“Smacznie”
Salt & Pepper — recenzja

Salt & Pepper
Nr 4 wśród 32 Restauracje (Obzor)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Ogródek
Opcje wyżywienia: Ogródek
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne posiłki w centralnej części miasteczka. Miła obsługa. Ceny trochę wyższe niż w knajpkach na uboczu ale miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Maria M

Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem, jadłem - było smacznie i estetycznie podane. Kilka zdjęć z karty z cenami poniżej. Sałatka, szaszłyk drobiowy i inne przysmaki. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Eredin_V
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszny desery baklawa i lody.Ładny wystrój w samym centrum obsługa ok.W godzinach wieczornych zawsze pełna obsada.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Marzena_78
Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy na kolacje, jedzenie bardzo smaczne, miła obsluga, ceby wzgledne. Pewnie jeszcze nie raz tam wrocimy. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano 11 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Ogólnie miło i smacznie, ale jakoś nie powalilo mnie na kolana, chętnie potestowalabym inne Obzorskie restauracje.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Milena G

Salt & Pepper — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Obzor, Obwód Burgas
Obzor, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Salt & Pepper? Podziel się wrażeniami!