“Bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie”
Mekhana Barba — recenzja

Mekhana Barba
Nr 6 wśród 32 Restauracje (Obzor)
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, menu w kilku językach, bardzo miła pani kelnerka. W czasie pobytu odwiedziliśmy 2x, bardzo polecam.

Dziękujemy, Tomasz J

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Ile ludzi tyle smaków, dla mnie brakuje przypraw. Tarator bez czosnku, parlenka niby z grilla, ale jakaś "nadmuchana" Jedzenie dobre ale soute.

Dziękujemy, czajsonek
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Pyszne jedzenie bardzo miła obsługa, klimatyczne miejsce i przystępne ceny. I pyszne lane piwko. Polecam

Dziękujemy, Agnieszka G
Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna, dobre jedzenie, polskie menu, dosyć tanio, miła pani kelnerka zdecydowanie polecam miejsce

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Flyer456821
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Tak słabego jedzenia nie jadłam dawno . Na start wiechały dwie zupy, pierwsza z pulpecikami (nie doprawiona woda z tłuszczem), druga gulaszowa (dołączam zdjęcie, zupę pozostawię bez komentarza). Stwierdziliśmy że może drugie dania wypadną choć trochę lepiej i tu znowu klapa. Szaszłyk tłusty, gumowy, danie męża w załączniku, sos grzybowy z torebki bez smaku. Zresztą po co to komentować, skoro to już na starcie nie wyglądało apetycznie. Mąż od dwóch godzin leży i wije się z bólu. TRAGEDIA

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 571ewac

Mekhana Barba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Obzor, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Mekhana Barba? Podziel się wrażeniami!