Obzor

Przyjechaliśmy z lotniska około 23 dostaliśmy klucz i lunch box, ok, niestety rano pokój apartament okazał się mieć okna na budowę, parking, oraz smrodke rzekę, w nocy wentylatory nie pozwoliły spać, rano interweniowalismy u rezydenta, ale już nie chcieliśmy przenosić się gdzieś wyżej, to minus.... pełno Niemców, pijany ukrainiec dzień w dzień w tej samej koszuli chlal że wstyd, basen zimna woda, animacje dla dzieci ok, chłopaki się sprezaly, drinki były lane mocne, szczególnie od dwóch fajnych chłopaków, jeden był wredny na basenie, nie chciał nalewac drinkow w szkle a Niemcom wlazil w4 litery,blisko morze i darmowe leżaki, to plus, woda miód ciepła aż żal wychodzić, tydzień mieliśmy cały czas słońce, jedzenie powiem mega full i to zawazylo na naszej decyzji, naprawdę dużo dobrego jedzonko, raz był dzień bułgarski, obsługa w strojach ludowych, fajny szef kuchni, mile dziewczyny i chłopaki, uwijali się jak mrówki, szacunek, pokój czysty, wywalalo tylko wodę z brodzika i kratki, sprzątane codziennie, dwa tv, niestety jeden polski program, okolica spokojna, byliśmy na górce obok, i plaży na klifach, kanalizacja w mieście wonia, za dużo podłączen widocznie, miasteczko spokojne, dużo sklepików, dwa bary obok lobby i na basenie, bylo bardzo fajnie, poza tą sprawą z pokojem było by 10, naprawdę warto się wybrać, nie jesteśmy roszczeniowi, i nie onapoje, piwo w szklanych kuflach i wino w lampkach można zamówić darmo, nie jest źle, dogadać się też można po angielsku i niemiecku, rusku. Aha i nie dali nam obiecane go łóżka małżeńskiego tylko dwa tapczany drugi minus. Pomimo tego i tak Polecamy.

1  Dziękujemy, sztefen2018
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjazd do hotelu o godz 8 rano,informacja w recepcji ze pokoj bedzie dostepny dopiero o 14.30.Podrozowalismy z malymi dziecmi wiec nie wygladalo.to.za ciekawie.Na szczescie dzieki skutecznej interwencji naszcego rezydenta p.Marcina pokoj dostalismy ok 10.Pokoje typu studio duze przestronne, czyste, jednak w lazienkach bardzo śmierdzi z kanalizacji.Jedzenie dobre, ale.strasznie monotonne.Basen i brodzik czyste jednak woda zimna.Plac zabaw dla.dzieci to katastrofa, polamany plot, wystające druty.Animatorzy mlodzi ale zmeczeni życiem.Plaza czysta, lezako duzo, minus to brak toalet i baru na plazy.Ogólnie pobyt udany.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Gosia_mama
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Fajna lokalizacja. Dwieście metrów do morza, 15 minut do centrum miasteczka. I to jedyny jednoznaczny pozytyw. Restauracja nie dostosowana do ilości gości. Wątróbki (raz wieprzowa, raz drobiowa), żołądki drobiowe w jakimś sosie. Prócz tego zazwyczaj jakieś mielone mięso w formie smażonej albo grillowanej, pałki kurczaka. Zawsze frytki. Raz podane krążki kalmara miały warstwę ciasta wielkości opony. Baranina (biedaka chyba cieli piłą łańcuchową na kawałki i w takiej formie piekli) nie do zjedzenie dla normalnego człowieka. Menu to raczej pięta achillesowa. Bary przy recepcji i przy basenie raczej bez zarzutów. Jeżeli ktoś lubi cebulakczków to się nie zawiedzie. Janusze wrzeszczące na basenie "Polska mafia!" i inne błyskotliwe hasła autoreklamy (?) stanowiły barwną formę krzewienia Polskiej kultury. Na pocieszenie można tylko dodać, że rodziny Rumunów których sporo było w hotelu swą krzykliwością potrafiły zagłuszyć naszych rodaków. Rozrywką było oglądanie tatuaży sporej grupy Bułgarów przebywających w hotelu. Od swast po twarze świętych... Część tatuaży jak arcydzieła ale część ewidentnie dziarana w zakładzie karnym. Animatorzy starali się zabawiać gości, ale nie do końca im to wychodziło. Lekkie zaniepokojenie budziła szczera radość jednego z nich kiedy przebierał się w damskie ciuszki. Zalecam też podejść w pierwszy dzień do pań sprzątających, wcisnąć ze dwadzieścia lewa w garść. I zostawiać zawsze na poduszczę czy obok po klika. Higiena to w końcu podstawa.

1  Dziękujemy, Bartosz M
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel położony jest w spokojnej miejscowości Obzor, 75km od Burgas i 50km od Warny. Miejscowość, jak i sam obiekt można polecić osobom szukającym ciszy i spokoju. Zakwaterowanie w pokoju od strony ogrodu gwarantuje widok na rzekę i oddalenie od zgiełku basenu. Sam pokój dość duży, czysty z małym aneksem kuchennym. Pokoje są sprzątane codziennie. Minus za wykładzinę w pokojach. Jedzenie jest świeże, stale donoszone. Dość duży wybór potraw i deserów. Plus za wypiekane do posiłków pieczywo. Obsługa na stołówce jest b. sprawna. Hotel posiada dwa baseny - jeden dla dzieci, drugi z głębszą wodą. Liczba leżaków nad basenem jest wystarczająca. Do plaży ok 200m. Na plaży hotel ma swoje leżaki i parasole w ilości nawet przewyższającej zapotrzebowanie (uwaga na plaży nie ma pryszniców, a toaleta jest płatna). Sama plaża jest szeroka, relatywnie czysta, strzeżona. Duży plus dla animatorów. Wieczorne show są godne polecenia, a instruktor zumby nawet kamień by rozruszał. Ukłony dla niego za profesjonalizm.

2  Dziękujemy, Karolina M
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciepłe morze i smaczne jedzenie :))), dla mnie liczy się jakość a nie ilość jedzenia, a tutaj naprawdę kucharz ma dobry smak. To najmniejszy hotel w którym spedzalismy z rodziną wakacje ale nie odbiega od tych wielkich hoteli resortowych, ja i dzieci zadowolone, chętnie wrócę za rok.

1  Dziękujemy, 815agn