Doskonałe miejsce na wypoczynek, hotel znajduje się tuż przy plaży, gdzie są darmowe leżaki oraz ręczniki. Ręczniki wymieniane są codzienie. Przeogromny wybór jedzenia. Wszystko pyszne i świeze. Obsługa bardzo sypatyczna. W pokoju typu standard duże łóżo małżeńskie, oprócz tego nieco mniejsza 'dostawka'. Rodzinka 2+2 śmiało się pomieści. Wszystko nowe, czyste i pachnące. Zasłużone 4 gwiazdki. POLECAM!

Dziękujemy, nataliar891218
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TeodoraDrumeva, Guest Relations Manager, Sunrise Blue Magic ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear nataliar891218,

Thank you for taking the time to review your stay with us at Sunrise Blue Magic and for giving us a perfect rating, recommending our hotel to other travelers. We are very happy to hear that our service and facilites have met your needs and expectations!

Looking forward to seeing you again at Sunrise Blue Magic!

Sunrise Blue Magic Team

Świetny hotel z pysznym jedzeniem i piękną plażą pod nosem ;)

Hotel:
Piękny, nowy hotel w zasadzie była tylko jedna rzecz do której można się przyczepić - windy (tylko dwie w całym hotelu).
Działały bardzo wolno i trzeba było bardzo długo czekać aż przyjedzie, a nawet jak przyjechała to często była zajęta..

Pokoje:
Codziennie sprzątane, sejf i barek mieliśmy w cenie (tui).
Tak, jak kilka osób wcześniej pisało łazienka się zalewa podczas brania prysznica, ale wystarczyło zostawiać drzwi otwarte i uruchomiony wiatrak żeby wszystko wysychało.
Poza tym łazienka ładnie wyposażona, czysta, tak samo część sypialniana.
Nasz pokój miał widok od ogrodu co było dobrą opcją ze względu na ciszę.
W tv było kilka polskich kanałów muzycznych, ale będąc w tak pięknej lokalizacji chyba niewiele osób ogląda telewizję ;)
Świetna klima, indywidualnie sterowana też na plus.

Obsługa
Bardzo uprzejma i pomocna obsługa, panie sprzątające sympatyczne, zawsze jak ktoś poprosił dorzucały ekstra wodę mineralną, a dzieciakom soczki.

Jedzenie
Mega duży wybór, kilka rodzajów mięs, makarony, sosy, ryby, zawsze świeżutkie pieczywo, pełno warzyw i owoców. Na obiady/kolacje lody i oczywiście stół z fantastycznymi deserami. Mnóstwo słodkości takich jak ciasta, deserki, pyszna galaretka z owocami, codziennie były torty i pucharki z kremem.
Napoje cola/sprite oryginalne, nie smakowały jak w greckich hotelach jak te z biedronki za złotówkę.
Soki za słodkie jak dla nas, ale widziałam, że dużo dzieci je piło bez przeszkód ;)
Raz była kolacja tematyczna w stylu meksykańskim, wtedy też pojawiło się więcej owoców morza (pyszne kraby!) i dania typu chilli con carne.

Bar
Dobre drinki, barmani nie żałowali alkoholu, wydawali bez problemu kilka drinków na raz czy to w trakcie posiłków czy w lobby.

Basen
Codziennie sprzątany, czysty, dużo leżaków, przez cały dzień można znaleźć wolne bez konieczności rezerwacji o 7 rano.
Darmowe wypożyczenie ręczników basenowych, można je było wymieniać 2 razy dziennie- też za darmo ;)
Były jakieś animacje koło basenu, ale nie korzystaliśmy, więc ciężko stwierdzić jaki był ich poziom ;)
Na minus bar przy basenie - zamknięty we wrześniu.

Plaża
Piękna, piaszczysta plaża z mnóstwem leżaków, których tak, jak przy basenie nie trzeba było rezerwować od rana. W ciągu dnia zawsze były jakieś wolne.
Woda bardzo ciepła, czasami były wysokie fale, ale generalnie bardzo przyjemny zakątek. Dużo muszelek i małych rybek, czasami jakieś meduzy.
Spacerem wzdłuż plaży można dojść do Obzoru, ale uwaga wyjście dopiero za taką rzeką. Jak próbowaliśmy wcześniej wyjść to się okazało, że przez ok kilometr ciągnie się teren jednego hotelu i nie ma opcji przejścia, bo wszystko ogrodzone i jest ochrona.
Szkoda, że nie zostawili żadnych wyjść do publicznej drogi przez tak długi teren, ale cóż - to działka prywatna ;)

Minusy:
- bardzo dużo dzieci, niestety część rozwydrzonych, więc zdarzało się tłuczenie talerzy przy posiłkach, wycie, kopanie i inne akty desperacji.
Większość ludzi umiała nad nimi zapanować i zachowywały się kulturalnie, ale jak zwykle było kilka "kwiatków", dzięki którym odechciewało się jeść albo w ogóle odpoczywać:)

Inne:
Polecam wycieczkę z TUI 'rejs w czasie', zwiedzaliśmy Nessebar i Sozopol + płynęliśmy katamaranem. Super sprawa, warto się wybrać. Przewodniczka (chyba Swietła (?)) mówiła bardzo dużo ciekawych rzeczy o życiu i historii Bułgarii.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój od ogrodu- cicho i nawet było widać kawałek morza przez lukę między innymi hotelami ;)
Dziękujemy, evelina14290

Dear evelina14290,

Thank you very much for the lovely review posted here in favor of all future guests of Sunrise Blue Magic! It is a pleasure for us to read, that our concept meets your expectations and that you enjoyed your stay to the full. Your positive comments will be shared with the staff and along with the good comments we value your constructive criticism and we will use the information, provided by you to improve our services!

We hope to have the chance to welcome you again for another wonderful vacation!

Wishing you all the best,

Sunrise Blue Magic Team

W Sunrise Blue Magic Resort zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Marzenia się spełniają i jestem w nim teraz, z mężem -mamy cudowna randkę, która będzie trwać tydzień. Hotel nas bardzo pozytywne zaskoczył. Urzeka nowoczesnym designem, pysznym jedzeniem, przemiła obsługa, elegancją, fantastycznie piaszczystą plaża. Sunrise Blue Magic Resort to elegancja w każdym calu! Jesteśmy szczęśliwi mogąc tu być! Obzor to miejsce spokojne, idealne dla relaksu i ucieczki od wszystkiego. Serdecznie gratulujemy całemu Zespołowi Sunrise Blue Magic Resort ❣️! Mamy nadzieję tu kiedyś wrócić !

Dziękujemy, madziaczekkk

Dear madziaczekkk,

On behalf of the whole team at Sunrise Blue Magic Resort I want to express how grateful we are for your lovely words! We are happy that you decided to stay at our hotel for your summer vacation in Bulgaria! Our biggest desire is to make our guests fully satisfied with their holiday and while reading your review we feel so proud that we have done our job the best way possible. When our efforts are highly appreciated we could be nothing but delighted!

We are sure that we would see each other again and we will have the privilege to welcome you as our special repeated guests!

Kind regards,

Sunrise Blue Magic Team

Byliśmy z 6 miesiecznym dzieckiem parę dni temu i wróciliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel w pełni spełnił nasze wymagania. Mieliśmy wykupiony boczny widok na morze a trafił nam się bezpośredni. Jedzenie pyszne, różnorodne i każdy znajdzie coś dla siebie od pieczywa po owoce morza. Plus też hotelu darmowy minibarek w pokoju i codziennie butelki wody oraz leżaki, parasole na plaży. Przy recepcji Pani mówi po polsku, że spokojnie można się dogadać. Jeśli ktoś chce się wybrać do Nessebaru to taxi bardziej się opłaca niż z biurem podróży. Można zamówić na recepcji. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi jest w pełni do tego przystosowany. Jedyny minus animacje. Jakby wogole ich nie bylo. Może dlatego że to wrzesień i nie było dzieci w wieku szkolnym tylko maks do 4latek ale chociaż dla dorosłych by mogli coś organizować. Czasem wieczorem mini disco było. Uwaga też dla hotelu skoro snack bar czynny od czerwca to powinien być też do końca września albo chociaż połowy a nie do sierpnia. Ogólnie ocena bardzo dobra i z chęcią jeszcze tam wrócimy z dzieckiem.

Dziękujemy, Rodzinnepodroze

Dear Rodzinnepodroze,

We are so happy to read about the great holiday of our guests! Thank you for choosing Sunrise Blue Magic for your family vacation and for sharing your experience on Tripadvisor! We are so delighted to find that we have managed to even exceed your expectations about the hotel and you have had an amazing stay. A really big plus for our Polish guests is that we have a receptionist who speaks Polish and they could easily communicate! The variety of the meals is also something that we are proud of and we are glad that you have appreciated it. Thank you for all advices and recommendations abour our animation and the bars!

Can't wait to meet you next year as our special regular guests!

Do zobaczenia wkrótce!

Sunrise Blue Magic Team

plusy jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie nam smakowało, pokoje sprzątane codziennie obsługa sympatyczna alkohol ok plaza blisko morze ciepłe basen ok choć woda dosyć zimna ogólne wrażenie bardzo dobre polecamy teraz minusy animator mało kreatywny i śpiący ratownik na plaży

Dziękujemy, osinski1

Dear osinski1,

Thank you for choosing Sunrise Blue Magic for your summer holiday in Bulgaria! It is a pleasure for us to know that you have had a nice stay and you are happy with most of our facilities like the food and drinks in the restaurant, our rooms and the cleaning service. We take your words seriously and hope that during your next visit you will find that we are geting better and better.

We will be waiting for you next summer again!

Do zobaczenia wkrótce!