“Rozczarowanie, ale małe.”
The House Bar & Dinner — recenzja

The House Bar & Dinner
Nr 2 wśród 32 Restauracje (Obzor)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Razem z moją drugą połówką wpadliśmy tam na szybką obiadową pizzę. Na plus fakt, że próbowano ją zrobić na prawdziwą włoską. Na minus nieudane ciasto i średnia jakość składników warzywnych. Poza tym ogromnie mi przeszkadzało przyzwolenie dla palaczy.

Dziękujemy, Szymon D

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami na temat restauracji wybraliśmy się tam na obiad. Dzień wcześniej byliśmy na kawie i deserze (bez dzieci) i odnieśliśmy pozytywne wrażenie, chociaż z perspektywy czasu wydaje mi się, że wtedy działało jeszcze moje pozytywne nastawienie do tego miejsca. Powinnam może była się zastanowić kiedy cappuccino podpadło mi tym, że było z proszku (a nie z ekspresu), a ciasta były za słodkie. No ale poszliśmy.. wybraliśmy dwie porcje risotto z owocami morza, kurczaka w jakimś sosie z ryżem, skrzydełka i kotleta z frytkami. Każde z dań okazało się porażką. Kotlet cienki i przypalony, risotto wyglądało jak jednolita breja i smakowało niewiele lepiej, dwa pozostałe dania też bez szału. Liczyliśmy na rybę, owoce morza (ryb nie serwowano w ogóle co dzień wcześniej przeoczyliśmy). Rachunek wyniósł 100 lewa. Jak dla mnie drogo, przy tak mizernej jakości jedzenia. Nie polecam !

Dziękujemy, Izachlond
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przeciętne jedzenie niezła pizza ale szału nie ma ,sałatki słabo przyprawione ,właściwie jakby żalowano dresingu sucha sałata ze składnikami Plus to obslugujaca nas dziewczyna bardzo miła i znała angielski.Raczej nie zacheciło nas do kolejnej wizyty.

Dziękujemy, joannasA7322EL
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła.
Karta bogata w wiele pozycji.
Pizze były na prawdę bardzo smaczne - prawdziwa włoska Margherita.
Wszystko jednak zepsuł samonaliczony przez kelnerkę napiwek w wysokości 10 lewa. Nie zbiednieję i z głodu nie umrę, ale sam wolałbym decydować o wysokości napiwku...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Wino369
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzienie pyszne, menu w języku angielskim i w trzech innych językach, dobra lokalizacja (centrum obzor). Zamówiliśmy dania z piekarnika i sałatkę szopską. Były bardzo ładnie podane. Nie mamy nic do zarzucenia. Ceny również bardzo wporządku

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Flyer456821

The House Bar & Dinner — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Obzor, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w The House Bar & Dinner? Podziel się wrażeniami!