“Całkiem samaczna kolacja 🙂”
Hanove — recenzja

Hanove
Nr 9 wśród 32 Restauracje (Obzor)
Kuchnie: Owoce morza
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem miło zaskoczony wizytą w restauracji. Bogata karta, zwłaszcza w dania rybne i owoce morza. Wraz z Żoną zamówiliśmy krewetki, jedne po marokańsku, a drugie w sosie czosnkowym - były pyszne.
Jedyne do czego mógłbym się doczepić to czas realizacji zamówienia... Był dosyć długi, mimo że byliśmy jedynymi gośćmi w restauracji.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Wino369

Zrecenzowano 22 lipca 2018

Bardzo smaczne i obfite bułgarskie jedzenie,mięso ryby, sałatki,pyszne wino, fantastyczna obsługa, ceny jak na Bułgarię dosyć wysokie ale warto!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Długi czas oczekiwania na jedzenie, potrawy podane w różnym czasie, mięso z grila przypieczone, suche i niesmaczne. Cena nie adekwatna do tego co otrzymaliśmy. Nigdy wiecej

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 961tomaszg
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017

Serdecznie polecam ta restauracje.Jedzenie bardzo dobre,obsługa miła i kompetentna.
Byłem z rodzina i przyjaciółmi trzy razy na kolacji w tej restauracji i wszystkie wieczory były udane.Polecam małże ,kociołki, szaszłyk a do tego Rakije.
Polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, TOMASZ N
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja naprawdę godna polecenia.Kelner spisal się na 6.Bardzo oryginalny wystrój i przytulny klimat.NIE czekaliśmy długo na posiłek jedzenie przepyszne,ceny nieco wyższe ale poziom obsugi,dbałość o klienta i panujący tam klimat wszystko wynagradza.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Marzena_78

Hanove — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Obzor, Obwód Burgas
Obzor, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Hanove? Podziel się wrażeniami!