“Godne polecenia”
The House Bar & Dinner — recenzja

The House Bar & Dinner
Nr 2 wśród 32 Restauracje (Obzor)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzienie pyszne, menu w języku angielskim i w trzech innych językach, dobra lokalizacja (centrum obzor). Zamówiliśmy dania z piekarnika i sałatkę szopską. Były bardzo ładnie podane. Nie mamy nic do zarzucenia. Ceny również bardzo wporządku

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Flyer456821

Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kolacja wieczorową porą (ok. 19.00). Część potraw niedostępna ( podawane do 17.00) mimo że restauracja czynna do 23.00. Jedzenie - sałatka, pizza i lokalne danie kuchni bułgarskiej było po prostu przeciętne. Niby świeże, ale słabo przyprawione i raczej bez wyraźnego smaku. Wieczorem na dodatek dostałem lekkich skurczów żołądka choć nie mogę stwierdzić że to wina jedzenia z restauracji. Może po prostu słabo trafiłem z daniami, ale sąsiednie restauracje karmią w moim odczuciu smaczniej.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Eredin_V
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poniżej średniej a cena jak za coś z wyższej półki. Pizza przypalona i mało smaczna , zapiekanka nieprzyprawiona i warzywa w niej jak rozgotowane a nie przypieczone ,piwo w porównaniu z innymi najdroższe. Nie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 961tomaszg
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną na sniadaniu.Profesjonalna obsluga,najlepszy terator i pilieszko sup.Ceny wyższe niz w innych miejscach ale porcje zdecydowanie wieksze i obsługa na wysokim poziomie 5+

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Marzena_78
Zrecenzowano 19 września 2016

Miłe miejsce, dość duża knajpka serwująca zarówno dania bułgarskie jak i pizzę. Pizza niezła, natomiast serwowana tutaj snieżanka - fenomenalna. Obsługa w porządku. Jedynie wino niezbyt nam smakowało (wybraliśmy chardonnay). Ogólnie miejsce warte polecenia.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Justa74

The House Bar & Dinner — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Obzor, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w The House Bar & Dinner? Podziel się wrażeniami!