“Nic specjalnego ”
Salt & Pepper — recenzja

Salt & Pepper
Nr 5 wśród 32 Restauracje (Obzor)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Ogródek
Opcje wyżywienia: Ogródek
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku kelner nie pozwolił usiąść przy stoliku, który wybraliśmy gdyż byliśmy "za mali" do tego stolika (2 osoby plus pięciolatek). Wskazał nam inny, który był wielkościowo taki sam tylko w mniej atrakcyjnym miejscu.
Co do jedzenia, to talerz z grillowanymi mięsami średnio smakował, bo mięso było przesuszone. Natomiast cielęcina zapiekana z pieczarkami mięciutka i smaczna.

Dziękujemy, EwaS2635

Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne posiłki w centralnej części miasteczka. Miła obsługa. Ceny trochę wyższe niż w knajpkach na uboczu ale miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Maria M
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem, jadłem - było smacznie i estetycznie podane. Kilka zdjęć z karty z cenami poniżej. Sałatka, szaszłyk drobiowy i inne przysmaki. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Eredin_V
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszny desery baklawa i lody.Ładny wystrój w samym centrum obsługa ok.W godzinach wieczornych zawsze pełna obsada.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Marzena_78
Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy na kolacje, jedzenie bardzo smaczne, miła obsluga, ceby wzgledne. Pewnie jeszcze nie raz tam wrocimy. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Karolina P

Salt & Pepper — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Obzor, Obwód Burgas
Obzor, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Salt & Pepper? Podziel się wrażeniami!