Stan? Podziel się wrażeniami!