Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam stanowczo tego hotelu. Obsługa jest fatalna. Panie na recepcji siedzą tam jak za karę. Na proste pytania odpowiadają opryskliwie. Znajomosc języka angielskiego bardzo niska. Jedzenie średnie. Czesto powtarzajace sie dania w ciągu calego tygodnia. Wyposażenie hotelu pozostawia wiele do zyczenia: brak suszarki, brak wody w pokoju albo chociażby szklanek do niej, srodki do mycia sa podane raz na caly pobyt (w moim przypadku caly tydzien). Jedynym plusem tego miejsca jest widok z okna i odleglosc do plazy.

Dziękujemy, Adriana M
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

To nasze 7 wakacje ,naprawdę nie jesteśmy wymagający ale to co nas tu spotyka... drugi raz do tego hotelu nie przyjedziemy!2300zl uważajcie na oll Soft!babka z baru basenowego beszczelnie wyrzuca wody prywatne do smietnika bo to nie z baru kupione, jeśli niezosawiasz pieniędzy w barze to jesteś traktowany jak z zewnątrz. Jednemu Panu z reki autentycznie chciala wyszarpnac wode w butelce bo to nie zbaru tylko prywatna rozumiem Alko ok że nie Ale woda, wlasnym oczą niewierzylem, gosciu oczywiscie niepozwolil na to, nasza kawe chciala mrozoną wyrzucic tez niepozwolilem i spor jak wyzej napisalem do obiadu dadzą ci Tylko wodę i to tylko przy porach jedzenia.Ollinclusiv pełny albo plac za wszystko sam, niemasz oll pelnego i jestes tu gorszy. O basen ludzie się biją o leżaki jesteś pół godziny przed otwarciem w kolejce albo siedzisz na krzesełkah jeśli chcesz korzystać z basenu. To nie wszystko dużo by pisać,a jesteśmy dopiero 3dzien, Tylko Polscy pracownicy naprawde mili.Napisze tak w tej cenie szukajcie innego hotelu 1500zl to maks co bym za pobyt tu mógł zapłacić nigdy jeszcze na wakacjach nie bylem zdenerwowany a tu już kilka razy popsuli mi nastrój,Dziewczyna jest tego samego zdania. Niestety nie polecam , pierwszy raz definitywne .i pamiętajcie broń Cię boże chociażby wody własnej na basen nie i koniec kropka a i lodówek w pokojach niema byle tylko w barze kupić jeśli chcecie chłodny napój w pełnym słońcu. Psy się lepiej traktuje niż tu gości!

Dziękujemy, Piotr K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HTOPHotels, Director General, H·TOP Cartago NovaOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dear guest, We are very sorry that you have had a bad impression of this establishment.
We have seen that we have not been able to cover your expectations.
We would like to apologize for any inconvenience we have caused you for the reasons you have exposed so us rotund. We appreciate your constructive criticism because the opinions of our guests are very important to us. Rest assured that yours will be a valuable tool to improve our daily work.

Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Lokalizacja bardzo duży plus, Blisko do plaży, sklepy restauracje. Jedyny minus to dyskoteka i hałas przez całą noc...
Polecam zabrać ze sobą zatyczki do uszu, słychać co sąsiad robi za ścianą...i ludzi wracających z imprez i dyskotekę...
Jedzenie - .mi generalnie nie smakowało ale inni się zajadali. Koleżanka struła się drugiego dnia pobytu. W pokoju czysto, łazienka ok.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Dorota D
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Witam serdecznie ,hotel duży, dużo pokoi więc dla zwolenników hoteli kameralnych nie bardzo ,obsługa raczej miła ,panie sprzątające, sprzątając przestawiają osobiste rzeczy (wydaje mi się to średnio) .Hotel położony w dobrej lokalizacji blisko plaży "prostej" do stacji kolejki jakieś 700 m. , 10-15 minut drogi ,sklepy blisko hoteli ,mini centrum ok 1 km .
ogólnie raczej polecam ten hotel .

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ela m
Zrecenzowano: 26 czerwca 2018

Co dobrego mozna powiedzieć o hotelu, jest czysto, sprzątane codziennie. Reszta same minusy, jedzenie beznadziejne, kolejki do stolików, pokoje słabo odizolowane przed hałasem, wszystko słychać. Basen malutki z kilkoma leżakami, które z samego rana są zajęte. Barmani niesympatyczni, wiecznie czegoś brakowało, długie kolejki, napoje wydawane w kubkach po zniczach. Nie dość tego barman kilka razy próbował nie oddać karty na napoje trzeba się było o nią kłócić.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Wanderer495945
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HTOPHotels, Gerente, H·TOP Cartago NovaOdpowiedź udzielona 12 lipca 2018

Dear Wladystaw, we are very sorry that you have had a bad impression of this establishment. Once again thank you for your constructive criticism as the opinions of our guests are very important to us. Rest assured that yours would be valuable tool to improve our daily work. On the other hand, we very much appreciate your comments regarding the staff, wich always motivates us to provide better service.