Obzor
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Byliśmy w części Deluxe oddanej do użytku kilka tygodni przed naszym przyjazdem, która będzie częścią innego, bardziej luksusowego hotelu. Wstęp mieli do niej tylko goście z opaskami Deluxe. Dla wszystkich gości hotelu była dostępna restauracja główna i 4 restauracje tematyczne (rezerwowane na kolację), w których także można było bez rezerwacji zjeść śniadanie i/lub obiad (czasem z karty), a w restauracji Ship przy plaży w godzinach 15:00-17:00 była restauracja serwująca desery lodowe z karty. Większość dań bardzo smacznych. W części Deluxe mieliśmy oddzielną restaurację główną z napojami podawanymi przez kelnerów i bardzo szerokim wyborem pysznych dań i przede wszystkim deserów - w tej restauracji jedliśmy większość śniadań i obiadów, zdecydowanie spokojniejsza niż zwykła restauracja główna i dużo lepszy wybór wszystkiego. Była też dodatkowo oddzielna restauracja z burgerami i stekami tylko dla Deluxe, a także tylko dla Deluxe kawiarnia z przecudnie wyglądającymi i smakującymi deserami i kawami (od 10:00 do 20:00) i 12 smakami lodów - wszystko oczywiście za darmo. Dodatkowo przy plaży lodówki otwarte od 10:00 do 17:00, z których można było wziąć dowolną liczbę butelek wody, ice tea i/lub mleka. Przy basenie głównym przez cały dzień pop corn i donuty robione na bieżąco. Baseny w części Deluxe prawie puste, ale zero problemów ze znalezieniem leżaków także przy głównym basenie w normalnej części hotelu.
Nigdy nie mieliśmy też problemu z leżakami na plaży. Plaża bardzo szeroka, muszelki przy zejściu do morza (ale buty niepotrzebne), potem długo piaszczyście i w miarę płytko, choć czasami dość duże fale (wtedy ratownik pilnował, żeby każde dziecko wchodziło do wody tylko pod opieką dorosłych). Morze cieplejsze niż baseny.
Pokój duży z odpowiednią łazienką z deszczownicą. Codziennie bezpłatnie uzupełniany minibar (2 piwa, dwie małe butelki wina, cola, sprite, fanta, dwie butelki wody, 2 soczki Cappy ze słomkami, twix i małe chipsy Lays solone). Ekspres do kawy z kapsułkami (tylko po co, skoro w kawiarni przepyszna kawa). Elektroniczne wyświetlacze, czy ktoś ma posprzątać, czy zostawić gości w spokoju.
Zdecydowanie warto wziąć pokój Deluxe, a nie w głównym hotelu.
Lokalizacja trochę na uboczu, ale do miasteczka Obzor kilkanaście minut piechotą przez plażę lub przy ulicy.
Dużo animacji z kilkujęzycznym personelem - po polsku nie, polskich gości można było policzyć na palcach dwóch rąk, głównie Skandynawowie, trochę Niemców, Szwajcarzy, trochę Bułgarów.
Podsumowując, można pojechać do Bułgarii za mniejsze pieniądze, ale jeżeli ktoś chce się poczuć super dopieszczony, to Miramar to gwarantuje.
Jedyny minus - hotel super, za konkretne pieniądze, ale w sklepach hotelowych ubrania wątpliwej oryginalności, pozostaje pytanie - po co to?

Dziękujemy, sz_wojtek_sz
Zrecenzowano: 1 czerwca 2019

Witam, wycieczkę wykupiłem w Tui, na 6 dni , all inclusive (tylko all jest w ofercie tego hotelu). Z lotniska około 1,5 godziny busem. Ja dojechałem sam do hotelu, 5 osób dalej pojechało, ogólnie samolot caly wypełniony, ale reszta złote piaski. Byłem o 4 nad ranem w hotelu.lobby bar (tylko alkohole i napoje),czyny całą dobę. Whisky,rum, Rewelacja. importowane są nieznane marki, a lokalne bardzo dobre.Wybór drinków,pinacolada,wódeczka z sokiem pomidorowym ,Mohito, itp. Bramami super, ogólnie wszyscy do siebie się uśmiechają. Mało Polaków, Niemcy i Rosjanie.jedzenie dobre,nie da sie przejść. Ogólnie można 24 na dobę pic i jeść. Są 3 bary, woda w basenie do przeżycia w basenie, jest basen w budynku. Możliwość wykupienia wycieczki do instambułu, cena 75 euro ,oraz nessebar 40 euro .polecam. instambułu wyjazd 21,50 hotel w wtorek przyjazd 4 nad ranem z środy na czwartek. Raczej z dziećmi nie jechać. Ciężka wycieczka.nessebar 6 godzin jest fajnie. Duzo dzieci w hotelu. Naprawdę można odpocząć i się zrelaksować. Aha dla młodzieży informacja, dyskoteki raczej licha, karakoe. Złote piaski są super na imprezy. Okolica odbiór typowa jak nad polskim morzem. Duzo sklepików.jeden kościółek.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, sebastianr584
Zrecenzowano: 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko idealnie!
tak naprawde to niema sie do czego przyczepic
wszystko na bardzo wysokim poziomie!
Piekny Hotel
jedzenie POEZJA!
bardzo BARDZO czysto!
napewno tam jeszcze zawitamy!
POLECAM!POLECAM!

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, niebieskipaca
Zrecenzowano: 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu, wszystko idealne , bardzo dobre jedzenie, dla każdego coś dobrego, miła obsługa, dla chętnych cały dzień zabaw z animatorami, plaża tuż za hotelem , czysta i z dużą ilością miejsc, nawet typowy Polak nie ma się do czego tu przyczepić

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, FrequentFlier817213
Zrecenzowano: 17 września 2018

Wszystko było jak w ofercie . Jedzenie bardzo dobre. Można tutaj przyjechać z dziećmi . Do centrum miasta krótki spacerek . Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to jest to tylko szukanie nieistotnych szczegółów . Faktycznie hotel jest warty prawie 5 gwiazdek . Jest warty polecenia

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój narożny posiada widoki na morze oraz basen. Jest dość cicho
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Adam L