Zrecenzowano: 12 września 2019

Wakacje zaliczamy do jak najbardziej udanych. Hotel widać, że odświeżony, pokoje proste,codziennie sprzątane, łazienka ok. Widok z pokoju cudowny (laguna) - zachody słońca piękne. W tym roku podobno nikt z polskich turystów nie otrzymał pokoju z widokiem na "hotel widmo". Jedzenie bardzo smaczne, wszystko świeże (codziennie coś z ryb czy owoców morza), tzw. "dania dnia" przy kolacji pyszne. Wieczorne animacje trochę zbyt głośne, ale do przeżycia. Pani Karolina rezydentka z TUI bardzo sympatyczna, pomocna, przekazująca dużo ciekawostek (więcej niż Pani przewodnik Beata podczas wycieczki Murcja, Kartagena...). Jak najbardziej POLECAMY ten hotel!

Dziękujemy, 0polita
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Plusy:
-Hotel położony między laguną Mar Menor a Morzem Śródziemnym, piękne widoki, szerokie plaże idealne do plażowania czy wieczornych spacerów, przebiegająca obok hotelu droga praktycznie niesłyszalna
-Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna
-Pokoje z widokiem na lagunę lub morze, sprzątane codziennie, może niezbyt przesadnie ale dla nas wystarczająco. My dostałyśmy pokój z oknami na północ- nasz widok był piękny. Osoby mieszkające po drugiej stronie korytarza miały widok na lagunę ale również na niewykończony, zaniedbany budynek, który psuł wrażenie.
-Jedzenie pyszne i bardzo urozmaicone, kolacje tematyczne np. kuchnia japońska, hiszpańska, meksykańska, mnóstwo ryb i owoców morza- byłyśmy zachwycone. Ponieważ hotel jest bardzo duży w restauracji było bardzo gwarno ale można było zjeść na zewnątrz w ciszy i spokoju z widokiem na lagunę. Mimo tylu gości nie zdarzały się długie kolejki.
-Animacje odbywały się przy basenie w ciągu dnia i wieczorami do 24.00 -było dość głośno ale nieuciążliwie. Animatorzy bardzo sympatyczni i nienachalni
Minusy:
-Niewielka ilość parasoli przy hotelu. Liczba leżaków raczej wystarczająca ale większość z nich w pełnym słońcu, po 12.00 bardzo niewiele cienia- nie ma się gdzie schować. Dla osób, które tak jak my nie mogą leżeć na słońcu duży problem. Nad morzem nie ma możliwości wynajęcia parasoli i leżaków, chyba, że przejedzie się 3 km dalej- jest tam plaża z płatnym serwisem plażowym. My cały dzień spędzałyśmy na deptaku przy lagunie więc zmuszone byłyśmy polować od rana na leżaki i parasol. Idąc na lunch czy do morza zostawiałyśmy swoje rzeczy na leżakach i wydawało nam się, że to jest ok. Ostatniego dnia pobytu kiedy jadłyśmy lunch ratownik zabrał nam ręczniki z leżaków. Na pytanie co robi i dlaczego zabiera nasze rzeczy oznajmił, że nie można rezerwować leżaków i jak ktoś idzie na lunch to powinien zabrać swoje rzeczy do pokoju a po jedzeniu przynieść je z powrotem. Osłupiałyśmy- dużo jeździmy po świecie i pierwszy raz nas to spotkało. Rozumiem, ze hotel walczy z takimi, którzy zajmują leżak ręcznikiem a potem wcale się nie pojawiają lub pojawiają po kilku godzinach. Ale zmuszanie gości, żeby wędrowali z rzeczami do pokoju bo nie można ich zostawić przy leżaku to moim zdaniem nieporozumienie. Na moje pytanie czy do morza też mam zabierać rzeczy jak będę chciała popływać ratownik powiedział, że mam pół godziny na kąpiel i wtedy mogę je zostawić!!! Ostatecznie ręczniki zostały nam zwrócone ale niesmak pozostał. Szkoda- bo to był ostatni dzień pobytu. Do tego dnia wydawało nam się wszystko cudowne.
Wystarczyłoby, żeby hotel zakupił więcej parasoli i obyłoby się bez takich niemiłych sytuacji

Dziękujemy, Bożena D
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Niestety hotel pozostawia wiele do życzenia. Jechałam na miejsce z ogromnym entuzjazmem, który został szybko ostudzony.

Plusy:
- całkiem przytulne, odremontowane pokoje, faktycznie z widokiem na morze
- miła, uśmiechnięta obsługa
- działająca klimatyzacja
- siłownia (niewielka, ale jest)
- stoły do bilarda i inne maszyny do gier
- dostęp do hotelowych leżaków
- dwa baseny, które codziennie są czyszczone
- dużo stolików w części kuchennej (nie ma problemów ze znalezieniem miejsca, jak przychodzi dużo osób)
- bliskość dwóch mórz
- bardzo dobre owoce

Minusy:
- windy żyją własnym życiem - długo się na nie czeka, pomimo iż wind jest 5(!). Ale też żeby uruchomić tych 5 wind trzeba nacisnąć trzy guziki. Jak już w końcu się jakąś złapie to zatrzymuje się na każdym piętrze, bo każdy miał nadzieję, że uda im się pojechać windą, ale po kilku minutach podejmuje się decyzję o wycieczce schodami
- czystość talerzy, szklanek, sztućców i podkładek pod jedzenie - to woła o pomstę do nieba
- jakość jedzenia - kiepsko, bardzo kiepsko -> zimne, niesmaczne. Niesmaczne desery
- animacje - które zaczynają się średnio o 21:30 i kończą o 24 -> tutaj raczej wcześniej nie pójdziecie spać. Przede wszystkim w języku hiszpańskim.
- trudno się dogadać po angielsku, mało kto (nawet z obsługi) mówi po angielsku
- tapaz bar - nie polecam, raczej omijajcie szerokim łukiem. Śmierdzi, a jedzenie jest zbiorem tego co nie zeszło
- drinki, wina - z nalewaków
- piszczące drzwi do szafy i balkonowe
- ręczniki (teoretycznie) wymieniane co 3 dni (ale na 7-dniowy pobyt, ostatecznie ręczniki zostały wymienione tylko raz)
- obok hotelu stoi jego brak bliźniak, a właściwie jego szkielet, który straszy
- zawsze trzeba mieć ze sobą taką zieloną kartę, żeby dostać plastikowy kubeczek, do którego można nalać sobie napoje/wodę lub aby wziąć sobie drinka. Potem z tym kubeczkiem trzeba wrócić do baru, żeby zwrócili zieloną kartę
- w okolicy hotelu śmierdzi szambem.

Nie powtórzyłabym pobytu w tym hotelu. Nie było to najgorsze doświadczenie w moim życiu, ale przy 4 gwiazdkach oczekiwałam już czegoś więcej.

Dla odwiedzających La mange polecam wyjść z hotelu i przejść się na inne "kilometry". Miałam wrażenie, że hotel jest usytuowany w najmniej urokliwym miejscu. Warto też spróbować prawdziwej, hiszpańskiej kuchni w pobliskich restauracjach.

3  Dziękujemy, imieinazwisko_90
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Roc H, Director de Relaciones Públicas, Hotel ROC DoblemarOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Estimado imieinazwisko_90

Apreciamos los comentarios que nos mencionas, valorando aquellos aspectos en los que podamos mejorar. Los inconvenientes que van surgiendo y que nos detallas, se van subsanando y poniéndoles remedio.

Saludos!!

El equipo de Dirección.

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Miałem bardzo duży problem z pokojem hotelowym . W czasie kąpieli lała się woda po całym przedpokoju. Zgłoszenia nie dawały rezultatu. Naprawa trwała 4 dni. Recepcja nie zaproponowała zmiany pokoju hotelowego , nie przeprosiła mnie za niedogodności a mało tego serwis sprzątający pozostawił mi pościel abym sobie sam wymienił. Pokój został bardzo poważnie uszkodzony z powodu awarii . Panele zalane podniosły się do góry . Rozłożyłem ręczniki na podłodze. Serwis sprzątnął następnego dnia po 17,00 po kolejnej interwencji w recepcji . Ja wyciągnąłem za lady niejakiego Alfonso i facet się złapał za głowę ale nadal było brak reakcji . Byłem tam z żoną i wnuczką nie chciałem chodzić po mokrej podłodze. Katastrofa. Nie polecam tego hotelu w pokoju 914 sejf się rozpada i drzwi od szafy wypadają z prowadnic. Naczynia w restauracji brudne , wyglądają jak umyte w samej wodzie , sztućce brudne , zimna woda w basenie , brak animacji w języku polskim. Dla rodzin z dziećmi bardzo słaba oferta, zejście do Morza Śródziemnego to jak krajobraz po wojnie nuklearnej. Hotel typowo dla Hiszpanów i Portugalczyków. Leżaki poustawiane jak sardynki bo mało parasoli . bar na plaży z resztkami jedzenia ze śniadania i obiadu. Wiele produktów wygląda jak z zamrażarki i odgrzane , dziwna zimna jajecznica , wino białe czy czerwone to kolejny dziwny napój . Wyjątkowo trzy dobre tematyczne kolacje .To nieadekwatne do ceny wyjazdu.Jestem bardzo zawiedziony tym wyjazdem i na dodatek szkielet 10 piętrowy obok hotelu. Stoi tam 50 lat . Słabo to wygląda.Windy żyją własnym życiem. Wnuczka przed kolacją zostawiła na kanapie pluszowego dużego misia , wiadomo że taki miś jest dziecka , nikt nie odniósł go do recepcji.Interweniowałem to mnie zbyli .tak naprawdę to mieli nas głęboko w du....

Wskazówka dotycząca pokoi: nie wybierać pokoju 914
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Paweł L
Zrecenzowano: 10 września 2018

Spędziłem 8 dni na wakacjach w tym miejscu. Spokojne miejsce, raczej dla osób , które wolą wypocząć niż imprezować. Hotel mieści się na 7 kilometrze mierzei gdzie "życie" zaczyna się na kilometrze 3. Pokoje sprzątane regularnie, czysto, zadbana łazienka. Obsługa jak najbardziej w porządku. Minusem było jedzenie, smak daje znaki iż jest robione na masę, brak smaku, niedoprawione. Duży plus za bar niedaleko basenu. Większość obsługi nie znała angielskiego co utrudniało komunikację.

Termin pobytu: sierpień 2018
4  Dziękujemy, Inspiration793723
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Roc H, Director General, Hotel ROC DoblemarOdpowiedź udzielona 20 września 2018

Good Morning,

Thank you for taking a few minutes to write us, but unfortunately we do not speak your language, it would be interesting if you write us in English in order to be able to answer your comment properly.

Thank you very much,

Best Regards,