Malgrat de Mar
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Recenzje trochę nas odstraszały od zakupu wczasów w tym hotelu, lecz wiemy, że są ludzie którym niczym się nie dogodzi i może dlatego dają takie opinie. Po przybyciu na miejsce, pierwsze wrażenie i mając w pamięci złe opinie, też nie było najlepsze. Hotel jest stary i przydałby się mu remont, ale pokoje są czyste i nie ma do czego się doczepić poza zakurzoną klimą i starymi meblami. W tym hotelu byliśmy mile zaskoczeni, śniadania jak w każdym innym prawie zawsze to samo ale spory wybór.
Obiady i kolacje fantastyczne, bardzo duży wybór dań które są smaczne, dużo jest podawanych na malutkich miseczkach gdzie mamy przeróżne dania, typowe dla Hiszpanii i jak myślę które wynikają z kreatywności kucharza.
Na początku jest kolejka do restauracji ale nie zdarzyło się aby komuś coś zabrakło, cały czas są donoszone potrawy które się kończą.
W restauracji obsługa uwija się i odnosi puste talerze na bieżąco, pracuje tu Paulina z Polski bardzo miła i sympatyczna osoba.
Tak samo w barze pracuje Ewa która jest bardzo pomocna jeśli mamy jakiś problem.
W recepcji jest bardzo pomocna dziewczyna na praktykach Vlada z Ukrainy która bardzo dobrze mówi po polsku.
Jedyny problem to angole którzy drą ryje wszędzie, Polaków jest też dużo ale nie wyróżniamy się.
Hotel naprawdę wart polecenia w opcji All inclusive

Dziękujemy, crilesk
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Pokoje wymagają remontu. Pogoda dopisała, więc pokój służył tylko jako miejsce noclegu. Jedzenie bardzo dobre. Pyszna hiszpańska kuchnia ze wspaniałymi tapasami. Dla każdego coś dobrego. Wieczorny show time super. Obsługa bardzo miła. Blisko plaża i kolejka która kursuje wzdłuż wybrzeża. Polecam

2  Dziękujemy, Hanna W
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019

Bylismy tym hotelu w kwietniu tylko przez 4 dni. Hotel stary meble zostawiaja wiele do zyczenia, lazienka mala stary tv . pokoj sprzatany niby codziennie ale podlogi nikt nie dotknal mopem. Ogolnie ok da sie przezyc choc standart na 3 jest jaknajbardziej na miejscu. Jadalnia mala choc nie bylo sezonu to czekalismy w kolejce zeby wejsc do jadalni. Jedzienie nienajgorsze nikt glodny nie wyjdzie .1 SZY raz spotkalismy sie z kartami w jadalni i kartami zielonymi do picia napojow ,jeden napoj bez znaczenia czy to woda czy alkoholowy dla jednej osoby, odbija karte jak oddasz szklanke nalewaja kolejnuy i poraz kolejny odbijaja ci karte, Ciekawostka jest ze z tymi kartami mozna isc do innych hoteli pod nazwa H Top poniewaz to siec kilku hoteli na tych samych warunkach mozna tam pic napoje i drinki uzywajac tyc samych kart .Basen maly kilknascie lezakow bez materacy Do plazy kilka metrow to wielka zaleta.Mam sugestie dla zarzadzajacych aby lepiej umieszczali swoich gosci poniewaz dostalismy pokoj pomiedzy rodzina i z nia bylo ok ale po drugiej stronie mieszkaly dzieci i rozrabialy do 3 nad ranem ( rodzice byli w innym pokoju) wrzaski krzyki piski do samego rana. Wystarczy tylko dorosle osoby umieszczac razem w osobnym skrzydle lub pietrze a wszystko bedzie pieknie. Niemam nic przeciwko dzieciom ale polecielismy odpoczac do Hiszpanii na pare dni niestety sie nie udalo przez ta mala niedogodnosc. Musze dodac mily watek ze obsluga bardzo mila

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Barbara G
Zrecenzowano: 23 grudnia 2018

Hotel jak na 3*ok, smaczne, świeże jedzenie, pomocna i miła obsługa. Hotel jest czysty, codziennie sprzątane pokoje. Nieduży, czysty basen, nie było problemu z dostępnością leżaków. Blisko do plaży :)

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Magdalena L
Zrecenzowano: 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

hotel w stylu lat 80. klimatyzacja moze powodowac choroby. lozko dla pary sklada sie z dwoch pojedynczych lozek zlaczonych ze soba ktore sie rozsuwaja w nocy. posciel sklada sie z poduszki i scierki sluzacej do przykrycia, nie wiem czy to przescieradlo czy zaslonka. sniadanie sklada sie z najgorszej jakosci wyrobow. przy probie wziecia kawy i slodkiej bulki do pokoju personel naskoczyl na mnie jakbym co najmniej ukradl im portfele, krzyczac cos po hiszpansku na cala sale (dosc krepujace) oprocz tego lodowka nie dziala. nie polecam

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Johnnyd2667