Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

W hotelu spędziliśmy tydzień. Pierwsze wrażenie fajne, widać, że budynek jest nowy. Droga do niego niezbyt ciekawa, bardzo dziurawa. Po przyjeździe okazało się, że nie ma dla nas miejsc parkingowych i zostawiliśmy samochody na ulicy.
Pokoje z jedną sypialnią duże, wygodne, wręcz na tej przestrzeni można by wygospodarować miejsce na drugą sypialnię, lub oddzielną toaletę. W sypialni brak klimatyzacji, była tylko w większym pokoju. Jeżeli chodzi o sprzątanie to było, ani przesadnie dokładne, ani niedokładne. Panie sprzątające bardzo sympatyczne.
Jedzenie w hotelu przeciętne, można zjeść, nie ma co oczekiwać kulinarnych doznań. Kawa z automatu nie do wypicia, przychodziliśmy na posiłki z własną. Ogromny minus za panią, która zajmowała się wydawaniem przekąsek (pizza, burgery, zapiekanki) - bardzo niesympatyczna, nie chciała wydać więcej niż 1 kawałeczek pizzy, pizza przygotowywana był jedna na 10 minut, co powodowało kolejki. Za to barmani na mega plus, bardzo sympatyczni, kontaktowi.
Ogromny minus również, za organizacje miejsc nad basenem i na plaży. Leżaki były 'rezerwowane" przez gości wieczorami, około 8 nie było szans na leżak nad basenem. Ludzie spędzali kilka chwil nad basenem, zostawiali zabawki, ręczniki i szli na plażę, tam również zajmowali leżaki i cały dzień kursowali z jednego leżaka na drugi, nie dając szans innym gościom. Leżaków stanowczo za mało (ale mały też teren wokół basenu). Z leżaków na plaży bez żadnego problemu mogli korzystać też ludzie nie będący gośćmi hotelu (szczególnie widoczne było to w weekend). Na plaży brak baru, trzeba przejść kawałek do jednego baru w obiekcie, który jest przy basenie. Przydałby się chociaż niewielki bar z napojami.
Obsługa powinna jak w innych hotelach nie pozwalać na "rezerwację" miejsc, nie każdy na urlopie siedzi do północy, czy wstaje o 6!.
Animacje, to dziwny temat w tym hotelu. Pierwsze dni jakby nic się nie działo, kilku animatorów kręciło się po obiekcie, wieczorem było kids disco. Od 18 sierpnia, jakby coś się ruszyło, animatorzy stali się bardziej aktywni, chyba to był efekt najazdu gości z biura podróży.
Fajną opcją udostępnianą przez hotel jest niedrogi busik jeżdżący do Obzoru. W okolicy nie da się zrobić żadnych zakupów, skorzystać z bankomatu itp, więc to przydatna opcja.
Ogólnie wyjazd zaliczamy do udanych. Czy wrócimy... nie wiem, czy warto polecić, nie wiem... mamy mieszane uczucia.
Na pewno w hotelu jest sporo drobiazgów do poprawienia, jeżeli zostanie to zrobione może to być super hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony basenu nie są dla gości ceniących ciszę, głośna muzyka jest włączana o 10 i z przerwami gra do 22.30
1  Dziękujemy, Bożena B
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Personel w znacznej większości nie mówi po angielsku co utrudnia komunikację. Przyjechaliśmy do hotelu około godziny 12:00 po czym poinformowano nas, że nie ma jeszcze wolnych pokoi. Po krótkiej dyskusji i informacji, że jesteśmy z dziećmi (1 i 5 lat) pokój się znalazł, jednak nie pozwolono nam korzystać ze świadczeń (pokój formalnie od 14:00,a obiad był w godzinach 12:00 - 14:00). Nie mogę tego wymagać, gdyż formalnie personel miał rację, jednak jest to hotel oddalony od miasteczka o 5 km, goście są po kilkugodzinnej podróży i tego typu postępowanie jest najzwyczajniej poniżające. Pokój wystarczającej wielkości, czysty. Klimatyzacja sprawna.
Wyżywienie:
Największy problem tego hotelu to restauracja. Posiłki bardzo monotonne. Brak menu dla dzieci (mimo że stanowiły one spory odsetek wśród gości). Jedzenia mało, często braki. Po kilkudniowych uwagach pojawiły się naleśniki, ciepłe mleko do płatków, paluszki rybne i nuggetsy (choć te były okropnej jakości). Bardzo ubogo jeśli chodzi o słodycze, a także owoce. Jeden rodzaj pieczywa (ciemny chleb). Pieczywa pewnego dnia zabrakło o czym jest już mowa w jednej z opinii. Po rzuceniu pustymi koszykami na bar w celu zwrócenia uwagi na problem, podbiega ochroniarz, szarpie mnie i jednoznacznie daje do zrozumienia, że jeżeli mi się nie podoba to mam sobie wrócić skąd przyleciałem. Tak skandalicznego zachowania i takich braków nie spotkałem nigdy i nigdzie. Na talerzu można spotkać również surowe mięso. W ofercie widniały również przekąski. Przez cały tydzień gofry+ pizza. Dostępne w godzinach 15:00 - 17:00. Pizza oczywiście z dodatkami które zostały ze śniadania. Ta sama kiełbasa, która widzieliśmy przez cały tydzień. W hotelu czuć problem pomiędzy szefostwem, a personelem. Manager Miroslav - bardzo miły gość - jednak chyba słaby kierownik. Gdyby swoją uwagę zwracał na potrzeby gości, a nie na Panią animatorkę zapewne byłoby lepiej. Od drugiego dnia pobytu zgłaszaliśmy mu wszelkie uwagi. Ostatniego dnia podczas ostatniego posiłku pojawiły się arbuzy i czereśnie. Niestety po tygodniu goście byli tak bardzo spragnieni tych owoców, że dla nas nie starczyło ;-))) Nie martw sie Miroslav jeśli to czytasz, dziś w Lidlu w Polsce też mieli całkiem niezłe arbuzy!
Inne uwagi:
- łóżeczko dla dziecka otrzymaliśmy trzeciego dnia, niestety z zapleśniałym materacem!
- bardzo słabe animacje. Wieczorem głośna muzyka, przy której bawiło się kilkoro gości, kosztem innych - absolutny brak wyczucia.
- zajęcia dla dzieci w ciągu dnia - braki wyposażenia typu nożyczki itd...

Na plus.
- blisko plaża z darmowymi leżakami
- ogólna czystość w hotelu

Dziękujemy, Kamil L
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019

Miałam okazję być w hotelu Marina Sands - hotel na prawdę fajny, niedawno otwarty więc wszystko jest nowe i niezniszczone. Jeżeli chodzi o jedzenie - jest bardzo duży wybór i co ważne - jest smacznie. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Okolica jest trochę kiepska, bo wokoło nic nie ma, natomisat kilka razy dziennie kursuj bus hotelowy za 1 leva do Obzoru.
Polecam :)

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano: 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

+dobre wifi zarówno w pokoju jak i na basenie
+jedzenie smaczne, różnorodne
+barmani oraz panie w kuchni mili i zawsze uśmiechnięci
+lokalizacja (jeżeli lubisz spokoj to duzy plus)
+zadbane i przestrzenne pokoje
+zadbany basen
+zapewniony dojazd do miasta za 2lewy/osobę do i powrót
+plaża dosłownie parę metrów od hotelu
+sprawny roomservice

-ani jedna osoba z obsługi i recepcji nie mówi po angielsku, wszyscy jedynie rozumieją pojedyńcze wyrazy
-pani z recepcji dostała od nas pseudonim "antypatyczna" co mówi juz samo za siebie
-muzyka w restauracji powtarzalna, 5 piosenek zaczęło męczyć
-stosunkowo mało leżaków patrząc na liczbę osób, nieraz bitwy o leżaki zaczynały sie o 6:30/7:00
-dla niektórych 3km od najbliższego miasta może być uciążliwe

Ogólna ocena to 4,5 za antypatyczną panią z recepcji, ale całość wypada bardzo dobrze, jak ktos szuka spokoju i wypoczynku to super miejsce

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, micha_sB6863ZW
Zrecenzowano: 20 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ladny.lozko mega wygodne.bardzo czysto.jedzenia duzo.aa i w wiekszosci martadela prawie we wszystkim.dla kazdego cos sie znajdzie.a wady to przyjechalismy wnocy i na kolacje dostalismy owoc i tostra z serem i martadrla.wyjezdzamy o 19 a ostatni posilek do 14 i zamykaja bar.a wiec bez picia i jedzenia do 19.ciagla walka z rezerwacja lezakow
brak miejsc na basenie.okolica jak z bezludnej wyspy.5 km do obzor a tam tez bez rewelacji.poza hotelem zaraz za wyjsciem groz i smierdzaca rzeka

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Magdalena M